Król Lew PBF
Jaskinia nad oceanem - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: Tereny wolne (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Dział: Cmentarzysko Słoni (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=44)
+---- Dział: Skalisko (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=45)
+---- Wątek: Jaskinia nad oceanem (/showthread.php?tid=1291)Jaskinia nad oceanem - Shyeiro - 26-07-2015

Jest to niezaprzeczalnie najładniejsza i najbardziej użyteczna jaskinia, znajdująca się nieopodal oceanu. Wejście do niej bez bezpośredniego kontaktu zainteresowanego z wodą jest słabo widoczne i dosyć niebezpieczne, gdyż kamienie, po których trzeba stąpać są śliskie od morskich fal i obrośnięte gdzieniegdzie glonami. Sama zaś jaskinia jest niesłychanie duża i co najważniejsze- sucha.

[Obrazek: 11805812_1035826513117063_457382561_n.jp...e=55B6813F]RE: Jaskinia nad oceanem - Deyne Nyota - 05-03-2016

Dojście do tej jaskini nieźle ją zmęczyło, a zarazem ile szczęścia jej przyniosło! Pysk kremowej rozjaśnił się w uśmiechu. Od dłuższego czasu siedziała w swojej jaskini, zbierając siły na większą wyprawę. Nie wiedziała, czy to będzie jej ostatnia wycieczka, czy też doczeka kolejnych. Wiedziała jedno - chciała dotrzeć w ulubione miejsca sama, bez pomocy któregoś z synów bądź kogoś innego stada. Nie to, że przeszkadzało jej ich towarzystwo... chciała poczuć, że nadal jest w stanie dojść gdzieś sama.
Z wysuniętymi pazurami, pyskiem niemal tuż przy ziemi, powili szła po kolejnych zdradzieckich kamieniach, by w końcu znaleźć się we wnętrzu.
I chodź oddech był przyśpieszony, łapy z lekka drżały a bok bolał, nie pozwoliła sobie wyrwać tej satysfakcji. W końcu.
Z głośnym pomrukiem położyła się tuż przy wejściu, z grzbietem opartym o ścianę. Z przymrużonymi ślepiami wpatrywała się w ocean.
Mogłaby tu leżeć wiecznie.