Król Lew PBF
Zapisy na polowania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: Tereny wolne (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Dział: Na marginesie (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=85)
+---- Dział: Akcje z Mistrzem Gry (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=86)
+---- Wątek: Zapisy na polowania (/showthread.php?tid=1256)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Zapisy na polowania - Mistrz Gry - 04-07-2015

Jeśli chcesz, aby Mistrz Gry przeprowadził Ci polowanie, uzupełnij ten formularz i wrzuć go w tym temacie:

Kod:
[b]Uczestnicy:[/b]  
[b]Miejsce polowania:[/b]
[b]Uwagi:[/b]


W polowaniu może brać udział zarówno jedna, jak i wiele osób. Wszystkie osoby biorące udział w polowaniu należy wypisać w polu "Uczestnicy".
Należy wybrać miejsce polowania, czyli konkretny obszar krainy, w którym odbywać się będą łowy (np. Sawanna, Ognisty Step, Skrawek Sawanny, Dżungla). Może to wpłynąć na spotykane zwierzęta. Próba polowania na terenach cudzego stada może zostać udaremniona przez jego członków.
W uwagach możecie zawrzeć specjalne życzenia odnośnie polowania, np. pora dnia, czy pogoda. Proszę o niepisanie próśb w stylu "dużo PD", "duże zwierzę" czy "bez uszczerbku na zdrowiu". To, na jakie zwierzę natraficie w trakcie polowania jest zależne od kostek i uwagi tego typu będą ignorowane. Jak najbardziej można prosić o dodatkową akcję w czasie polowania, czy konkretne kontuzje bądź rany.

Link do systemu polowań - https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=2015&pid=78086#pid78086


RE: Zapisy na polowania - Anubis - 14-07-2015

Uczestnicy: Anubis
Uwagi: "Dużo PD" <3 A tak na serio to nie mam żadnych większych wymagań.


RE: Zapisy na polowania - Sekta - 15-07-2015

Uczestnicy: Sekta
Uwagi: Chcę zdobyć jakąś miłą sumkę PD i spróbować znaleźć przy okazji opale. Może coś "w prezencie" od MG ;) Tylko te polowanie nie jest na śmierć Sekty(!) jakby co ;)


RE: Zapisy na polowania - Ghalib - 26-07-2015

Uczestnicy: Ghalib
Uwagi: Coby nie zemrzeć


RE: Zapisy na polowania - Shyeiro - 26-07-2015

Uczestnicy: Shyeiro
Uwagi: Nie krzywdzić proszę.


RE: Zapisy na polowania - Maeva - 07-08-2015

Uczestnicy: Maeva
Uwagi: Nie chcę oszpecić Maevy żadnymi bliznami, więc bez uszczerbku na zdrowiu proszę <3
+ Maeva wyniesie zwierzynę do swojej pustelni by tam zedrzeć z niej skórę na legowisko.


RE: Zapisy na polowania - Vader - 15-08-2015

Uczestnicy: Vader
Uwagi: Może się trafić jakaś niegroźna rana(byle nie na pysku).


RE: Zapisy na polowania - Damaja - 24-08-2015

Nie wiem, gdzie to wrzucić, więc wyślę tutaj. Chodzi o wyprawę po medykamenty.

Uczestnicy: Kahawa, Damaja
Uwagi: Najlepiej w tym temacie, żeby zachować ciągłość i nie zakładać niepotrzebnie nowych wątków. Proszę też o to, żeby zioła trafiały do osobnych pul, tzn. osobno dla Kawy, osobno dla Damaji (mogą szukać razem, ale każdy coś swojego dostanie :)).

Najlepszy do zgłoszenia pewnie byłby ten temat, ale tam bym nie zobaczyła tego zgłoszenia, jak znam siebie. Nie ma problemu, zacznijcie szukać, to ja zacznę prowadzić. -Sami


RE: Zapisy na polowania - Frigg - 06-09-2015

Uczestnicy: Frigg
Uwagi: Jeśli chcesz to może być jakaś niewielka walka między jakimś padlinożercą, czy coś w tym stylu, byle Frigg nie odniosła z tego bardzo poważnych ran. A tak to wolna wola :D


RE: Zapisy na polowania - Kalani - 20-09-2015

Uczestnicy: Kalani
Uwagi: Nie bijcie po ryju, plis! D: *joke*


RE: Zapisy na polowania - Kiu - 03-10-2015

Uczestnicy:Kiu
Uwagi: MG co często jest bym prosiła, bo tak w miarę szybko aby szło ^^"


RE: Zapisy na polowania - Zephyr - 03-10-2015

Uczestnicy: Zephyr
Uwagi: brak


RE: Zapisy na polowania - Shujaa - 23-10-2015

Uczestnicy: Shujaa
Uwagi: Polowanie w czasie pory suchej, jakieś przyjemne skalisko, albo trawiaste równiny, wcześnie o poranku, tak by słońce dopiero majaczyło na niebie.. jeśli da rade, można wmieszać w to jakiegoś mniejszego drapieżnika :3


RE: Zapisy na polowania - Machafuko - 07-11-2015

Uczestnicy: Fuko
Uwagi: Żarcie się przyda, trzeba dbać o rodzinę :v Pdki też. Preferowane coś na terenach wolnych.


RE: Zapisy na polowania - Maru - 25-11-2015

Uczestnicy: Maru
Uwagi: Ja tam wybredny nie jestem, co mi się napatoczy to się upoluje, poza tym trzeba trzymać kondycję i wprawę :P