Król Lew PBF
Dyskusje - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Archiwum stad (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=142)
+----- Dział: Cieniowisko (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=105)
+----- Wątek: Dyskusje (/showthread.php?tid=1202)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Dyskusje - Belial - 04-12-2015

W takim razie, jestem w każdej chwili gotów na kolejne szkolenia itd. Zwykły lew takiej funkcji raczej nie może pełnić xp


RE: Dyskusje - Ghalib - 04-12-2015

ale na to jeszcze trzeba trochę zaczekać, bo w oczach Ghaliba, mimo iż Belial stał się oficjalnie dorosły, Bel to jeszcze dzieciak, także chłopak musi jeszcze trochę podrosnąć, nabrać większych fizycznych możliwości, tak jak lwy osiągają taką dorosłość gdzieś w wieku 2 lat


RE: Dyskusje - Kiu - 06-12-2015

u nas w wieku 2 ;D

ja mogę potrenować trochę :3


RE: Dyskusje - Ghalib - 06-12-2015

no tak właśnie myślałam, żeby u nas mentorem od walk była hiena xD inaczej niż w innych stadach, ale miałoby to swoje plusy, nasze lwy znalyby w ten sposób też inne techniki walk, nie tylko lwie ;p


RE: Dyskusje - Belial - 24-12-2015

Słuchajcie... Mam wrażenie że trzeba nakreślić najbliższe cele stada. Na fabule Ghalib nami miota wte i spowrotem i to jest całkiem spoko bo się nie nudzimy, ale fajnie by było z góry wiedzieć jakie są twoje oczekiwania Ghalib :P Żeby się fabuła nam kleiła. Chcesz coś z LZ albo innych stad? Bo na fabule nie musisz mi tego gadać ale ja i tak chce się tam wybrać :P


RE: Dyskusje - Ghalib - 27-12-2015

teraz podstawowym celem jest powiększenie granic, ale do tego potrzebujemy 5 postaci prowadzonych przez 5 różnych userów w stadzie, do tego dążę :P
do LZ na razie nie mam planów, miałam plan wyjścia politycznego Ghaliba do Kahawiana, ale do tego są mu potrzebne informacje od Beliala i Ducha


RE: Dyskusje - Duch - 27-12-2015

A ja właśnie bardziej bym kierował jakikolwiek sojusz w stronę Lwiej Ziemi właśnie.
Lwi są jedyną grupą jaka może na chwilę obecną stanąć naprzeciw ZZ i Bractwu, którzy to wydaje mi się ale planują jakieś porozumienie przeciwko nam. Więc potrzebujemy jakiś silnych sprzymierzeńców. Mają inne poglądy? Może, ale nikt nie powiedział, że potrzebujemy tego paktu na zawsze. A jedynie tam te dwa ugrupowania nie mają paktów. Będę się starał jakoś jeszcze połączyć nasze interesy z Księżycem, bo Anubisowi bardzo jest na rękę zepsucie relacji Księżycowi-Bractwo.


RE: Dyskusje - Belial - 27-12-2015

Dokładnie. LZ w praktyce wychodzi chyba najlepiej. Warto przynajmniej na jakiś czas się z nimi trzymać. Aby w razie Problemów nam pomogli.


RE: Dyskusje - Kiu - 27-12-2015

LZ da się dogadać i mimo pozoru sa dośc duzi


RE: Dyskusje - Ghalib - 27-12-2015

A skąd wiecie o sojuszu z ZZ? XD Przecież nie powiedziałam, ze z ZZ relacja będzie pozytywna ;) to nawet w rachubę nie wchodzi na dzień dzisiejszy i patrząc przez pryzmat relacji Kaha i Ghaliba. myślałam raczej nad jakąś formą nacisku na nich, presji może nawet haraczu jakiegoś, przecież Ghalib nie będzie zawierał sojuszu z kimś kto zalazł mu za skórę. myślałam też o odciąganiu jakichś młodszych ich członków stada na naszą korzyść.
jak mówiłam do LZ Ghal nie ma planów bo w ogóle nie ma o nich informacji!
jedyne informacje ma SK od Xis, z czego w ogóle uznałam, że Cieniowisko powinno napaść na SK, z LZ można się ugadać, ale najlepszą do tego wydaje się być Vasanti Vei (np Cieniści mogliby namówić ją do obalenia Mako na jej korzyść i pomóc jej to osiągnąć ;P)


RE: Dyskusje - Kiu - 27-12-2015

jaki sojusz z ZZ xD ja tylko rzekłam, ze z LZ byłbo nieźle dobre treny mają i mimo pozoru sa silni.


RE: Dyskusje - Duch - 27-12-2015

O tym gadali na ostatniej audycji o ich jakiś najbliższych planach. I z tego co zrozumiałem to coś tam planują z Bractwem.

Co do LZ to faktycznie może być fajny pomysł.
Natomiast co do ataku na SK to jest zupełnie bez sensu. Zwłaszcza w obecnej sytuacji gdzie jesteśmy tak nieliczni. Mamy konflikt z ZZ i Bractwem do tego chcesz jeszcze wmieszać nas w konflikt z SK?
W dodatku wymuszanie haraczu w obecnej chwili również nie jest dobre. No i co możemy od nich wymusić? :D


RE: Dyskusje - Kiu - 27-12-2015

ZZ z bractwem D: nie lubie gadow nie D:
trza wyeliminować bractwo lub osłabic, zajumac im czlonków można vult spróbować przekabacić, bo bedzie dla nich istny cios


RE: Dyskusje - Belial - 27-12-2015

Jak wrócę z SK i przyniosę to mięcho to ghalib mógłby mnie wysłać na LZ albo do bractwa. Do LZ mogę iść sam ale do Bractwa sam nie idę bo narobię kłopotów XP


RE: Dyskusje - Kiu - 27-12-2015

ja mam dobry kontakt z Vult xp też cos robic moge plus zakładałam, ze postacia bede krążyła po terenach innych stad.