Król Lew PBF
NOTESIK - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Notesik forumowy (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+---- Wątek: NOTESIK (/showthread.php?tid=1156)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: NOTESIK - Kalani - 15-04-2015

Yep, mój numer aktualny!


RE: NOTESIK - Amani - 17-04-2015

Wpisałabym się jak będziecie okolice kępno wrocław to piszcie moze mnie tatazawieze ) ale wątpię


RE: NOTESIK - Felija - 26-04-2015

DO OSÓB, KTÓRE CHCĄ SIĘ SPOTKAĆ NA ŚLĄSKU W TĘ SOBOTĘ

Proponuję Galerię Katowicką. To jest na tyle charakterystyczny punkt, że na pewno każdy tam trafi bez problemu. Jedzenie jest. Jeśli trzeba by kogoś odebrać z dworca (np. gdyby Kalani się zdecydowała), to tez nie ma problemu.
Czas: przed południem, południe, wczesne popołudnie? Byle nie za późno.

Mirra, Ayumi, Kalani - co wy na to?

[ Dodano: 2015-04-26, 18:06 ]
Mam info od Kalani, że jej nie będzie. Szkoda, no ale bywa. D:

Czyyyli będzie nas max. 6 osób (ja, Mako [wspominałam o nim?], Mirra, Kubuś [;D], Ayumi, Windu).


RE: NOTESIK - Mirra - 26-04-2015

Mi pasuje przed południem :) Bo potem mój będzie w domu to obiadek trzeba zrobić. Ale w razie czego mogę dopasować się do innych


RE: NOTESIK - Soth - 26-04-2015

Mogę wpaść i się z wami zobaczyć. Nie wiem jak będę z czasem, bo znajomy do mnie wpada na weekend, ale dla mnie problemu nie ma by do galerii dojechać (raptem 20 minut). Więc na godzinę mogę wpaść, jak już się zbierzecie.


RE: NOTESIK - Felija - 26-04-2015

Super. ;D To niech jeszcze Ayumi się wypowie i ustalimy godzinę i konkretne miejsce spotkania.


RE: NOTESIK - Omara - 27-04-2015

Mi też odpowiada. Muszę jeszcze o tym powiedzieć Windu i się zapytać czy jemu też będzie pasowało.


RE: NOTESIK - Belial - 28-04-2015

Siemka na początek ;)
Jesteście pewni że wieczór wam nie będzie odpowiadał? XD
Musicie podać konkret godzinę, bo na ranek mam plany.
Kolejna sprawa to galeria katowicka... Nie chce marudzić ale podobno miejsce szału nie robi. Wiadomo że pogoda zmienną jest ale jeśli pogoda by dopisała to nie lepiej park w Chorzowie? Sa sam ławki itd... natura ludzie!


RE: NOTESIK - Kiburi - 28-04-2015

W Katowicach też masz park i to wcale nie gorszy ;__;


RE: NOTESIK - Felija - 28-04-2015

Galeria jest uniwersalna, tj. na pewno można tam zjeść pizzę czy coś. Uwierz, wiele razy umawiałam się na podobne spotkania właśnie w galeriach i to zawsze był dobry wybór. Po parku chwilę pochodzisz i tyle, nie ma stołu, żeby rozłożyć się z notesem i kredkami (a to jest kluczowy punkt).
Jeśli będzie pogoda, to można wpisać się, ew. pójść na tę pizzę i podjechać do parku - czy to w Katowicach, czy w Chorzowie. Ja i tak jadę potem do Chorzowa, więc dla mnie może być chorzowski. Ale spotkać się bym wolała w galerii.

Z mojej strony wieczór odpada. Ja bym proponowała najpóźniej 13, ale ogólnie mogę się spotkać nawet o 10.
Najwyżej ja, Mako i Mirra będziemy wcześniej, a Ty z Ayumi dojdziecie później (czy tam Ayumi normalnie, a Ty później, nie wiem, jak byście chcieli się umówić). Z tym że ja nie mam całego dnia.


RE: NOTESIK - Mirra - 29-04-2015

Dla mnie również wieczór odpada bo będę z Kubusiem. Co do wyboru miejsca jeśli będzie ciepło to obojętne i tu i tu będzie dobrze. Jak będzie brzydko to wolę w galerii.

Co do wypowiedzi na temat galerii to Windu masz pewnie rację. Sama byłam 2 razy i to tylko u dziewczyn po rzeczy jak nam w silesii zabrakło ale klienci wszyscy źle się wypowiadali na temat galerii.

Ale my mamy się spotkać razem, a nie chodzić po zakupach więc ta opinia raczej nie jest ważna :)


RE: NOTESIK - Kalani - 29-04-2015

Poza tym zawsze możecie potem pójść gdzieś indziej, a to będzie tylko miejsce spotkania :D


RE: NOTESIK - Felija - 30-04-2015

No właśnie.

To może wstępnie o 11 w galerii, a co potem, to się okaże. Jak coś to macie mój numer.
A konkretnie to nie wiem gdzie, jesteśmy na telefonie, więc się znajdziemy. Ja bym najchętniej poszła do Matrasa, żeby było zajęcie, zanim wszyscy się zejdą. ;P


RE: NOTESIK - Mirra - 30-04-2015

Mówię od razu, że na ogół jestem nieśmiałą osobą xD Postaram się być na 11 w galerii :)


RE: NOTESIK - Felija - 30-04-2015

Spoko, damy radę. ;)
Jak coś to pisz/dzwoń.