Król Lew PBF
Propozycje do Drzewa Genealogicznego - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Propozycje do Drzewa Genealogicznego (/showthread.php?tid=1340)

Strony: 1 2 3


Propozycje do Drzewa Genealogicznego - Vasanti Vei - 18-08-2015

Drzewo Genealogiczne TLK PBF

Administracja stara się aktualizować drzewo na bieżąco, lecz bylibyśmy wdzięczni, gdyście wrzucali tu postacie swoje i te, które są z nimi powiązane oraz nadsyłali nam ich portrety (najlepiej bez tła).

Kod:
[b]Imię postaci:[/b]
[b]Gdzie powinna być wpisana?[/b]
[b]Wizerunek:[/b]



RE: Propozycje do Drzewa Genealogicznego - Setkar - 18-08-2015

Link jest do Hali Sław, a nie do drzewa :v btw zmień mi ktoś tam ava Raga na obecnego i jako autora dajcie Ragous, a nie RagDrawer. Dzięki z góry.


RE: Propozycje do Drzewa Genealogicznego - Felija - 18-08-2015

A, dzięki, poprawione.
Oke, zmieniam.


RE: Propozycje do Drzewa Genealogicznego - Venety - 03-11-2015

Czy jest sens, aby przy tych trzech adoptowanych, zdublowanych osobach były dzieci, partnerzy itd.? Daje to fałszywy obraz i nie do końca wiadomo, czy taka Vendetta jest córką Surreal, czy też Allocation. Drzewo genealogiczne ma przede wszystkim pokazywać powiązania rodziny z krwi.


RE: Propozycje do Drzewa Genealogicznego - Felija - 04-11-2015

Jak dla mnie to np. dzieci Ven powinny iść tylko od tej Ven od All, a od Sur tylko Ven. Coś takiego nie powinno nikogo mylić, zwłaszcza że przy Ven od Sur chyba jest dopisek, że Sur tylko ją adoptowała?


RE: Propozycje do Drzewa Genealogicznego - Venety - 04-11-2015

Też tak uważam i tak właśnie robiłam. Skąd więc na drzewku trzy razy jest chociażby mój Malimau czy dwa razy Ines?


RE: Propozycje do Drzewa Genealogicznego - Felija - 04-11-2015

Nie mam pojęcia, ja ich tak nie dodawałam i z tego co wiem to Inn też nie... Obawiam się, że któryś z linków do drzewka, które wrzucałam, mógł jednocześnie zezwalać na edycję drzewka. Uch.


RE: Propozycje do Drzewa Genealogicznego - Inn - 04-11-2015

Ja na pewno tego nie zrobiłam, byłam pewna, że to któraś z Was XD


RE: Propozycje do Drzewa Genealogicznego - Tjalve - 26-08-2016

A ja bym prosiła by Tjalve dać portret wykonany przez Kami a nie tę moją szkaradę.
https://i.imgur.com/rkomZux.png


RE: Propozycje do Drzewa Genealogicznego - Venety - 26-08-2016

Podmienione. :)


RE: Propozycje do Drzewa Genealogicznego - Kama - 15-04-2017

Tak sobie przeglądałam drzewko i zauważyłam, że nie ma Shenzi. Czy ona nie była przypadkiem babcią Kiu?


RE: Propozycje do Drzewa Genealogicznego - Venety - 15-04-2017

Była, ale Kyou jest adoptowany przez Mal Ombre. Trzebaby doczepić Shenzi do Mala, co wyglądałoby nieco dziwnie, choć mogę to zrobić, parę razy już coś takiego było (chociażby z Sami, chociaż tam wynika to czysto z tego, że ma rodzeństwo nieadoptowane przez Serret).


RE: Propozycje do Drzewa Genealogicznego - Kama - 15-04-2017

Aha. I jeszcze chciałam zapytać o Kamę. Na drzewku jest podpięty do Kiu i rzeczywiście był przez nią adoptowany, ale potem był adoptowany przez Baq i Tiba. I jeszcze powinien mieć wpisaną Uę jako siostrę.


RE: Propozycje do Drzewa Genealogicznego - Venety - 15-04-2017

Baq nie ma na drzewku, nie mogę więc jej podpiąć. Mogę go podpiąć pod Tiba. A czy Ua została adoptowana przez kogokolwiek z nich (Kiu, Tib)?


RE: Propozycje do Drzewa Genealogicznego - Kama - 15-04-2017

Dobra, może być do Tiba. Ua nie była adoptowana przez nikogo, ale jest biologiczną siostrą Kamy.