Król Lew PBF
The Lion Guard (2015) - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Filmy animowane (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=90)
+---- Dział: Lwia Straż (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+---- Wątek: The Lion Guard (2015) (/showthread.php?tid=1023)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: The Lion Guard (2015) - Felija - 16-11-2015

Huh, w klipach nie widać Nali, więc niestety w to wątpię...

Btw, jeszcze jedna rzecz - dobrze, że przynajmniej zachowali to, że Kiara ma być królową. W typowej monarchii to syn dziedziczyłby tron, nawet jeśli byłby młodszy. A tu wyszło tak, eee, feministycznie, ale za to zgodnie z TLK II.


RE: The Lion Guard (2015) - Felija - 16-11-2015

Kolejny klip, dość słaba jakość i wiele nie wnosi, ale jest kilka nowych ujęć: https://www.youtube.com/watch?v=kWLr9ot2ufk&app=desktop


RE: The Lion Guard (2015) - Nefara - 16-11-2015

Mówiąc szczerze ciekawa jestem co w końcu z tego wyjdzie. Może ludzie sobie dzięki tej bajce przypomną o Królu Lwie.


RE: The Lion Guard (2015) - Felija - 16-11-2015

Myślę, że tak, bo im bliżej premiery, tym więcej randomów lajkuje nasz fanpage na fejsie. xd


RE: The Lion Guard (2015) - Nefara - 16-11-2015

Ale dość sporo pokazali w tych trailerach, mam tylko nadzieję że to nie wszystko i jeszcze nas jakoś zaskoczą fabułą.
Wyjście tej nowej kreskówki to spora szansa dla forum żeby się rozwinąć i zainteresować nowych ludzi.


RE: The Lion Guard (2015) - Felija - 17-11-2015

30 sekund, Nala wreszcie coś mówi: http://link.brightcove.com/services/player/bcpid3700942850001?bckey=AQ~~,AAAABvaL8JE~,ufBHq_I6FnyEZUwdWYNYsWrjzDHq9v-S&bctid=4616182356001

A ja powoli przyzwyczajam się do grafiki.

Swoją drogą, natknęłam się na taki komentarz:
Cytat:They've said this takes place between the end of the first movie and at some point before the second part of Simba's pride (we don't know if Kiara's met Kovu yet, but they still refer to him as her love interest). They wouldn't say all of this if they were changing Simba's Pride, would they? No.

No, zobaczymy. Generalnie wynika z tego, że może nie wszystko stracone, że TLG to nie tyle historia alternatywna co, huh, midquel TLK II?


RE: The Lion Guard (2015) - Samiya - 17-11-2015

Ale to by znaczyło, że Kion umrze :d Bo jak to tak, Lwia Straż istnieje, a nie uratowała Kiary podczas pożaru, musiał robić to Kovu? Lwy Ziry zaatakowały Simbę, znów - nikt mu nie pomógł. Walka pod koniec II części - zero Kiona.
Nie ogarniam ;-;


RE: The Lion Guard (2015) - Felija - 17-11-2015

Yyy może wziął swoją gwardię na jakąś superważną dłuuugą wyprawę i wszyscy o nim zapomnieli?


RE: The Lion Guard (2015) - Felija - 17-11-2015

Kolejny - rozmowa Kiona z Mufasą: http://www.ew.com/article/2015/11/17/lion-guard-james-earl-jones-mufasa

Tak swoją drogą, to po premierze TLG utworzę nowe subforum na to, bo przez to wrzucenie i komentowanie klipów trochę nam się rozrósł ten temat. :'D


RE: The Lion Guard (2015) - Samiya - 17-11-2015

Chcę zły charakter kierowany przez Skazę z zaświatów, tak jak Kion jest prowadzony przez Mufasę. Chcę.
To co, za jakiś czas będziemy tu mieli stado Lwiej Gwardii/Straży? xD

Do wcześniejszego posta: to mieli pecha, że akurat w czasie ich wyprawy stado miało dość poważną walkę xD I Kion pewnie by się zdziwił, gdyby w końcu wrócił, a tu jakiś Kovu jest przyszłym władcą stada=jego szefem :v


RE: The Lion Guard (2015) - Felija - 17-11-2015

Może Skaza będzie gadał do tych hien?

No, aż mi go szkoda. :<


RE: The Lion Guard (2015) - Machafuko - 18-11-2015

Sami, nie za dużo gwiezdnych wojen? :v Sam pomysł z taką postacią niezły, ale to trochę wygląda jak walka jody i jego "awatara" Lucka, z Palpatinem i jego "awatarem" Vaderem xD
Jak dwóch rzeczywistych graczy wykorzystujących swoje pionki w grze, a tym pionkom wydaje się, że to oni są graczami.


RE: The Lion Guard (2015) - Furaha - 18-11-2015

Mnie bardziej ciekawi kwestii tego, że Kion tam przy rozmowie z Mufasa gada, ze nie chciałby skończyć jak Skaza <chyba, ze coś źle zrozumiałem xD>. Bo tutaj można różne teorie wyciągnąć z tego x)


RE: The Lion Guard (2015) - Felija - 18-11-2015

Bo Skaza wg tego był tym Lion Guardem, a teraz Kion będzie. Skaza na pewno zabił Mufasę dlatego, że był Lion Guardem. xd


RE: The Lion Guard (2015) - Kiu - 18-11-2015

Tak na pewno! dowiedział sie o spisku Mufasy xD

Aczkolwiek ciekawe koncepcje :D