Król Lew PBF
Nabór na Moderatorów i Pogodynkę - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Nabór na Moderatorów i Pogodynkę (/showthread.php?tid=1339)



Nabór na Moderatorów i Pogodynkę - Vasanti Vei - 18-08-2015

Tutaj można zgłaszać się na Moderatorów.
Zadaniem moderatorów jest pilnowanie przestrzegania regulaminu w danych tematach i na SB, poprawianie błędów w postach (zwłaszcza tych najbardziej rażących) oraz wyrzucanie do Archiwum/Kosza starych i niepotrzebnych tematów.

Kod:
[b]Dlaczego chcesz zostać Moderatorem?[/b]
[b]Jakie fora chciał(a)byś moderować?*[/b]
[b]Masz jakieś doświadczenie w moderowaniu?[/b]
[b]Jakieś uwagi?[/b]


* fabularne / pozafabularne / takie i takie



+ mini-nabór na Pogodynkę!
Zadaniem Pogodynki (Pogodyni też mile widziani) jest nadsyłanie mi regularnie co dwa tygodnie pogody (przez gg, fb lub pw) do wstawienia do Ogłoszeń. Pogoda musi być mniej-więcej zgodna z realiami klimatu tej części Afryki (strefa międzyzwrotnikowa, występowanie pory deszczowej i suchej). Prognoza może być pisana w mniej lub bardziej poważnym klimacie. Jako materiał pomocniczy mogę nadesłać plik z prognozami napisanymi przez poprzednią Pogodynkę (można się na nich wzorować, ale nie kopiować w całości).

Kod:
[b]Dlaczego chcesz zostać Pogodynką?[/b]
[b]Jakieś uwagi?[/b]




To zapraszam do zgłaszania się i życzę powodzenia! :)


RE: Nabór na Moderatorów i Pogodynkę - Chikja - 19-08-2015

Dlaczego chcesz zostać Moderatorem? Bo... muszę podawać rozwiniętą odpowiedz? Nie wystarczy że chce i mam 100 lat praktyki i wgle? Obiecuję być praworządnym lwem.. znaczy Moderatorem. Wiem jak forum działa, znam spora część ludzi. Potrafię załatwiać sprawy polubownie, no i Felija ma moje gg ;v
Jakie fora chciał(a)byś moderować?* z 4 jakieś? Na wolnych terenach ;3
Masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? Tak 100 lat!
Jakieś uwagi? -


RE: Nabór na Moderatorów i Pogodynkę - Omara - 20-08-2015

Dlaczego chcesz zostać Moderatorem? Bo mnie rażą błędy w postach (m.in. ortograficzne) i chciałabym jej poprawiać. Dodatkowo wkurzają mnie co niektórzy piszą przy zapisach do stada (teksty typu, że ,,jestem córką Simby i chcę dołączyć do LZ'')
Jakie fora chciał(a)byś moderować?* Myślę że najbardziej zależałoby na forach z zapisami do stad, ew. tereny stadne
Masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? Nie, ale szybko się uczę. Wiem, że dam radę podołać nowym obowiązkom.
Jakieś uwagi? Brak


RE: Nabór na Moderatorów i Pogodynkę - Felija - 27-08-2015

Chikja, Ty pojawiasz się i znikasz.

Ayumi, fora z zapisami są przeznaczone do sprawdzania przez adminów. Dam Ci do moderacji tereny LZ, gratuluję. :)


POZOSTAWIAM NABÓR OTWARTY. MOŻNA SIĘ ZGŁASZAĆ PRZEZ CAŁY CZAS.


RE: Nabór na Moderatorów i Pogodynkę - Chikja - 27-08-2015

No weeeeeś :v to az 4 tematy do pilnowania i wcale nie taka ogromna odpowiedzialność, a zdaje się że nie macie zbyt wielu chętnych cnie, to czego wybrzydzacie :'D


RE: Nabór na Moderatorów i Pogodynkę - Kalani - 27-08-2015

Dlaczego chcesz zostać Moderatorem? Bo z wielką chęcią skopię tyłki tym, którzy wydziwiają cuda na ziemiach Zachodu. Rażą mnie posty z beznadziejną składnią - takie, których nie da się rozczytać.
Jakie fora chciał(a)byś moderować?* Ziemie Zachodu, mogę też się zająć zapisami.
Masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? Owszem - przywódcami Moranem i Lavim, jako Administrator przez jakiś czas + z wielu innych for, na których byłam przed dołączeniem do KLa.
Jakieś uwagi? -


RE: Nabór na Moderatorów i Pogodynkę - Omara - 27-08-2015

O, super :) Obiecuję jak najlepiej podołać nowym obowiązkom

Mogę sobie wybrać kolorek? ^^


RE: Nabór na Moderatorów i Pogodynkę - Felija - 27-08-2015

Jasne. :) Tylko nie może być on zbyt podobny do już zajętych kolorów: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=23

Kal, najlepiej, żeby o ziemiach ZZ decydował przywódca ZZ, ale wątpię, żeby Kah miał coś przeciwko Tobie. ;) Daję Ci moda, a kolorek już masz.