Król Lew PBF
Beli szuka żony - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Beli szuka żony (/showthread.php?tid=1909)

Strony: 1 2


RE: Beli szuka żony - Nafasi - 13-06-2016

Zgłaszam Nafasi :) Nasza ostatnia fabuła nie za bardzo się udała, ale do trzech razy sztuka xD


RE: Beli szuka żony - Belial - 21-06-2016

Może jeszcze się ktoś zgłosi? Właściwie to nie musi być lew, inne gatunki też wchodzą w grę xp.


RE: Beli szuka żony - Myr - 21-06-2016

Widzę, że coraz większa desperacja xp


RE: Beli szuka żony - Belial - 21-06-2016

Wcale nie depresja... Chcę po prostu znaleźć odpowiednią partnerkę. A po drodze niech Beli zaskakuje życia xp. Może więc zgłosisz Kiu? XD


RE: Beli szuka żony - Myr - 21-06-2016

napisałam "desperacje" nie depresja xD

a Phi było sie interesować kiedy była okazja! teraz ona zajęta jest Isem x) i zmian byłaby bardziej niz dziwna.


RE: Beli szuka żony - Asura - 26-06-2016

A skoro szukasz odpowiedniej partnerki, to może opisz, czego dokładnie szukasz? Bez owijania, bo widzę wyraźnie, że masz jakiś lekki schemat w głowie, jakiego charakteru oczekujesz. ;d

Tak w ogóle mogę zaoferować Diarę. Teraz byłaby nieco starsza od Bela, i była niby w Cieniowisku, ale mogłabym zainicjować jej powrót.


RE: Beli szuka żony - Belial - 26-06-2016

Cóż nie mam konkretnych wymagań,z tym że lubię wcześniej popisać, jak się fajnie piszę to biorę a jak wątki się nie kleja to poco to dalej ciągnąć. Jeśli ktoś chce romans tylko prowadzić to spoko, bo zmieniam ciut Beliala to pasuje. Jak coś to pisz na pw xp