Król Lew PBF
Off Top - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Archiwum stad (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=142)
+----- Dział: Cieniowisko (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=105)
+----- Wątek: Off Top (/showthread.php?tid=1362)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Off Top - Mirra - 27-08-2015

Kaaivy poczekamy na odpis Diary i wrócim wtedy do Nory aby tam zjeść z wszystkimi antylopki :D No i na Twoje życzenie off topik xD

[ Dodano: 2015-08-27, 00:44 ]
I jak Wam się podoba lista członków + możliwość wypowiedzenia się o awansie lub degradacji?


RE: Off Top - Kaaivy - 03-09-2015

Och, dziękuję <3
Awanse&Degradacje + Lista członków jest ok, takie tematy są z całą pewnością potrzebne ^^
Ktoś z tutaj obecnych lubi placki? ;_; ❤


RE: Off Top - Ghalib - 05-09-2015

O, dobrze, że o tym pomyślałyście :D
Kurcze, musimy się rozruszać bo nas zaraz Bractwo zje :D

placki? :o zależy jakie ;p


RE: Off Top - Kaaivy - 05-09-2015

Taa, tyle, że bez Mirry i Diary nie bardzo mogę się ruszyć z polowania ._.
Musimy coś wymyślić, bo powoli znikamy ;v; Xis też odeszła, więc w sumie aktywnych jest nas... trójka ;_;
TRZEBA POKAZAĆ INNYM JAKIM SUPER STADEM JESTEŚMY! X'D


RE: Off Top - Ghalib - 07-09-2015

Mirra może być teraz rzadko, pisała o swojej nieobecności a Diara... no cóż, Cherry rzadko odpisuje. Nawet jak jest na forum, więc myślę, że nie ma sensu, żebyś czekała. Mirra zapewne wkrótce wróci i zrozumie xp

no, a Diara nie odpisuje już prawie miesiąc. myślę, że jak już się uaktywnimy a niektórzy wciąż nie będą pisać, to się w degradacjach albo zdegraduje, albo nie wiem xp

no i przydałoby się, żeby ktoś przejął Xis

Aktywni są:
Ghalib
Nataka
Mirra i Zuri (z uzasadnionych przyczyn mniej)
Kaaivy
Belial (na razie średnio, ale zapewne dlatego, że pisze z Zuri obecnie)


RE: Off Top - Belial - 07-09-2015

Prawie dziennie wchodze i sprawdzam czy ktoś odpisał ;) Ale czasem po prostu się nie wtrącam :P
Aha przy okazji tylko dodam że jak tylko będę miał nowy Avek to mam zamiar postarzec postać. Było by fajnie gdyby reszta młodzików też się starzała...


RE: Off Top - Kiburi - 08-09-2015

Właściwie miałam zapytać już dawno... czemu Cieniowisko ma taki jakiś durny kolor a nie tamten różowofioletowy, tamten fajny, co był na początku? ;_;


RE: Off Top - Ghalib - 08-09-2015

Tak, dzieciaki mogą się w sumie w końcu postarzyć. Powiedzmy, że postarzą się o tyle o ile Belial ;p

Kiburi, bo musieliśmy. Wiem, że tamten był fajniejszy ale Parę osób stwierdziło, że za bardzo się podobno zlewa z kolorem SK i musiałam znaleźć na szybko coś podobnego, ciemnego i nie podobnego w żadnym stopniu do Sk.
Jak dla mnie trochę przesadzone to było, ale co ja mogę


RE: Off Top - Kiburi - 09-09-2015

Jak tam chcecie, Kiburi cały czas ma wpisane "młody", żeby mi się naturalnie starzał.

Co do koloru. "Że co kurwa?" to tak jakbym miała się przypierdolić o kolor bractwa bo za bardzo zlewa mi się z samotnikami. Każdy by zauważył różnice kolorów, każdy chyba poza Fuko, który jasno stwierdził, że ma rzeczywisty problem z kolorami.


RE: Off Top - Kaaivy - 09-09-2015

Właśnie, sama się zastanawiałam gdzie jest nasz super kolor. No ale nie załamujcie mnie, dla mnie ta barwa w ogóle nie była podobne do SK - nie wierzę, że dałoby się te dwa stada pomylić -_-


RE: Off Top - Mirra - 09-09-2015

Ja lubię placki :D
Kaaivy odpisałam i ruszyłam dalej. Chciałam już ostatnio odpisać jak weszłam ale postanowiłam dać jeszcze szansę na odpisanie Diarze.
Tak więc ruszajmy dalej :)
Belial za chwilkę odpiszę Zuri, wybacz również, że tak długo to trwa.

Zaczynam się lepiej czuć więc powinnam być częściej :)


RE: Off Top - Ghalib - 10-09-2015

Dla mnie też nie był ten kolor w żadnym stopniu podobny do SK i z tego co pamiętam dla Fel na początku też nie był. Dopiero po założeniu stada ktoś chyba na sb tak stwierdził. Nie pamiętam kto, więc nie powiem bo nie chcę kłamać :p


RE: Off Top - Kaaivy - 10-09-2015

... I żeby tak przez jedną osobę? ._.
To niesprawiedliwe. Ja chcę NASZ KOLOR! ;_;

Mirra - ok, lecę odpisać! ^^


RE: Off Top - Ghalib - 19-09-2015

niestety, jedna osoba powiedziała potem nagle się zaczęła reszta zgadzać, tak jak wcześniej nie było problemu, no ale co pan zrobisz, nic nie zrobisz

btw, wspominałam o swoich nieobecnościach, piszcie śmiało beze mnie.


RE: Off Top - Kaaivy - 20-09-2015

Czy tylko mnie tak załamuje to, że już robią zakłady Kiedy upadnie Cieniowisko? To już jest lekka przesada, przynajmniej w moim odczuciu.