Król Lew PBF
Dyskusje - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Archiwum stad (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=142)
+----- Dział: Cieniowisko (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=105)
+----- Wątek: Dyskusje (/showthread.php?tid=1202)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Dyskusje - Belial - 03-11-2015

Nie panikuj :P Będzie git.

Początkowo mała niechęć do hieny była by fajnym wątkiem ale ja osobiście jestem na sztamę z hieną :P


RE: Dyskusje - Ghalib - 03-11-2015

Ja myślę, że póki co najbliższy zastępcy lidera jest Belial, ale fabularnie jest zbyt młody na to stanowisko

co do sępa, cóż, rzeczywiście zapomniałam o nim w poście xd za późno sobie przypomniałam, a nie da się cofnąć tego, cóż.

ja myślałam, żeby Ghalib mianował Kiu na szkolącą młode, taką mentorkę od nauki walki

jestem też ciekawa czy Neska(Grima) zechce wziąć któreś z młodych Xis, bo wcześniej się na to pisała ;p

no i fakt, należałoby zrobić roszadę w hieratchii stada.
w takim razie powiedzcie na razie jak to widzicie i przedyskutujemy to, Belial po treningu zapewne wskoczy na adepta, a Kiu, nie wiem czy nie jest za krótko na awans, chyba, że po treningu z Kiburim - chociaż to może potrwać bo pisał, że nie ma dostępu do internetu zbytnio


RE: Dyskusje - Ghalib - 03-11-2015

edit.

póki co czekam na ruch Beliala, bo chciałabym wam wejść do tematu

zaś co do Xis to Grima/Neska nie odpowiada mimo iż odczytała wiadomość. napisałam więc z pytaniem do Fel czy mogłabym dostać zgodę na konto córki Xis


RE: Dyskusje - Kiu - 03-11-2015

Ano to raczej będzie się ciągło długo D:, a chciałabym połazić po terenach innych stad itp.


RE: Dyskusje - Belial - 03-11-2015

Dziś napisze posta gdzieś. Wpadniecie i polazimy gdzieś xp


RE: Dyskusje - Kiu - 03-11-2015

ja nie wpadne bo obecnie siedze w kanionie i czekam na Isa... ech jak nie napisze dziś to go chyb oleje bo nei chce utknąc z kolejnym graczem D:


RE: Dyskusje - Ghalib - 03-11-2015

a co zrobisz z Vult?


RE: Dyskusje - Kiu - 03-11-2015

miałam ja zjeść ale sie ocknęła więc w sumie nie wiem pewnie pogadam i wypuszczę lub medyka jej sprowadze.
Moja hiena nie wie, że jest ona wrogiem xD


RE: Dyskusje - Belial - 03-11-2015

Co w końcu z Adeptem? Bo chciałbym jak najszybciej awansować na wojownika conajmniej, żeby nie być popierdołą na każdej akcji.

Dawno nie grałem i nie wiem czy to nadal jest robione w ramach stada czy to jakać misja z MG?

Aha... Mam pisać gdzieś posta? Gdzie?


RE: Dyskusje - Ghalib - 04-11-2015

tak jak mówiłam, Belial odbędzie szkolenie z Ghalibem i wskoczy na adepta.

ale to z MG chodzi ci o awans? bo to normalnie stadnie sobie rozwiązujemy, bez ingerencji mg


RE: Dyskusje - Belial - 04-11-2015

No to spoko... Czyli normalnie po staremu. To może załóż temat ze szkoleniami. Ja jestem gotowy tylko muszę wiek sobie zmienić. Ile muszę mieć na adepta?


RE: Dyskusje - Kiburi - 04-11-2015

Mesendż ode mnie: nałożyli mi blokadę na łącze internetowe w akademiku i nie mogę połączyć się z forum. Mogę wchodzić właściwie tylko wtedy, kiedy jestem na uczelni i mam dostęp do komputera, lub u ciotki raz na parę tygodni. Jak ktoś chce pisać, to w tym tygodniu mogę ugrać sesję bo od piątku do środy zjeżdżam do siebie i będę miała powiedzmy jak.

Także no. Nawet nie biorę udziału w waszych dyskusjach, bo nie ma sensu z takim internetem.


RE: Dyskusje - Ghalib - 04-11-2015

ale po co temat ze szkoleniami? normalnie niech się na fabule odbędzie, wejdź gdzieś do tematu i tak jak Ghalib chciał, zaraz spotka się z Belialem - miał dołączyć do Ducha i Bela.


RE: Dyskusje - Belial - 04-12-2015

Ghalibie, chciałbym zapytać w jakim kierunku przewidujesz karierę dla mojej postaci? Xp


RE: Dyskusje - Ghalib - 04-12-2015

szczerze mówiąc widzę Beliala jako prawą łapę Ghaliba w przyszłości, może nie do końca szarą eminencję, ale widzę w nim kogoś, kto jest drugi w Cieniowisku po Ghalibie, wynika to chociażby z dotychczasowych ich relacji ;p