Król Lew PBF
Nabór na Mistrzów Gry - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Nabór na Mistrzów Gry (/showthread.php?tid=1338)

Strony: 1 2


Nabór na Mistrzów Gry - Vasanti Vei - 18-08-2015

Ładnie proszę chętnych o wypełnienie formularza. Nabór pozostaje otwarty przez cały czas!
Przyszli MG zostaną poinformowani, co i jak, więc nawet jeśli nie do końca wiecie, z czym to się je, ale chcielibyście spróbować, to zgłaszajcie się, śmiało. ^^

Kod:
[b]Dlaczego chcesz zostać MG?[/b]
[b]Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?*[/b]
[b]Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu?[/b]
[b]Jak często był(a)byś w stanie odpisywać?[/b]
[b]Jakieś uwagi?[/b]


* polowania i inne "zamawiane" akcje / akcje z inicjatywy MG / Mini MG (prowadzenie jednego-dwóch zwierząt, których na ogół nie spotyka się na fabule, np. żyrafa, słoń) / wszystko naraz


To powodzenia! :)


RE: Nabór na Mistrzów Gry - Nirai - 18-08-2015

Do odważnych świat należy! :D

Dlaczego chcesz zostać MG? Zdążyłam trochę poczytać postów na forum i widzę, że przydałby się ktoś, kto by rozkręcił nieco fabułę w niektórych wątkach. Inne powody to, to, że na razie siedzę i czekam na odpisy innych i z chęcią popisałabym jakimiś niezobowiązującymi postaciami ^^
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?* Najchętniej polowaniami, innymi "zamawianymi" akcjami oraz akcjami z inicjatywy MG
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu? Nie za bardzo. Ale w końcu trzeba kiedyś spróbować :D
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać? Niemal codziennie. We wrześniu może być trochę gorzej, bo początek roku i będę musiała ogarnąć szkołę oraz nowy plan lekcji. Raczej wieczorami i w weekendy będę wolna.
Jakieś uwagi? Brak :3 Wiem, że mam małe szanse na zostanie Mistrzem Gry, bo jestem nowym użytkownikiem i mało kto mnie tutaj dobrze zna. Jednak myślę, że to właśnie dobrze, bo nie będziecie wiedzieć czego się po mnie spodziewać ;)


RE: Nabór na Mistrzów Gry - Amani - 19-08-2015

Dlaczego chcesz zostać MG? Jestem kreatywna ( tak wiem standardowa wymówka ;D), mam na koncie parę blogów, szukam przygód, a to będzie w stanie mi je zapewnić. Nudzi mi się bo czekam na odpisy, a popisanie z kimś niezobowiązującym pomoże mi wykorzystać czas ( który przeznaczam ostatnio na dodatkowy sen ;-;)
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?* Chętnie zajmę się polowaniami i tymi "zamawianymi" akcjami, wg mnie są to najciekawsze akcje i mogę wykorzystać w nich mój potencjał.
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu? Narratorowałam na eventach, wiele razy. Mówili, że robię ciekawe akcje. Jak już mówiłam mam kilka blogów ( typu wattpad, jest to aplikacja na której można pisać opowieści, jeżeli by ktoś nie wiedział).
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać? Codziennie, kilka razy dziennie. Sprawdzam czy mi odpisali, kilka razy dziennie.
Jakieś uwagi? Raczej mam małe sznase, patrząc na moje posty, lecz o mnie trzeba wiedzieć jedno, jeżeli w coś się wciągne ( tak bardzo bradzo) przykładam się do tego całym sercem i moje posty będą wtedy majstersztykiem.


RE: Nabór na Mistrzów Gry - Sadism - 23-08-2015

Dlaczego chcesz zostać MG?
Forum jest dla mnie ważne i chciałbym móc pomagać mu obrastać w posty i udzielać się jeszcze bardziej.
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?*
Akcje z inicjatywy MG / Mini MG choć ewentualne akcje specjalne dla użytkowników też.
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu?
Byłem MG na kilku forach, plus raz adminem.
Jak często byłbyś w stanie odpisywać?
Zależy od ilości obowiązków, ale dowodem an moją aktywność jest to jak w krótkim czasie stworzyłem aż 4 kont a w tym Sadisma na którym mam ponad 500 postów. Myślę że jeśli nie będzie wyjątkowych sytuacji, to minimalnie 1 post na dwa dni, ale zaznaczam minimalnie.
Jakieś uwagi?
Brak.


RE: Nabór na Mistrzów Gry - FireLion - 23-08-2015

Dlaczego chcesz zostać MG? Bo Sami mówiła, że dobrze by było, i że się przydam.
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?* Musiałbym spróbować którejś z nich, aby wiedzieć, co by mi odpowiadało.
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu? Prawie żadne, tylko admin na forum PBF oraz na forum, gdzie PBF odgrywał dużą rolę.
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać? To zależy od mojego nastroju.
Jakieś uwagi? I tak nie zostanę rozpatrzony pozytywnie, więc co mi szkodzi.


RE: Nabór na Mistrzów Gry - Felija - 27-08-2015

Nirai, Sadism, zostajecie przyjęci na okres próbny! Zgłoście się do mnie po szczegóły na gg/pw/fb.

POZOSTAWIAM NABÓR OTWARTY. MOŻNA SIĘ ZGŁASZAĆ PRZEZ CAŁY CZAS.


RE: Nabór na Mistrzów Gry - Neska - 02-10-2015

Dlaczego chcesz zostać MG?
dziwne pytanie :v a kto by nie chciał być wszechmogącym istnieniem hehe? Bo brakuje MG a ja mam do tego ciągoty.
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?*
akcje z inicjatywy MG / Mini MG (tęsknię za Somą lol ale to raczej nie przejdzie) / umówione walki i akcje z NPC jakby ktoś potrzebował, polowania już trochę mniej.
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu?
noo było się już MG tutaj. Nie pamiętam jak długo, ale się było.
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać?
jak często trzeba :v siedzę w domu całymi dniami i rzadko się zdarza że nie mogę wejść i walnąć posta
Jakieś uwagi?
biurokracja, pfe >:|


RE: Nabór na Mistrzów Gry - Ate - 08-03-2016

Dlaczego chcesz zostać MG?
A dlaczego by nie? Sądzę, że to ciekawa sprawa. Ba, swego czasu na innych forach bywałam MG i sprawiało mi to swego rodzaju frajdę. Nie ukrywam, że przez ostatni czas (czyt. kilka lat) z moją aktywnością było kiepsko (nie było jej), aczkolwiek... już się chyba wdrożyłam na nowo. Pisze mi się coraz lepiej, nieco się rozkręciłam i myślę, że prowadzenie MG nie byłoby dla mnie problemem.

Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?*
Szczerze powiedziawszy to się dostosuję. W razie czego prosiłabym jedynie o drobną pomoc na starcie i wytłumaczenie kilku spraw ^^

Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu?
Tak jak już wyżej nadmieniłam - tak, swego czasu prowadziłam wiele akcji na innych forach. Musiałabym tylko lepiej zaznajomić się z systemem MG na KL'u i sądzę, że jakoś by przeszło.

Jak często był(a)byś w stanie odpisywać?
Na forum jestem teraz codziennie. Czasem zwlekam z postami, nie ukrywam, ale wydaje mi się, że codziennie mogłabym odpisywać. Wieczorami najpewniej dopiero.

Jakieś uwagi?
Urocza zielonowłosa pokraka dziękuje za uwagę :v



RE: Nabór na Mistrzów Gry - Omara - 08-03-2016

Dlaczego chcesz zostać MG? A kto nie chciałby zabawić się w Pana Boga? Fajnie byłoby mieć wpływ na pewne wydarzenia :)
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się
zajmować?*
W sumie to bez znaczenia. Wystarczy tylko mi wytłumaczyć co i jak i mogę zacząć działać.
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu?
Nie, ale chyba mogę spróbować i nauczyć się czegoś nowego, nieprawdaż?
Jak często był(a)byś w stanie
odpisywać?
To zależy od czasu. Mam swoje prywatne życie, pracę, szkołę, obowiązki. Postaram się jednak odpisywać jak najczęściej.
Jakieś uwagi? To będzie wszystko z mojej strony. Dziękuję :)


RE: Nabór na Mistrzów Gry - Belial - 09-03-2016

Dlaczego chcesz zostać MG? Bo jestem świetny, a będac MG będę jeszcze świetniejszy!
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?* Mało wazne, bo gdy ja je będę prowadził to będą świetne jak ja.
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu? jakie? Jeszcze pytacie? no świetne ( a tak serio tylko w tym wypadku nie mam żadnego)
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać? Właściwie jestem dziennie.
Jakieś uwagi? Tylko tyle że wypada zapamiętać że jestem świetny ;)


RE: Nabór na Mistrzów Gry - Myr - 28-05-2016

Dlaczego chcesz zostać MG?Bo ich brak
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?* spontaniczne gnębienie
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu? duże
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać?raczej codziennie
Jakieś uwagi? brak


RE: Nabór na Mistrzów Gry - Sunkeyru - 31-05-2016

Dlaczego chcesz zostać MG? Bo widzę że coś jakiś zastój jest w akcjach z MG no i ogólnie lubię na forach pomagać.
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?* Tylko polowania i wyprawy po zioła.
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu? Oj i to spore!
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać? bardzo często. Parę odpisów w kilku polowaniach/wyprawach
Jakieś uwagi? Nie :]


RE: Nabór na Mistrzów Gry - Jasiri - 04-06-2016

Dlaczego chcesz zostać MG? Bo mi się nudzi, oraz bo jakoś mało się dzieje "niezwykłości"
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?* Heh, pojęcia nie mam nawet jak się to robi... Chciałabym dodawać ciekawe zdarzenia do nieciekawej fabuły (byle bez zamawianych akcji!).
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu? Zero. Ja nawet średnio się orientuję jak tu cokolwiek zrobić.
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać? Zbliżają się wakacje, więc dość często.
Jakieś uwagi? Nie, tylko ktoś musiałby mi wszystko wytłumaczyć, bo jestem niezorientowana.


RE: Nabór na Mistrzów Gry - Hatari - 14-09-2016

Dlaczego chcesz zostać MG? Nie chce :V Chciałam tylko zrobić NPCa stadnego
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?* NPC ma wykonywać dla stada drobne ozdoby- które służą głownie ukazaniu rangi postac / malować znamiona bo to szympans będzie. Z czasem chciałabym, aby NPC mogł też sprzedawać zioła za opale, ewentualnie zlecać jakieś małe zadania dla graczy z stada i żeby mogli podłapać jakieś niewielkie ilości PD za to.
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu? Eto.. no wiecie xD duże?
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać? Jestem prawie codziennie i prawie codziennie odpisuje, z wyjątkiem weekendów i chwil gdy nie mam mózgu :v
Jakieś uwagi? Yhm, chyba nie. Chyba że wy macie jakieś? Dam KP tej postaci na dniach do wglądu i korekcji!


RE: Nabór na Mistrzów Gry - Ava - 15-10-2016

Dlaczego chcesz zostać MG?
A dlaczego nie? Tak na serio to żartuje. Widziałam, że niektóre akcje z MG ciągną się dość długo, a MG do zbierania ziół to chyba narazie nie ma wcale. Jestem aktywna więc mogłabym się tym zajmować.
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?*
Wszystko cokolwiek będzie potrzebne
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu?
Owszem mam. Byłam już MG na paru forach PBF i nikt na mnie nie narzekał, więc to chyba dobry znak.
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać?
Odpisuje jak najczęściej się da, czyli prawie codziennie.
Jakieś uwagi?
Jeżeli miałabym sędziować walki ktoś musiałby mi wyjaśnić dogłębnie ten system, bo średnio go ogarniam.