Król Lew PBF
Dyskusje - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Archiwum stad (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=142)
+----- Dział: Cieniowisko (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=105)
+----- Wątek: Dyskusje (/showthread.php?tid=1202)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Dyskusje - Belial - 17-01-2016

Tak Ja zapomnialem ale już napisalem posta ;)

Chcę też zwrócić uwagę że umarła aktywność w naszym stadzie, fakt ze kilka wątków jest trochę zblokowanych, ale musimy to naprawić.

Kiu ciebie tam ktoś blokuje? Bo chętnie bym z tobą w końcu kiedyś popisał


RE: Dyskusje - Ghalib - 17-01-2016

nas blokuje Iris bo nie odpisuje ciągle w wątku
nie odpisuje też Duch przed norą

poza tym nic dziwnego - mamy sesje


RE: Dyskusje - Kiu - 10-02-2016

Ja mam taka porpozycje, aby postarzać nasze postacie jednocześnie.
Na ZZ robi się tak, zę ustala się wspólne postarzenie aby nie było dziwnych sytuacji wiekowych i aby postacie utrzymywały wszystkie ten samą róznicę względem innych.

Żeby nie było sytacji, ze ktoś starszy np. o 2 lata nie stał się naglę prawie równolatkiem.


RE: Dyskusje - Duch - 11-02-2016

Bardzo mądra zasada
Więc teraz i ja muszę się postarzyć przez Beliala :P


RE: Dyskusje - Belial - 25-02-2016

Skoro Indra i Iris sa już w stadzie to trzeba poznać ich z Belialem bo nie mili przyjemności ;)

Piszę gdyby ktoś chciał się zacząć interesować stadem :/

I sprawa na już... Administracja prosi byśmy zmienili kolorek. Nie ukrywam że i ja uważam że Szary kolor byłby najfajniejszy, nie wiem czy jasno szary czy ciemno szary... Ale musze was zapytać o zdanie. I liczę na szybką odpowiedź przynajmniej kilku z was, żeby póxniej nie bylo że sam o tym zadecydowałem.


RE: Dyskusje - Belial - 25-02-2016

I kolejna sprawa...

Mamy trochę mało osób, ale mimo wszystko chciałbym zaproponować wyprawę. Podobno może się odbyć na marginesie. Kto się zapisze to pójdzie, ale fajnie by bylo dostać od każdego przynajmniej tego posta dziennie.

Wyprawa oczywiście odbyłaby się w celu zdobycia dodatkowego skrawka ziemi. Myślę że najlepiej gdzieś na północ, powiedzmy wstępnie że gdzieś nad BJ tak mniej więcej. Co tam znajdziemy to nie wiem, ale fajnie by było zrobić coś takiego, aby się nieco rozruszać.

Co wy na to?


RE: Dyskusje - Duch - 25-02-2016

Nie rozumiem za bardzo co Administracji nie pasuje w obecnym kolorze stada?
No ale jeśli musi być to właśnie jakiś szary będzie tutaj dobrze wyglądał.

Więc ja się zapisuję na wyprawę, raz na dzień mogę napisać posta.


RE: Dyskusje - Kiu - 25-02-2016

mi obecny apsuej i rpzez tyle meichow nei było z tym kolorem przeciez problemów Oo


moge pojsc

to wpadnij na fbule tam do tematu ze man Indra i Iris, ja dopieor na weekend psoty bed episac, bo traz nei mam czasu


RE: Dyskusje - Mogu - 25-02-2016

Ja w sumie też mogę pójść xD jak mnie kiedyś przyjmiesz na fabule


RE: Dyskusje - Belial - 26-02-2016

No i super. Jest nas wystarczająco, ale gdyby ktoś chciał to dawać znać ;)

Mogu bez obaw, rozmówię się z Anubisem i wracam na tereny stada. Od razu wbijam do was ;)


RE: Dyskusje - Belial - 26-02-2016

No i super. Jest nas wystarczająco, ale gdyby ktoś chciał to dawać znać ;)

Mogu bez obaw, rozmówię się z Anubisem i wracam na tereny stada. Od razu wbijam do was ;)


RE: Dyskusje - Belial - 29-02-2016

Zapisałem nas na Akcję z MG. Już zaczynam pisać na marginesie. Uznajmny że akcja się dzieje już po jakimś czasie po naszej rozmowie w Norze (bo tam też już wam odpisuję ;))
Więc powiedzmy ze Kiu już też na trochę Mogu. oderwiemy to nieco od rzeczywistości, wtedy będzie nam nieco łatwiej ;)
Więc na akcję zapisałem poza sobą Ducha, Kiu i Mogu. Starajcie się pisać chociaż jednego posta dziennie.


Jest jednak jeszcze jedna sprawa jaką do was mam i trzeba to poruszyć... Nie chce ktoś zrobić medyka? Bo jakby nie było to jesteśmy bez takiej postaci.


RE: Dyskusje - Duch - 29-02-2016

Już odpisałem i jeśli bym nie odpisywał to Bel ścigaj mnie gdzie się tylko da. :)
Chociaż sam będę starał się mocno pilnować i pisać jak najczęściej.

Natomiast co do medyka, to już moja jedna postać nim jest, więc no... Chyba nie do końca o to chodzi bym to tylko ja miał medyków, zwłaszcza jeśli bym zniknął to brak możliwości leczenia zarówno u Ducha jak i nie byłoby pomocy u Anubisa. Dlatego uważam, że ktoś inny powinien objąć to stanowisko.


RE: Dyskusje - Mogu - 12-03-2016

Zwykle nie czytam starych postów. Teraz jest tak samo; dlatego pragnę się zapytać czy po "zmianie" władzy zamierzamy wprowadzać jakieś zmiany w strukturach stada - zasadach, organizacji, prowadzeniu etc. ?
Pytanie moje wynika nie tylko z ciekawości, co też z możliwości zaproponowania zmian czy poprawek do obecnego systemu, by nasze stado przypominało dobrze prosperujące przedsięwzięcie, a nie nieskoordynowaną grupę z odrębnym kolorem.


RE: Dyskusje - Belial - 13-03-2016

Cieszę się że ktoś się interesuje. Owszem Kiu zaproponowała zmiany i zrobiła to bardzo dobrze, wszystko jest bomba. Myślę jednak że śmiało można dawać propozycje albo pisać do mnie. Zrobimy w końcu konfę na skype czy coś i dogadamy resztę, wtedy wprowadzimy zmiany.

Dla mnie ważne jest to czego wy chcecie, więc na wasze zdanie czekam. Jeśli coś uzgodnimy to wprowadzimy zmiany.