♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Cheka!
  • Administracja podjęła decyzję o zrobieniu ogólnoforumowego skipa czasowego o 2 miesiące! Zakładamy, że w tym czasie przez Lwią Krainę przeszła powódź. Macie 2 tygodnie na dokończenie swoich wątków, a 16 lipca rozpoczynamy "nową fabułę".
    Prosimy wszystkich o zajrzenie tutaj, gdzie wszystko jest szerzej opisane.
  • W systemie walk zapis kolejki został poprawiony i pojawił się nowy punkt dotyczący terminów odpisów oraz konsekwencji z nieprzestrzegania ich.
  • Została wprowadzona możliwość dorzucenia się do składek na utrzymanie forum w zamian za proste rysunki! Więcej tutaj.
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Baobab
Sawanna, Skrawek Sawanny, Źródło Życia, Dżungla
Akacja
Skrawek Sawanny, Ognisty Step, Ognisty Las, Dolina Spokoju
Rooibos
Kilimandżaro, Wzgórze, Wulkan Burgess Shale
Mięta zielona
Wulkan Burgess Shale, Źródło Życia, Sawanna, Wodospad Szczęścia
Kocimiętka
Upendi
Bligia pospolita
Dżungla, Kilimandżaro
Pogoda
1-15 czerwca
29 °C
24 °C
16-30 czerwca
25 °C
20 °C
Deszcze zaczynają ustępować, pojawiając się coraz rzadziej i coraz mniej intensywnie. Pora sucha już za pasem.
Postać miesiąca:
Lipiec

Jeden z bliźniaków, którzy niedługo po tym jak trafili do krainy dołączyli do Klanu Ognia. W poszukiwaniu pięciołapego szarego lwa tsavo wplątał się w nieporozumienie, które przerodziwszy się w bójkę okazało się mieć siłę lawiny...
Cytat lipca
Nadesłany przez Vasanti Vei

Nasilający się szum i naciągająca z góry biała fala doprowadziły Guntera do wniosku, że obliczając prawdopodobieństwo zejścia lawiny musiał niefortunnie podzielić przez zero.
~ Gunter, Śnieżny Las
Znajdziecie nas na:
Venety
Rekrut
*
Liczba postów:1,147 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

02-07-2018, 23:00
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt

Administracja podjęła decyzję o zrobieniu ogólnoforumowego skipa czasowego o 2 miesiące. Zakładamy, że w tym czasie przez Lwią Krainę przeszła powódź, zalewając tereny największą falą od lat. Skalisty Wąwóz Śmierci został już na stałe zalany - stał się głębokim i wąskim jeziorkiem z licznymi wysepkami, ale i wystającymi z dna zdradzieckimi stalagmitami. 

Stan tuż po skipie: woda powoli opada, ale na większości terenów nadal jest grząsko. Zwłaszcza radzimy uważać na bagnach, na których zalęgła się ponadprzeciętna liczba krokodyli! Gady zaczęły też opuszczać swoje siedliska, nachodząc okoliczne tereny, również wspomniany Wąwóz.

Macie 2 tygodnie na dokończenie swoich wątków, a od poniedziałku 16 lipca będziemy już pisać "nową" fabułę. Ewentualne dokończenia będą się musiały wtedy odbywać na marginesie.
Zyskujecie również możliwość zaliczenia pewnych wątków do fabuły bez pisania ich albo opisania ich ogólnikowo w pierwszym poście fabularnym po skipie. Mowa tu o np. o przekazywaniu władzy w stadzie, reakcjach na zniknięcie innych postaci (co może wam ułatwić wątek powodzi) i innych sytuacjach, których opisywanie niepotrzebnie opóźniłoby powrót do fabuły.

Parę istotnych spraw:
- Nie postarzamy postaci, wiek nadal jest normalnie zależny od daty urodzenia, skip niczego tutaj nie przyspiesza. Jeśli jednak postać osiągnęła już odpowiednią liczbę lat/miesięcy, a przez tkwienie przez długi czas w jednym wątku nie było możliwości zmienienia etapu wiekowego, to teraz można to zrobić.
- Przywódców stad uprasza się o zamieszczenie ogłoszeń w Sprawach Stada z informacjami o tym, co działo się ze stadem w ostatnim czasie i o wszelkich ewentualnych zmianach.
- Każda chora/ranna postać dostaje po 16 lipca darmowe +10 punktów życia!; jeśli Twoje HP nie zostały poprawione, zgłoś się w odpowiednim temacie.

Wszelkie wątpliwości proszę konsultować z administracją. Miłej gry!


PS Dziękujemy Kami za podsunięcie pomysłu na powódź i zalanie Wąwozu!