Król Lew PBF
Dyskusje - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Archiwum stad (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=142)
+----- Dział: Cieniowisko (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=105)
+----- Wątek: Dyskusje (/showthread.php?tid=1202)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Dyskusje - Belial - 03-01-2016

Dziś wieczorem Inn odpisze mi w temacie. Najprawdopodobniej wtedy Ja wraz z Kivulim będę się wracał na nasze ziemie. Odwiedzimy Ghaliba, i mogę przejąć wartę nad więźniem, z tym że nie wiem jak do tego mają się statystyki (muszę sprawdzić).
Jestem na LZ i działam nad tym by zrobić miłe wrażenie. Raczej to jest gra, bo mam wrażenie że do miłych stad Cieniowisko nie należy co?

To daj znać co CI Felka napisze bo nie wiem czy mam prosić już Kiu o trening czy jak?

Chyba że teraz dasz mi coś do zrobienia po drodze? Chętnie bym porobił coś innego niż gadanie z upierdliwą lwicą. Ghalib jest w tym lepszy. :P


RE: Dyskusje - Ghalib - 03-01-2016

Ghalib teraz na trochę opuści Tau by szukać ziół, będzie miał więc czas na rozmowę z Belialem w cztery oczy

nie, to tylko gra pozorów, Cieniowisko nie jest "dobrym stadem", nie dla obcych.

właśnie rangi zostały zmienione dla Beliala, Ducha, Kiu, Xis, sprawdźcie i dodajcie sobie punkty statystyk

hm, ktoś musi pilnować Tau, chociaż póki co ona nie ucieknie bo jest ranna, soł...
poza tym Tau i tak zostanie w Cieniowisku :p


RE: Dyskusje - Belial - 03-01-2016

Tak więc dzięki za Awans ;) Wykorzystam go w słusznej sprawie zapewne :P

OK skoro tak... A tak myślałem że masz coś dogadane z Tau ;) To proponowałbym spotkanie między Belialem a Ghalibem. Raz że Belial był na Zachodnich Ziemiach i coś trzeba pogadać na ten temat, no i LZ. Nie wiele ale zawsze coś, więc trzeba to załatwić i mieć za sobą.


RE: Dyskusje - Ghalib - 04-01-2016

jest mała zmiana planu z Tau, jednak ją zabijemy bo jej właścicielka chce ją zastąpić lepszym modelem, który mniej dramatycznie wstąpi w nasze szeregi (mam nadzieję, że mniej dramatycznie) xD


RE: Dyskusje - Kiu - 04-01-2016

ah ten Saix xD


RE: Dyskusje - Belial - 04-01-2016

Najpierw zajmie się leczeniem Xis a później zabijemy? Bo jesli inaczej to może faktycznie zmuszony będę lecieć po ratelkę :P


RE: Dyskusje - Ghalib - 04-01-2016

lepiej szukać ratelki, bo userka chce się pozbyć Tau, więc może być, że trzeba będzie zabić ją szybciej, tj, możliwe, że:
a) podejmie ucieczkę, zostanie złapana i zabita - szybsza wersja
b) blefowała, spróbuje podleczyć Xis, ale panterze to tylko zaszkodzi, więc urwą jej łeb - opcja dłuższa


RE: Dyskusje - Duch - 06-01-2016

W sumie ja mogę popilnować więźnia tylko gdzie on jest? xD
Bo z tego co widzę to zrobiła z/t ;p


RE: Dyskusje - Belial - 06-01-2016

Już i tak spierdzieliła. Więc może lepiej jak wpadniesz do nas... Niech nas Ghalib gdzieś wyśle, przecież musimy zacieśniać więzi Duchu... na forum gadają że to już nie to samo co Anubis i Windu... postarajmy się chociaż :P

Ghalib. Ty chyba dasz radę z Tau? Tym bardziej że macie to obgadane. Dawaj nam misję i załatwione. Tylko nie każ nam iść do SK... bo ta osoba którą Beli poznał to Anubis, tam mogę iść jedynie sam bez Ducha, bo to będzie dla nas męczarnia.


RE: Dyskusje - Duch - 06-01-2016

Co do rangi Cichociemnych i braku chętnych ze względu na to co może się stać to właśnie bym powiedział, że to wymarzona "posada" dla Ducha. Którego staram się cały czas kreować właśnie w takim kierunku.


RE: Dyskusje - Belial - 06-01-2016

No... zgadzam się. Też o tym myślałem. Więc jest nas dwoje. Raz już moja postać zdechła bo nie dała sobie źle na swoje stado gadać :P pomocy też się nie doczekała więc... Yolo, wchodzę w to! Jak z Duchem to w każdy syf pójdę ;)


RE: Dyskusje - Duch - 06-01-2016

Nie wiem czy to dobry pomysł by dwie postacie w to angażować. Jest nas już i tak wystarczająco mało by jeszcze poświęcać do tego celu naszą dwójkę. Zwłaszcza, że sam piszesz ciągle, że Bel ma duże plany co do działań wewnątrz stada, więc jeszcze ranga cichociemnego mi tutaj nie pasuje.


RE: Dyskusje - Ghalib - 06-01-2016

rangi nie będzie, bo nie możemy mieć dodatkowej rangi. możemy to rozgrywać umownie na fabule

a Tau powinna pojawić się niedługo przed wejsciem do nory


RE: Dyskusje - Duch - 06-01-2016

No trudno, umownie też może być.


RE: Dyskusje - Ghalib - 16-01-2016

ej, wy zapomnieliście o tym wątku? https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1524&pid=62539#pid62539