Król Lew PBF
SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Spotkania forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Wątek: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? (/showthread.php?tid=1259)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Omara - 05-07-2015

No mi i Windu odpowiadają Katowice, a urlop on ma w sierpniu. Najlepiej byłoby się spotkać w Katowicach, ale jeżeli nie będziesz miała wolnego, to możemy się zajechać na 1-2 dni do Wawy :)


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Felija - 05-07-2015

Okej, rozumiem. :) A do Wrocka byście dali radę?


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Myr - 06-07-2015

Zawsze można we wrocka grupa coś wsiąść i będzie tajniej wtedy.
Bo katowicie to aj bym musiał nocleg mieć jakiś jeśli już :/ nie opłaca mi sie tam jechać i wracać tego samego dnia.


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Felija - 06-07-2015

Hm, jeśli o mnie chodzi, to ja raczej bym to rozegrała tak, że bym pojechała na Śląsk, gdzie mam nocleg, a stamtąd bym wyskoczyła na jeden dzień do Wrocka. Jeżeli to by wyszło w ten sposób, to można by nawet zrobić też drugie spotkanie w Krakowie, na ten samej zasadzie (wyskakuję ze Śląska na jeden dzień) - o ile w ogóle byłby ktoś chętny na Kraków w czasie, w którym akurat bym mogła tam podjechać.

Rozumiem, że Ty byś dała radę do Wrocka spokojnie? :) Robi Ci jakąś różnicę, czy to będzie na tygodniu czy w weekend i w sierpniu czy we wrześniu?


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Sadism - 06-07-2015

Ja jeszcze mogę na autostop liczyć xD


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Myr - 08-07-2015

Ja weekend preferuje, w tygodniu pracuje a w okresie wakacyjnym ciężej o dnie wolne od tak x)
W sierpniu może by mi się udało załatwić coś w tygodniu, bo lipiec obłożony jest przez załogę.


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Nyasi - 09-07-2015

Mnie pasuje Sierpień końcówka najlepiej we Wrocławiu lub Kępnie i okolice.


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Sekta - 12-07-2015

Ja bym mogła w sierpniu bo wyjeżdżam 18 a wrzesień odpada. I tylko do Katowic do spodka! :> Do Wrocławia to mnie nawet z przyjaciółką nie puszczą, tym bardziej do Warszawy gdzie byłam raz ze swoim tatą xD
Mogę tych z okolic zaprosić do siebie, do Rybnika bo naprawdę jest dużo i do pozwiedzania i do pogadania są fajne miejsca. Ale to tak tylko no... a jakby faktycznie jednak miało by to być w Katowicach to ja tak na 50% bym była.


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Sadism - 12-07-2015

Rybnik fajne miejsce bo to miasto rapu jest xD Grubson z Rybnika pochodzi. Ale z niego do Krakowa dojazd chyba też jest. Także jak możesz do Katowic to i do Krakowa może dasz rady.


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Sekta - 12-07-2015

Mnie matka nie puści xD Nawet z "eskortą"


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Sadism - 12-07-2015

Ekipa nikt nie dałby rady pozbierać ludzi? Nawe t gdybyśmy się dołożyli na wachę?


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Felija - 13-07-2015

Wiecie, chyba jednak najwięcej sensu będzie miał ten Wrocław. Osoby za Krakowem są na "może". Jeszcze nad tym pomyślę, że wydaje mi się, że zostaniemy przy Wrocławiu (albo Wrocław + Katowice, bo akurat Katowice czy inne miasto na Śląsku to dla mnie nie problem). Trzeba tylko dogadać termin - albo druga połowa sierpnia, albo wrzesień, wcześniej ja na pewno nie dam rady.


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Sadism - 13-07-2015

No to cóż. Szkoda.


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Felija - 13-07-2015

Sadi, jakbyś podał jakiś termin, w którym na pewno byś mógł do Krakowa, to bym mogła przyjechać.


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Venety - 13-07-2015

Nie martw się, Sadiś, nie jesteś sam. <3

Choć akurat mi jakoś bardzo przykro nie jest. Uważam nawet, że to w pewnym stopniu sprawiedliwe - parę ludzi stąd już znam, Fel też sporo osób z Mazowsza lub okolic Lublina zna, teraz pora na Dolny Śląsk. ;P