Król Lew PBF
Generator statystyk - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Generator statystyk (/showthread.php?tid=1172)



Generator statystyk - Felija - 27-04-2015

Enkaw napisał generator statystyk. Jest na dole ogłoszeń, można się bawić. ;)
Przede wszystkim ma on jednak służyć jako pomoc dla nowych, którzy dopiero tworzą swoją postać. To spore uproszczenie w porównaniu do ręcznego ustawiania statystyk.

Jak wam się podoba?


RE: Generator statystyk - Samiya - 27-04-2015

Too ja się wypowiem! ^^ Generalnie się zdziwiłam, że Enkawowi (? Nie mam bladego pojęcia jak to odmienić xd) się chciało, więc, hm, dzięki! Ja bym nie potrafiła xd Niezły pomysł, bo faktycznie niektórzy mają z tym problem. Mi np. przy rozkładaniu stat dla Sami zawieruszyły się dodatkowe punkty >.< A niby to takie proste, mówili... Tylko chciałabym zauważyć, że nie ma opcji rozłożenia statystyk dla młodych innych zwierząt, a przynajmniej ja jej nie zauważyłam :d


RE: Generator statystyk - Kahawian - 27-04-2015

Dobry pomysł, nawet jeżeli jeszcze nie do końca kompletny. Ważne, że baza działa i sprawuje się nieźle. Z czasem można to rozwinąć.


RE: Generator statystyk - Soth - 27-04-2015

Dobry pomysł. Daję okejkę (y)


RE: Generator statystyk - Vult - 27-04-2015

Jak na początek wystarczy, gdyby się ktoś miał zamotać ile pkt rozdzielić przy rangach.
Zgadzam się z powyższymi osobami, że był to dobry pomysł i brawa za chęci (:


RE: Generator statystyk - Visa - 27-04-2015

Najs pomysł. ;3


RE: Generator statystyk - Mirra - 27-04-2015

Mi to też bardzo się podoba :) Wielkie brawa :) <3


RE: Generator statystyk - Felija - 27-04-2015

Też się zdziwiłam, że mu się chciało, ale sam się zaoferował i było to bardzo miłe z jego strony. :)
Co do młodych innych zwierząt - Sami, też o tym myślałam, ale wydaje mi się, że nie jest to potrzebne - tu się dzieli na dwa, tyle to chyba każdy potrafi szybko zrobić w pamięci. :'D
Można ew. dać tam o tym dopisek.

A jak byście chcieli to rozwinąć?
To ma być przede wszystkim dla nowych. Punkty takie jak te z doświadczenia raczej każdy potrafi sobie dodać i raczej nabywa się je pojedynczo.


RE: Generator statystyk - Inn - 28-04-2015

Mi się bardzo podoba, genialny jest :D I przecież dla innych zwierząt wystarczy zerknąć do tematu i wpisać liczbę punktów. Nawet jest podany link u dołu, nie wiem więc, co tutaj jeszcze chcecie dodawać :)


RE: Generator statystyk - Felija - 28-04-2015

Ale Sami chodzi o młode. Z tym że młode to po prostu dorosły podzielić na 2, więc raczej nie ma sensu wplatać tego w generator.


RE: Generator statystyk - Samiya - 29-04-2015

No fakt, niezbyt to potrzebne :d Raczej mało osób ma młode innego zwierzęcia xd