Król Lew PBF
The Lion Guard (2015) - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Filmy animowane (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=90)
+---- Dział: Lwia Straż (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+---- Wątek: The Lion Guard (2015) (/showthread.php?tid=1023)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: The Lion Guard (2015) - Inn - 22-05-2015

Film w Ameryce ma być niby w listopadzie tego roku, więc nie spodziewałabym się go przed 2016 u nas. Jednak z tego, co patrzyłam to nie znalazłam żadnych informacji co do tego.

A jeszcze, żeby cokolwiek powiedzieć to moim zdaniem o wiele lepiej wyglądała ta łapka. Jeszcze można było przyjąć, że coś takiego miał, spoko, ale głowa lwa? xd To już według mnie trochę przesadzone.


RE: The Lion Guard (2015) - Vasanti Vei - 22-05-2015

Też jakoś mnie ten lwi łeb nie urzeka. Łapko, wróć! D:

A na sam film czekam z umiarkowanym zainteresowaniem. Jasne, że obejrzę, kiedy tylko będę miała okazję, ale mam też trochę obaw co do niego, więc nie nastawiam się na nie wiadomo co.


RE: The Lion Guard (2015) - Skanda - 22-05-2015

Głowa lwa? Ktoś mnie wtajemniczy?


RE: The Lion Guard (2015) - Felija - 22-05-2015

Jest w poście Nita na poprzedniej stronie (tak, mam na myśli post z listopada).

[Obrazek: Kion_19_thumb.png]


RE: The Lion Guard (2015) - Kalani - 22-05-2015

Do tej łapki można było ułożyć teorię, że to łapka odciśnięta z błota. Skąd nagle miałaby się wziąć głowa lwa narysowana w taki sposób? Mam nadzieję, że to tylko na potrzeby promo taka kosmetyczna zmiana, a odcisk nadal jest częścią designu, który będzie w filmie.


RE: The Lion Guard (2015) - Skanda - 22-05-2015

Tragiczna jest xd


RE: The Lion Guard (2015) - Mirra - 23-05-2015

Jak przejrzycie sobie wszystkie te zdjęcia to na początku tego jak zaczyna się czaić to jeszcze ma łapę. Prawdopodobnie na tej łapie będą się ukazywać różne wzorki stosownie do sytuacji. Kto wie co to wymyślą. Z chęcią obejrzę xD Ale zgadzam się, że starsze bajki są dużo lepsze od tych nowych co teraz wychodzą. My na to nic nie poradzimy. Więc mówi się trudno i żyje się dalej xD A przede wszystkim Hakuna Matata (nie martwcie się tym).


RE: The Lion Guard (2015) - Felija - 23-05-2015

Mirr, to z łapą jest osobnym screenem, to nie jest z tej nowej sekundowej animacji.

Pierwszy screen z animacji to ten, tu już jest lew, a nie łapa: http://pridelands.eu/hd/image23421.html


RE: The Lion Guard (2015) - Venety - 23-05-2015

Nie bójta się, wujcio Rafiki wszystko zrobi, nawet lwu łapę na głowę przerobi.

A tak swoją drogą, czy tylko mi nie podoba się design Kiona? Ta grzywka wygląda, jakby była wyżelowana i nie miała prawa drgnąć..


RE: The Lion Guard (2015) - Felija - 23-05-2015

Wczoraj przez 15 minut rozmawiałyśmy z Inn o tym, jaki to Kion jest brzydki i że my byśmy go lepiej narysowały. Fakt, design nie powala, ale mnie chyba najbardziej dobijają te megagrube brwi.
(a na niektórych screenach wąsy wychodzą mu z nosa)


RE: The Lion Guard (2015) - Inn - 24-05-2015

No bo Kion jest brzydki, Venety nie jesteś sama xD A ta grzywka serio strasznie sztywno wygląda xd

A jeszcze co do tego wizerunku lwa, to obawiam się, że będzie jakiś supernaturalny (nie wiem po co). Już widzę jak ta głowa się porusza i ryczy w czołówce xd


RE: The Lion Guard (2015) - Kahawa - 24-05-2015

[Obrazek: 10elvfr.jpg]

Ratel też tam będzie.
I faktycznie wszyscy tam mają strasznie grube brwi ಠ_ಠ
Za lwiatka może i brzydki, mnie ciekawi jakby wyglądała dorosła wersja :P


RE: The Lion Guard (2015) - Inn - 24-05-2015

Myślę, że jak Simba XD

To mnie najbardziej zabiło
[Obrazek: The%20Lion%20GUard%20-%20Meet%20the%20new%20guard.jpg]

O ile cała reszta wygląda całkiem spoko, tak Kion jest beznadziejny tutaj oO Z tymi łapami z początku kompletnie nie mogłam się połapać.


RE: The Lion Guard (2015) - Kahawa - 24-05-2015

Majestatyczne kwadraty i przykurcz łapy. Design hipopotama, geparda i lwa (pomijając brak cętek na łapach) nie uległ zmianie reszta wygląda już całkiem inaczej.
Myślę, że dzieciom i tak się spodoba. Dla nich rysunki nie muszą być idealne resztę sobie dorobią wyobraźnią (;


RE: The Lion Guard (2015) - Sadism - 24-05-2015

I jak zwykle o olewanie węży. Może chociaż jakiegoś negatywnego bohatera dostanę :D