Król Lew PBF
Maluchy! - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Maluchy! (/showthread.php?tid=1285)

Strony: 1 2


Maluchy! - Saix - 23-07-2015

Żona mnie pogania więc piszę :v
Poszukujemy z Gizą co najmniej jednej osoby na lwiątko. Płeć obojętna, maść - raczej szara/czarna.
To by było dziwne gdyby lwiątko od szarej samicy po czarnym lwie było białe/żółte/brązowe XD
Lwiak na pewno będzie miał brata w osobie mojego nowego konta, które stworzę. Brach będzie się zwał Tjalve, jakby kto pytał :v


RE: Maluchy! - Giza - 23-07-2015

ech, te żony :v


RE: Maluchy! - Furien - 23-07-2015

Ano, zgłaszam się. Mam Furien, Nimala więc i przydałaby mi się jakaś postać w Zachodnich. Lwica Maisha (życie), lew Akili (mądrość), lew Kwaheri (żegnaj), lwica Shida (kłopot).


RE: Maluchy! - Saix - 23-07-2015

Ah, od razu mówię że do chwili narodzin jeszcze odrobina czasu bo Giza nawet w ciąży nie jest.
Furien, które tam lwiątko wybierzesz to już w sumie zależy od ciebie, tylko no, powtarzam :v sierść powinno mieć czarną/szarą


RE: Maluchy! - Furien - 23-07-2015

Giza, mogę? <3


RE: Maluchy! - Giza - 23-07-2015

jasne ;D tylko, że no jak mówi Saix, lovestory na razie dzieje sie na marginesie, na normalnej fabule to trochę potrwa gdyż Giza tam jeszcze jest nie do życia, ale po tej akcji myślę, że już powoli będzie można


RE: Maluchy! - Furien - 23-07-2015

No to git.


RE: Maluchy! - Kahawian - 23-07-2015

Gdyby nie to, że mam i tak nadmiar postaci, zgłosiłabym się. xD

A taka notka ode mnie... przydałaby się lwiczka. xD



RE: Maluchy! - Saix - 23-07-2015

kahaś, zapraszamy i tak ;D Możesz być ładną, uroczą lwiczką ;D


RE: Maluchy! - Nirai - 23-07-2015

Chętnie bym wzięła lwiczkę :D Teraz gram samcem, więc samiczka w przeciwnym stadzie byłaby fajną rzeczą… Chyba, że nie chcecie nowych graczy to całkowicie to zrozumiem :)


RE: Maluchy! - Kahawian - 23-07-2015

Saix, obawiam, że już nie wyrobiłabym się ze wszystkim. xDD

Ale może kiedyś... x'D


RE: Maluchy! - Ghalib - 23-07-2015

Kahu, szkoda szkoda, no ale patrz ile dziecków się nagle nam porobiło, postać Saixa, Furien to już dwójka i ja w sumie zgodziłabym się na to, żeby Nirai wziął jeszcze tę lwiczkę, nie mam nic przeciw nowym userom o ile nie będą znikać co i rusz i tamować innym fabuły ;) to w sumie szykuje się 3~ w takiej sytuacji jeden w tę czy w tamtą xDDDD


RE: Maluchy! - Kahawian - 23-07-2015

No tak. xD

W miarę możliwości, wbij na gg. ;)


RE: Maluchy! - Furien - 23-07-2015

Czyli Saix bierze samca, Nirai samiczkę. Kah, a ty kogo wybierasz? (jeśli wybierasz)


RE: Maluchy! - Kahawian - 23-07-2015

Jak się uda, to samiczka. :)