Król Lew PBF
MISS I MISTER WYCIECZKI - zgłoszenia - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Eventy (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=124)
+----- Dział: IX Rocznica Forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=133)
+----- Wątek: MISS I MISTER WYCIECZKI - zgłoszenia (/showthread.php?tid=1233)



MISS I MISTER WYCIECZKI - zgłoszenia - Samiya - 26-06-2015

Pieniądze są?
Zgoda od rodziców oddana?
Partner do podróży autobusem wybrany?
Mam nadzieję że tak, moi drodzy uczniowie, bowiem nadszedł najbardziej wyczekiwany moment roku szkolnego...

WYBORY MISS I MISSTERA WYCIECZKI SZKOLNEJ!
*dzikie wrzaski*

Żeby wziąć udział w tej niesamowitej przygodzie wystarczy jedynie wypełnić ten oto formularz!
Kod:
[b]Podaj swoje imię![/b]
[b]Jak będziesz się lansować w Pułtusku?[/b]
[b]Dlaczego wybrałeś/aś się na wycieczkę?[/b]
[b]Co tam masz w torbie?[/b]
[b]Czego chętnie byś posłuchał/a?[/b]
[b]Co z tej wyprawy najbardziej zapadnie Ci w pamięć?[/b]
[b]Powiedz nam coś jeszcze![/b]



A o to parę zasad:
1.Wszystkie postacie biorące udział są uczłowieczone, a ponadto są w wieku gimnazjalnym - czyli mają 13-16 lat
2. Uczestniczenie w evencie półfabularnym nie jest obowiązkowe, choć mile widziane.
3. Zgłoszenia trwają do północy w niedzielę. (28.06)
4. Można zgłosić maks. dwie postacie!
5. Można zgłaszać postacie swoje i cudze
6. Interpretujcie pytania jak tylko chcecie, liczy się zabawa!
7. Będą nagrody!


RE: MISS I MISTER WYCIECZKI - zgłoszenia - Sadie - 26-06-2015

Podaj swoje imię! Sabina!
Jak będziesz się lansować w Pułtusku? Będę świecić moimi oczkami odziedziczonymi po przystojnym tatuśku Moranie.
Dlaczego wybrałeś/aś się na wycieczkę? A co, chcielibyście żebym tylko siedziała na tyłku i nic nie robiła? O nie moi drodzy, muszę dodać energii tej wycieczce bo wszyscy usną!
Co tam masz w torbie? Żarcie, picie, żarcie, telefon i słuchawki.
Czego chętnie byś posłuchał/a? Czegoś żwawego.
Co z tej wyprawy najbardziej zapadnie Ci w pamięć? Tańczenie w autobusie, co tak na prawdę będzie przykrywką na próbę jego przewrócenia.
Powiedz nam coś jeszcze! Oh, zamęczycie mnie! No dobra, mam taki plan, zrobimy challenge na to kto zmieści więcej precelków w ustach osoby po swojej prawej stronie. Nie ma że nie ma miejsca, pchać ile wlezie! A później będzie wodospad precelków przez okno!


RE: MISS I MISTER WYCIECZKI - zgłoszenia - Sadism - 26-06-2015

Podaj swoje imię! Sebastian Sadyzm
Jak będziesz się lansować w Pułtusku?
Będę ubierał się w zimne barwy, najlepiej zielone, czasem puszcze oczko jakiejś fajnej pannie. No i oczywiście to wszystko z klasą (bynajmniej nie mam na myśli grupy obszarpańców) i smakiem bo jestem szlachetniejszy niż cała ta wycieczka razem wzięta! Chłopi do roboty, a szlachta niech się szampańsko bawi, wiecie "hulanki swawole".
Dlaczego wybrałeś/aś się na wycieczkę?
By podnieść średnią IQ w autobusie, oraz podlizać się pani nauczycielce. No i oczywiście wywinąć komuś jakiś inteligentny i bolesny żart.
Co tam masz w torbie?
W sssumie to różne rzeczy. Pasta do zębów ( na śpiochów), nutella ( na złośliwe numery w kiblu..eee znaczy się miejscu defekacji ) oraz wiele innych. Poza tym oczywiście jakiś baton i komórkę z wiernymi piosenkami pokroju "wonsz rzeczny" oraz innymi moimi ulubionymi zespołami. Mam też kilka paczek żelkowych myszy- moje ulubione!
Czego chętnie byś posłuchał/a?
Krzyków wystraszonych dziewczyn gdy im podrzucę szczura do pokoju.
Co z tej wyprawy najbardziej zapadnie Ci w pamięć?
To co wyżej... poza psikusami to pewnie także noc spędzona w pokoju z najlepszą ekipą moich klasowych znajomków.
Powiedz nam coś jeszcze!
Co jeszcze niby chcecie wiedzieć. To ja tu powinienem zadawać pytania. Mogę o sobie pokrótce opowiedzieć. Trzecia gim, chudy i średniego wzrostu. Tylko czekam na okazje by uprzykrzyć się co poniektórym.
PS. Szlachta nie pracuje! :D


RE: MISS I MISTER WYCIECZKI - zgłoszenia - Cherry - 26-06-2015

Podaj swoje imię! Celestyna Pająk
Jak będziesz się lansować w Pułtusku?
Całą drogę przeboleję tylko słuchając muzyki jednocześnie mieszając w urządzeniu ojca, żeby swego nie zalać piciem tamtych idiotów... więc smartfon, muzyka, jeszcze raz smartfon i święcenie reszty klas obecnością swej zajebistej egzystencji.
No dobra, po coś wzięłam te hajsy i te czarne takie, te metalowe takie, i te ostre takie...
Dlaczego wybrałeś/aś się na wycieczkę?
No a co? Miałabym nie wykorzystać okazji, żeby uwolnić się od zjaranego potwora (a i starych przy okazji), który uszedł jakieś 8 lat temu płci niewiadomej z (o dziwo, choć ja mam zdecydowanie inne podejrzenia) tego samego kojca, w dodatku w ilości x2? A ponadto jest okazja na mały duży odwet.
Co tam masz w torbie?
Bita śmietana, hajs, cegłę taty, mój zaje nowy szmartfon, słuchawki zwykłe, hajs słuchawki duże, zapasową kartę pamięci, hajs, hasło do udostępniania internetu, batony, chipsy i inne śmieciowe żarcie którego do połowy nawet sama nie zjem, hajs, czarny i czerwony marker, hajs, scyzoryk, pilnik do paznokci, hajs, szkicownik i ołówek, aparat, <perfumy, szminka czerwona, różowy lakier do paznokci - to nie dla mnie, tylko na wszelaką okazję. Z mamą pogadam o tym póź... albo i nie.>
I inne tego typu lub nie potrzebne drobiazgi.
Czego chętnie byś posłuchał/a?
Evanescence... i kij wam, że to stare.
I kto wie, czego jeszczee.
Co z tej wyprawy najbardziej zapadnie Ci w pamięć?
Haha... zapewne wygrana w życie życia, gdy w końcu ogarnę, że diabłów ze mną ni ma. Następnym razem... tag bardzo za tym zatęsknię, że już planuję wysłać ich do Abudabi.

...A potem zszok kompletny, że skoro nie mam w torbie kluczyka do stalowych wrót odmętów mojego pokoju, (którego oczywiście zostawiłam w domu) przez które już zdecydowanie potwory przeszły.
Powiedz nam coś jeszcze!
No i czego by... jestem z trzeciej gimby, mam włosy przemalowane (ale jakże efektownie!) na ciemny bordowy, noszę białą, wydekoltowaną i lekko wydartą na krańcach bluzkę z czarną panterą o zielonych oczach. Jak moje, aale kicz. Jestem chuda oraz blada ale mam pewną siebie mordkę i mam czym oddychać, toteż idealnie mi leżą leginsy w czarno-biały gwiazdowy czy jaki tam wzór, no i aha, w razie to z * wam nogi pourywam i te sprawy.
Nie zdejmuję z uszu słuchawek.


RE: MISS I MISTER WYCIECZKI - zgłoszenia - Hashimea - 27-06-2015

Podaj swoje imię! Hermenegilda
Jak będziesz się lansować w Pułtusku? Będę z słuchawkami w uszach bawić się komórką nabytą za grube hajsy i klnąć na ludzi, którzy mnie wkurzają. Może od czasu do czasu rozejrzę się wokół, ale raczej nie mam ochoty na rozmowę z kimkolwiek. Zresztą, sama moja obecność powinna Was zadowalać. Taka szlachta wśród tłumu chłopskich dzieci... achh.
Dlaczego wybrałeś/aś się na wycieczkę? Stwierdziłam, że trochę świeżego powietrza się przyda, a wieczne siedzenie w chacie jest nudnee. To zawsze jakaś zmiana, nie? No, i może poszpanuję nową komórką. To wszystko.
Co tam masz w torbie? Słuchawki, komórkę ze stałym dostępem do wi-fi, duuużo kasy (bo kto bogatemu zabroni? xd), pilniczek do paznokci, scyzoryk (kto wie, kiedy się przyda?), okulary przeciwsłoneczne, jakieś dobre jedzeeenie, gaz pieprzowy na wkurzające bachory (xD) i kaganiec (ja naprawdę nie mam pojęcia skąd się tam wziął >D) mojego pieseła.
Czego chętnie byś posłuchał/a? Ciszy, zaraz po tym gdy zamknę Ci mordę ^^
Co z tej wyprawy najbardziej zapadnie Ci w pamięć? Cóóóż, fajowa appka, którą se pobrałam wczoraj wieczorem :P A jeśli ktoś będzie szukał u mnie durnej zaczepki... to także jego, ze zdezorientowaniem leżącego na ziemi ^^
Powiedz nam coś jeszcze! Dobra. Lubię jeść. Pamiętaj: nigdy nie dam Ci mojego jedzenia. I lepiej mnie nie wkurzaj, bo nie wiesz do czego jestem zdolna. No chyba, że koniecznie chcesz się dowiedzieć. To nie ma sprawy, ja lubię dręczyć ludzi. Dziękujem :3


RE: MISS I MISTER WYCIECZKI - zgłoszenia - Samiya - 28-06-2015

PRZEDŁUŻAM DO PÓŁNOCY JUTRZEJSZEGO DNIA(29.06)
Hej ludziska, zgłaszać się!


RE: MISS I MISTER WYCIECZKI - zgłoszenia - Machafuko - 28-06-2015

Podaj swoje imię!
Tomasz Zakwinu
Jak będziesz się lansować w Pułtusku?
Nosząc zbroję rycerza zakonnego, przy boku mając miecz, a na plecach ciężką kuszę i jadąc na koniu.
Dlaczego wybrałeś/aś się na wycieczkę?
Bo mieszkając w Gdańsku z Pułtuska jest bliżej do Jerozolimy.
Co tam masz w torbie?
Krucyfiks, przenośny taran, olej i drwa, wodę święconą, sól egzorcyzmowaną, dwa podręczniki: "Jak zbudować stos w 10 krokach" na oryginalnym inkwizytorskim papierze i "Obleganie miast dla idiotów", mapę z wyznaczoną trasą do Jerozolimy.
Czego chętnie byś posłuchał/a?
Papieża krzyczącego: "DEUS VULT!"
Co z tej wyprawy najbardziej zapadnie Ci w pamięć?
Krajobrazy, egzotyczny klimat, białe mury Jeruzalem i przerażone krzyki Sarace... zaraz... A że w Pułtusku? No szpital macie niczego sobie.
Powiedz nam coś jeszcze!
Uprzejmie prosi się o niekarmienie konia, bo jest na specjalnej diecie, gdyż musi wytrzymać całą drogę do Azji Mniejszej. Jako że mamy lato, a zbroja nie ułatwia znoszenia wysokich temperatur, więc w razie epic faila zwanego udarem słonecznym proszę o zawiezienie mnie do waszego pięknego pułtuskowskiego szpitala. Na klasyczne pytanie: "jak się w tym załatwiasz?", odpowiadam: "to tajemnica zawodowa..."
Księży i zakonników szanuję, heretyków i sodomitów niekoniecznie, tak więc niech te ostatnie dwie grupy na siebie uważają, bo wiecie jak to jest z bronią palną... czasem sama może wystrzelić.
Na innych uczestników wycieczki patrzy z wyższością, gdyż nie są dość zamożni, aby podróżować konno i muszą się zniżać do masowych form komunikacji zwanych busami. No i gdy oni pijo, ćpio, palo, zachodzo w ciążę, a takie wycieczki traktują jak okazję do niezłej inby bez nadzoru, to ja wykorzystuję ją by jechać na krucjatę... Rodzice powinni być ze mnie dumni.


RE: MISS I MISTER WYCIECZKI - zgłoszenia - Tyrvelse - 30-06-2015

Podaj swoje imię! Tymoteusz
Jak będziesz się lansować w Pułtusku? Pomagając niewiastom w potrzebie i zawstydzając innych swymi nienagannymi manierami
Dlaczego wybrałeś/aś się na wycieczkę? Pomoc koleżankom ze szkoły trzeba nieść zawsze i wszędzie!
Co tam masz w torbie? Pieniądze, książkę, zeszyt do bazgrania wraz z długopisem i małą apteczkę pierwszej pomocy.
Czego chętnie byś posłuchał/a? Niewieścich westchnień w podzięce
Co z tej wyprawy najbardziej zapadnie Ci w pamięć? Jak panna Hermenegilda okrutnie odrzuciła mą pomoc
Powiedz nam coś jeszcze! Ależ drogie panie, nie trzeba się na mnie rzucać! Starczy mnie dla każdej z Was!


RE: MISS I MISTER WYCIECZKI - zgłoszenia - Samiya - 30-06-2015

Podaj swoje imię! Sylwia vel Aniołek Nie Dziecko
Jak będziesz się lansować w Pułtusku? Modnym ubraniem i ogromną dozą uroku, którą dostała w pakiecie przy narodzinach
Dlaczego wybrałeś/aś się na wycieczkę? Jak mogłaby przepuścić okazję wkurzania innych? Toż to niedopuszczalne!
Co tam masz w torbie? Patyk, trochę jedzenia, kropelkę, pułapkę na myszy, klej do drewna, scyzoryk, gumę, butelkę wody.
Czego chętnie byś posłuchał/a? Jak ktoś dostaje opieprz za jej czyny
Co z tej wyprawy najbardziej zapadnie Ci w pamięć? Karygodne zachowanie Seby oraz piękny rzut patykiem
Powiedz nam coś jeszcze! Czy te oczy mogą kłamać?