Król Lew PBF
FOTORELACJA ZE SPOTKANIA FORUMOWEGO - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Spotkania forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Wątek: FOTORELACJA ZE SPOTKANIA FORUMOWEGO (/showthread.php?tid=1177)

Strony: 1 2 3 4


RE: FOTORELACJA ZE SPOTKANIA FORUMOWEGO - Sadism - 05-05-2015

Ja nie jestem niestety zbyt mobilny, ale gdybyście zaglądali do Rzeszowa to może, może...


RE: FOTORELACJA ZE SPOTKANIA FORUMOWEGO - Belial - 05-05-2015

Wawa nie jest NAJgorszym pomysłem.... Ale Jak hanys to wytrzyma? XD


RE: FOTORELACJA ZE SPOTKANIA FORUMOWEGO - Felija - 05-05-2015

Ou, no... Może Cię nie zjedzą tak od razu. xd


RE: FOTORELACJA ZE SPOTKANIA FORUMOWEGO - Inn - 11-05-2015

Trochę późno piszę, ale wcześniej nie miałam czasu, bo matury (wciąż są, ale dobra tam XD), a później nie mogłam znaleźć tego tematu, taki ogar ze mnie xD

Bardzo fajne zdjęcia, widać, że spotkanie się udało ;D I ja ce do ZOO. Jak byłam w Wawie na stażu to się wybrałam z koleżanką z pokoju do niego, ale nie trafiłyśmy XD

A w ogóle to może założyć jakiś temat ze spotkaniami? Można by tam omawiać te prawdopodobnie sierpniowe i też, jak ktoś się wybierze do jakiegoś miasta, załóżmy Wrocławia to będzie mógł tam napisać i być może zmówić się na spotkanie z osobami, które też mogłyby w tamtym czasie. Nie wiem, czy jest taki temat, ja go nie widziałam, jak coś to mnie wyprowadźcie z błędu ;o Są konwenty, ale to co innego, fajnie by było, jakby taki temat na meety też był.


RE: FOTORELACJA ZE SPOTKANIA FORUMOWEGO - Kijivu - 23-05-2015

Też z wielkim opóźnieniem, ale jej, świetny meet mieliście! :D
Ja jestem mało mobilna, bo jestę kujonę |D''


RE: FOTORELACJA ZE SPOTKANIA FORUMOWEGO - Kifo - 24-05-2015

Fel kazała mi iść i się wypowiedzieć
Ogólnie to uważam, że wszystko zostało powiedziane. Fajny meeting, faktycznie trwało trochę dłużej niż myślałam plus klimatyczny parkour o 22 w Chorzowie, no ale było warto (nie planowała, że przyjedzie do dwóch dni przed terminem).
Karty wyglądają lepiej na żywo, ale jeśli koniecznie chcecie... Wrzucę zdjęcie jak wrócę i znajdę karty.
Ogólnie uwielbiam tego typu gry, a mam też wrażenie, że ludziom się podobają, więc jest szansa, że zrobię nową edycję, tylko tym razem porządnie wydrukowaną w jakiejś drukarni (w tych niestety z boku widać, kto do jakiego stada należy) i wtedy można pomyśleć nad aktualizacją (dorobi się parę postaci, a najwyżej kogoś nie wydrukuje). Ale taki update to jeszcze taka propozycja na odległą przyszłość (wakacje).


RE: FOTORELACJA ZE SPOTKANIA FORUMOWEGO - Kalani - 24-05-2015

Zrób zdjęcia, plis! Z chęcią zobaczę wszystkie postacie :)


RE: FOTORELACJA ZE SPOTKANIA FORUMOWEGO - Mako - 25-05-2015

Już wszyscy się wypowiedzieli? Temat umarł? Ok, to teraz mogę sobie spokojnie odpisać (pomijając, że zostałem do tego, em, przekonany).

Belial & Fel, bardziej bym się obawiał o ludzi z Warszawy.

Tak, spotkanie na plus, coby do następnego.
A, co do mojego ulubionego zdjęcia, fakt, kto pogardzi osobą, która przynosi piwko, nawet jeżeli się za nim nie przepada.


RE: FOTORELACJA ZE SPOTKANIA FORUMOWEGO - Tirune - 26-05-2015

Chym, tak czytam i czytam te posty i widząc ze jest możliwość zorganizowania w Wawie to o ile zostanie mi jakaś kasa na transport to nie wykluczone że bym się pojawiła. Nie wiem jak brat bo on raczej woli towarzystwo z naszego miasta.A co do samych zdjęć widzę ze meet udany i wszyscy zadowoleni, więc pozostaje tylko czekać na kolejny.


RE: FOTORELACJA ZE SPOTKANIA FORUMOWEGO - Amani - 01-06-2015

Jakby była możliwosć we wrocku to bym się może pojawiła ale nic nie obiecuje zależy od mojego taty ;-;

[ Dodano: 2015-06-01, 20:20 ]
A takie karty to fajnie by było gdybyś zrobiła komplecik też dla mnie albo chociaż dała szablon do druku/ przerysowania itp


RE: FOTORELACJA ZE SPOTKANIA FORUMOWEGO - Felija - 16-06-2015

Ja wiem, że to już mocno po fakcie, ale jeśli macie 5 minut (albo nawet mniej), to możecie obejrzeć te super HD filmiki z porywającą fabułą. Z pewnych względów nie bardzo miałam możliwość wrzucenia ich wcześniej.
Ustawcie jakość na 480p, to będzie się chwilę ładować, ale powinno być znośnie.
Filmiki kręcone 10-letnim aparatem (to prawie jak tosterem) przeze mnie (może 30 sekund) i Kifo (cała reszta).

PS Są wrzucone jako niepubliczne, więc dostać się do nich można tylko z linka.
PS2 Tak naprawdę to nic się w nich nie dzieje i, chyba tylko poza ostatnim, nie pojawiają się tam właściwie żadne elementy okołoforumowe.

FILMIKI



RE: FOTORELACJA ZE SPOTKANIA FORUMOWEGO - Frigg - 16-06-2015

Jezu...a ja się szczerzę jak nie wiadomo co xD


RE: FOTORELACJA ZE SPOTKANIA FORUMOWEGO - Trogg - 16-06-2015

NO NIE. Całe szczęście, mnie jest względnie mało.


RE: FOTORELACJA ZE SPOTKANIA FORUMOWEGO - Mirra - 17-06-2015

Hehe xD Nie wiedziałam, że jest też filmik xD


RE: FOTORELACJA ZE SPOTKANIA FORUMOWEGO - Felija - 17-06-2015

No jakoś tak wyszło, że jest. ;d

Ej, ale osoby, których nie ma na filmikach, też mogą komentować, nie pogniewamy się.