Król Lew PBF
Lwia Skała - wnętrze - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: Cesarstwo Doliny (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=171)
+--- Dział: Lwia Skała (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Lwia Skała - wnętrze (/showthread.php?tid=141)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Lwia Skała - wnętrze - Viktoria - 11-08-2014

Przewróciła oczami i podniosła się z ziemi. Ona też była głodna. Wyszła z jaskini i powędrowała na dół.
[zt]


RE: Lwia Skała - wnętrze - Jessica - 11-08-2014

Weszła do wnętrza jaskini i położyła się w miłym chłodku.
- Pozwól że się chwilkę zdrzemnę. Obudź mnie za chwile - nie czekając na odpowiedz Viki Jessica zasnęła.


RE: Lwia Skała - wnętrze - Viktoria - 11-08-2014

-Dobrze - mruknęła cicho. Zaczeła jeść swojego zwierzaka. Gdy już skończyła kości wyrzuciła w kąt jaskini i usiadła koło Jessi. Popatrzyła na siostrę. Była taka słodziutka kiedy spała. Zresztą wogóle jest kochana. Co by Viki bez niej zrobiła. Położyła się i wpatrzyła w wyjście od jaskini. Niebo było błękine, bez jednej chmurki choć w poprzednie dni było ich więcej... I do tego nawet nie było wiatru. "Całe szczęście że tu w jaskini jest chłodno" pomyślała sobie


RE: Lwia Skała - wnętrze - Jessica - 11-08-2014

Jessica przez sen obróciła się i wtuliła w siostrę mruknęła coś czego nie dało się zrozumieć i na chwile zapadła cisza. Spała dalej.


RE: Lwia Skała - wnętrze - Viktoria - 11-08-2014

Pogłaskała delikatnie Jessi tak żeby jej nie obudzić. Po pewnym czasie i jej zachciało się spać ale tylko potrząsnęła łepkiem żeby nie zasnąć. Zaczeła bawić się kamyczkami, jednocześnie pilnując siostry i patrząc czy ktoś nie wchodzi do jaskini.


RE: Lwia Skała - wnętrze - Jessica - 12-08-2014

Jessica obudziła się i przeciągnęła popatrzyła na siostrę która bawiła się kamyczkami.
- Co robisz? - zapytała niespodziewania - ty też się zdrzemnij.
Lwiczka popatrzyła na siostrę była ona zmęczona to było poprostu widać.


RE: Lwia Skała - wnętrze - Viktoria - 12-08-2014

-Pilnowałam cię śpiochu - powiedziała do siostry. Rzeczywiście dawno nie spała, ale i teraz nie zamierzała się zdrzemnąć. Bo po co? Wstała i wyglądnęła z jaskini. Na niebie widać było chmurki a słabiutki wiatr owiewał jej pyszczek. Wróciła spowrotem do Jessi i spytała
-Wyspałaś się?


RE: Lwia Skała - wnętrze - Jessica - 12-08-2014

- Viki ja mówię poważnie prześpij się no ! Teraz ja cie popilnuje - powiedziała uśmiechając się do siostry - Tak wyspałam się i ty też musisz. Jessi podeszła do Viktori.
- Proszę umiem o siebie zadbać prześpij się.


RE: Lwia Skała - wnętrze - Viktoria - 12-08-2014

Przewróciła oczami i położyła się na zimnym skalnym podłożu.
-Waż się gdzieś iść albo coś wykominować innego to... - Viki niedokończyła groźby bo zmęczenie dawało jej się już we znaki i chcą, nie chcąc usnęła.


RE: Lwia Skała - wnętrze - Jessica - 12-08-2014

Tak takie groźby były w stylu jej siostry ale Jessi ani myślała gdzieś iść. Położyła się obok siostry patrząc na wejście do jaskini. Viki gdy spała wyglądała całkiem inaczej była skulona i wydawała się taka... bezbronna. Jessica obróciła się na grzbiet i zaczęła patrzeć na na skałę nad nią lecz i to po chwili jej się znudziło. Obróciła się jeszcze raz patrząc na wejście nikt tu nie przychodził nikt a nikt. " Co my tu jeszcze robimy pomyślała" Viki dalej spała... Lwiczka położyła głowę na łapkach i zaczęła patrzeć na kamyczki którymi wcześniej bawiła się siostra. Postanowiła robić to samo tylko bardzo cichutko, jak pomyślała tak też zrobiła.


RE: Lwia Skała - wnętrze - Viktoria - 12-08-2014

Viktoria przez sen mruknęła do siostry coś w stylu "Zostaw te kamyczki" No właśnie. Śniło jej się że siostra wyrzuca kamyczki ze skały na stojące na dole lwy. Dziwny sen. Tym bardziej że kamyczki wydawały jej się... niebieskie. Obróciła się na drugi bok, pacnęłą łapką prosto w pyszczek Jessi i przysunęła się bliżej do niej. Dalej spała...


RE: Lwia Skała - wnętrze - Jessica - 12-08-2014

Jessi zdziwiona potrząsnęła tylko pyszczkiem postanowiła nie budzić siostry. Należał jej się spory odpoczynek. Popatrzyła na swoje pazurki, wysunęła je ale zaraz schowała. Popatrzyła na siostrę i zaczęła dalej bawić się kamyczkami tym razem bezszelestnie. Pyszczek na szczęście nie bolał ponieważ Viki nie pacnęła w niego mocno.


RE: Lwia Skała - wnętrze - Viktoria - 13-08-2014

Viki otworzyła oczka i popatrzyła na zamglony jeszcze świat. Podniosła się... i zachwiała. No cóż, tym razem zaliczyła upadek. Przeciągneła się, potrząsneła łebkiem i wstając jeszcze raz, tym razem nieco uważniej zerknęła na siostrę. Była tu, to dobrze. Chyba się jeszcze nie zorientowała że Viki się obudziła. A może jednak? W końcu to pacnięcie o ziemię musiało zwrócić jej uwagę.


RE: Lwia Skała - wnętrze - Jessica - 13-08-2014

Jessi odwróciła się do siostry i uśmiechnęła pytając ją :
- Nic cie nie poboli?
Szybko wstała i liznęła siostrę po pyszczku.
- Wyspałaś się? - zapytała patrząc Viktori prosto w niebieskie oczka. - Spałaś nieco dłużej niż ja ale należało ci się.


RE: Lwia Skała - wnętrze - Viktoria - 13-08-2014

-Taaa, wyspałam się - mruknęła.
-A co mnie niby ma boleć? - zapytała zdziwiona. Popatrzyła ze zdziwieniem na Jessi. Jej pyszczek jednak szybko zmienił minkę i teraz już czuła się w pełni na siłach aby Jessice rozkazywać i bawić się trochę jej kosztem. Był wieczór ale ona spała przed chwilą więc nie chciało jej się znowu usypiać. Machnęła ogonkiem i prowokacyjnym tonem spytała:
-Pobawimy się?