Król Lew PBF
Tło forum - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Tło forum (/showthread.php?tid=1405)

Strony: 1 2


RE: Tło forum - Vasanti Vei - 01-05-2016

Ładne, podoba mi się, dziękuję. :D Tylko ja nie umiem wstawiać, trzeba poprosić kogoś mądrzejszego.

A stare tło chyba jest za małe do Twojego ekranu. U mnie wszystko normalnie działa.


RE: Tło forum - Zenzelé - 06-05-2016

halo halo ja nieśmiało się przypominam, jakoś tamto tło dało się wstawić :))))


RE: Tło forum - Vasanti Vei - 06-05-2016

Nit je wstawił, a teraz mi nie odpisuje. Jutro będzie u mnie Fuko, więc najwyżej posadzę go przed laptopem i każę mu to zrobić. ;p


RE: Tło forum - Zenzelé - 18-07-2016

¯\_(ツ)_/¯


RE: Tło forum - Vasanti Vei - 18-07-2016

Fuko i Lau twierdzą, że to Nit musi to zrobić, a Nit najpierw miał tysiąc innych rzeczy na głowie, a potem nie mógł tego zrobić, bo padł mu laptop, a potem wyjechał na Woodstock. Jak nie wierzysz, to spytaj Fuko, żeby potwierdził, że już dawno z nim o tym pisałam; pewnie nie pamięta, ale w archiwum fejsa na pewno jest. :P


RE: Tło forum - Israel - 18-07-2016

Vasanti Vei napisał(a):Fuko i Lau twierdzą, że to Nit musi to zrobić, a Nit najpierw miał tysiąc innych rzeczy na głowie, a potem nie mógł tego zrobić, bo padł mu laptop, a potem wyjechał na Woodstock.

[Obrazek: 1270567727_by_ZbyBo_600.jpg]


RE: Tło forum - Vasanti Vei - 18-07-2016

Nit nie jest adminem KLa i nie ma obowiązku robienia tu niczego, ale jako że to on tworzył opcję zmiany tła, to tylko on ma pliki potrzebne do zmienienia w niej czegokolwiek, a przynajmniej ja, nie-informatyk, tak to zrozumiałam. Wcześniej nie wiedziałam, że to tak będzie, myślałam, że choćby Fuko też będzie mógł to edytować.


RE: Tło forum - Israel - 18-07-2016

Oj no wiem przecież. Tylko tak to w tamtym poście napisałaś, że nie mogłem się powstrzymać.


RE: Tło forum - Zenzelé - 01-09-2016

Dobra, proszę już tamtego mojego tła nie używać... Wykorzystuję je sobie właśnie gdzie indziej, ponieważ je bardzo lubię, a tutaj nie siadło. Nie ma w tym, co piszę, ani odrobiny pretensji, nawet się cieszę, że tak wyszło.


RE: Tło forum - Vasanti Vei - 01-09-2016

Okej, jeszcze raz dzięki za fatygę, przepraszam, że tak wyszło i cieszę się, że sama zrobisz z niego użytek. :) Gdybym mogła, to bym je od razu wstawiła, no ale niestety.