Król Lew PBF
Czego słuchasz w tej chwili? - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Czego słuchasz w tej chwili? (/showthread.php?tid=114)



RE: Czego słuchasz w tej chwili? - Derion - 23-11-2013

Cudny zespół. Muzyka niezobowiązująca, mainstreamowa, ale niesamowicie miła dla ucha. Znalazłam go jakieś trzy lat temu i ku mojej uciesze zaczyna robić się coraz popularniejszy. Nawet usłyszałam ich w radiu u nas, wow.
(jak z resztą wszystko, tak i to polecam na słuchawkach, co radzą sobie z basami) klik

[ Dodano: 2013-11-23, 15:28 ]
A jeśli ktoś słuchał kiedyś prog rocka i lubi, to ten zespół zasługuje na uwagę. Nasi polscy, znam przez znajomych, którzy znają osobiście. Mocne, niesamowicie ciekawe muzycznie. Panda Horizon - Sunergetic pt.1


RE: Czego słuchasz w tej chwili? - Arne - 23-11-2013

Chciałam se posłuchać tej starej nuty od Tears for Fears ale trafiłam na cover od Lorde. Ta piosenka kojarzyła mi się z moją postacią, ale cover ma inny klimat od oryginału i być może nawet bardziej pasuje... ciekawe kiedy mi się uda tego pozbyć z głowy.
http://www.youtube.com/watch?v=DaVA6sgOpws
Ta, orient że to soundtrack do Catching Fire


RE: Czego słuchasz w tej chwili? - Castiel - 23-11-2013

Generalnie przeglądałem ostatnimi dniami piosenki w folderze. I natrafiłem na jedną z moich ulubionych, o której - dziwnym trafem zapomniałem. Jednakowoż...
Skoro już jak widzę Arne rozpoczęła skojarzenia piosenek z postaciami, również chciałbym się jedną podzielić --> http://www.youtube.com/watch?v=4QS-mKQWOZI
The Exies - Ugly


RE: Czego słuchasz w tej chwili? - Shiya - 23-11-2013

Rise Against - Prayer Of The Refugee


RE: Czego słuchasz w tej chwili? - Naema - 24-11-2013

Thousand Foot Krutch - Courtesy Call


RE: Czego słuchasz w tej chwili? - Felija - 29-11-2013

Usunięta piosenka Megary z Herkulesa

Dobrze, że się jej pozbyli, bo zastąpiło ją genialne Ani słowa, ale tej też przyjemnie się słucha.


RE: Czego słuchasz w tej chwili? - Ariusz - 29-11-2013

A ja jakoś tak tego

Poza tym, że wszystkiego innego, a to w tej konkretnej chwili xD


RE: Czego słuchasz w tej chwili? - Shiya - 30-11-2013

Z tego gatunku to podoba mi się to: http://www.youtube.com/watch?v=IGJmiDWOz8M


RE: Czego słuchasz w tej chwili? - Derion - 30-11-2013

Zasiadł za fortepianem i nagrał do dziś będący najlepiej sprzedającym się jazzowym koncertem solowym w historii muzyki. Keith Jarrett na sobotnie pochmurne popołudnie - The Köln Concert <3


RE: Czego słuchasz w tej chwili? - Ariusz - 30-11-2013

Od Pereł to kocham chyba najbardziej to xD

Podaj mi banjo

Ja byłem zwierzę, a ona święta,
Ale szeptała: "Kocham zwierzęta!"
I, choć szargały mną ciągłe dreszcze,
Ona krzyczała "Mój gringo - jeszcze!"


Ach ta poetyka szant~


RE: Czego słuchasz w tej chwili? - Alaina - 13-12-2013

Nikisha Reyes-Pile & Ben Cocks - So Cold
qwa to jest uzależniające.. =="


RE: Czego słuchasz w tej chwili? - Felija - 13-12-2013

Idina Menzel - Let it go

Czyli Mam tę moc Elsy z Krainy Lodu. Moim zdaniem angielska wersja Idiny bije polską na głowę. Inne wersje też mi się podobały, ale nasza, huh... Nie ma tragedii, ale jeśli chodzi o polskie wersje disneyowskich piosenek, to bywało dużo lepiej.


RE: Czego słuchasz w tej chwili? - Derion - 15-12-2013

Tiaaa... faza się zaczęła:
Song of the Lonely Mountain
Wątpię w tę drugą część, bardzo wątpię, ale obejrzę dla sceny w skarbcu Smauga he he.


RE: Czego słuchasz w tej chwili? - Ariusz - 15-12-2013

Felu- zgadzam się co do Frozen, Deri- ja na pierwszej części tyle razy zfacepalmowałam, że boję się o drugą |D

A co do mnie, to również Frozen łazi po łebku, ale z tą różnicą iż przez fakt mego zakochania w szantach i pieśniach pracy:
Kraina Lodu - Serca Lód
Tu polska wersja absolutnie jest cudna <D szkoda, że jakby później absolutnie nie wiadomo co się z gościami stało, prócz tego iż... ich nie było, a Krisek został sam ze Svekiem u troli... who cares xD

A ulepimy dziś bałwana też mnie męczyło wczoraj strasznie xD


RE: Czego słuchasz w tej chwili? - Vasanti Vei - 18-12-2013

Depeche Mode - Lilian

Nie jest to ich najbardziej typowa ani znana piosenka jak Enjoy the silence czy coś takiego, ale jakoś do mnie przemawia. Podoba mi się sposób, w jaki jest śpiewana.