Król Lew PBF
Lwia Skała - wnętrze - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: Cesarstwo Doliny (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=171)
+--- Dział: Lwia Skała (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Lwia Skała - wnętrze (/showthread.php?tid=141)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Lwia Skała - wnętrze - Hofu - 17-10-2012

Hofu po wyjściu Suri prawie natychmiast podniósł się z ziemi i próbował podejść do kociąt, jednak w tym samym czasie Sharma zaczęła "płakać" i to było coś niewyobrażalnego. Pomarańczowy przygarnął ją delikatnie łapą i starał się uspokoić końcówką ogona, którą łaskotał młodą.


RE: Lwia Skała - wnętrze - Ashley - 17-10-2012

Ashley wiedziała że już nie jest potrzebna. Odeszła i usiadła przy Inn.


RE: Lwia Skała - wnętrze - Suri - 17-10-2012

Cała poszarpana i poborudzona swoją własną krwią, weszła ostatkami sił do jamy.
Uwaliła się obok obok Hofu , zagarniając do siebie obydwa kocięta.. Starcie z Arto miało jednak jedną dobrą stronę. Odeszli z lwiej skały i miejmy nadzieję, że już nie wrócą..


RE: Lwia Skała - wnętrze - Hofu - 17-10-2012

Czy Suri musiała wiecznie wracać zakrwawiona i obolała? Hofu i tym razem mocno się zdziwił kiedy jego partnerka weszła do środka.
-Gdzie byłaś? I co tym razem się stało? Jego ton głosu był lekko załamany. W końcu nie pragnął widzieć białej kolejny raz w takim właśnie stanie. Ale to chyba było nieuniknione. Pomarańczowy obejrzał jej rany wzrokiem.
-Chyba znowu musimy udać się do medyka. I to jak najprędzej. Jego różowy nos wylądował na skroni samicy.


RE: Lwia Skała - wnętrze - Suri - 17-10-2012

- Nie rozumiesz? Czy ty nic nie rozumiesz? Świtowcy byli na szczycie skały- Rzuciła w stronę Hofu dość nerwowo.- To ja muszę ingerować teraz w tym stanie, o dobro tego stada o dobro nasze.. Bo nikt inny oczywiscie by się nie ruszył..Wstyd mi za was wszystkich..Medyk?? Wyliżę się sama!!- Krzyknęła, po czym zabrała się nerwowo do lizania ran..


RE: Lwia Skała - wnętrze - Hofu - 17-10-2012

-A niby skąd miałem o tym wiedzieć? Nie jestem strażnikiem ani nawet wojownikiem. Jeśli jeszcze nie zdążyłaś zauważyć jestem dopiero w trakcie nauki i do tego chciałem ci oznajmić, że nie jesteś jedyną, która powinna walczyć o dobro Lwiej Ziemi. A ty do tego musisz wykarmić młode. Czasami uważam, że nie do końca myślisz nad tym co chcesz osiągnąć. Wszystko co leżało na dnie duszy Hofu, wydostało się na zewnątrz w mgnieniu oka. Może chociaż jeden raz biała powinna zastanowić się nad swoim zachowaniem. Tak nie może być.


RE: Lwia Skała - wnętrze - Mistrz Gry - 17-10-2012

Hofu miał jednak rację. Samica potrzebowała pomocy medyka. Nawet jeśli organizm lwicy po pewnym czasie sam by się zregenerował, Suri miała przecież młode do wykarmienia. Nie dbając o siebie mogła przyczynić się do ich głodówki czy nawet śmierci.
Gardziel lwicy była posiniaczona pod wpływem silnej łapy Arto, gdzieniegdzie zdobiły ją małe ranki, pozostałości po pazurach. Niemniej jednak, nie wyglądało to poważnie, a sama szyja samicy niewiele na tym ucierpiała. Jedynym defektem była opuchlizna, która nie była zbyt przyjemna i nieco utrudniała oddychanie. Do tego dochodził ból skroni po kopniaku między oczy, który przyćmiewał nieco zmysły. Nie to było jednak najgorsze.
O wiele gorzej sprawa miała się z brzuchem. Ten, rozorany pazurami musztardowego, krwawił sporo. To delikatna część ciała, a po porodzie nie zdążył się jeszcze odpowiednio zregenerować, wciąż pozostając bardzo podatnym na uszkodzenia. Była to rana także o tyle niebezpieczna, że zagrażała samicy, a także jej młodym. Arto mógł bowiem skutecznie uniemożliwić samicy karmienie dzieci, uszkadzając cenny brzuszek, czyli dostęp do świeżego pokarmu, tak bardzo potrzebnego dla małych kuleczek.
Suri niezwłocznie potrzebowała pomocy medyka. Tym bardziej, że popełniła podstawowy błąd - przy uszkodzeniach brzucha, należy jak najmniej się ruszać. Samica zaś przebyła całą Lwią Skałę, tylko pogłębiając krwawienie i swe uszkodzenia. Wylizywanie ran dało doraźną ulgę, nie zwalczało jednak problemu.

-30 HP



RE: Lwia Skała - wnętrze - Suri - 17-10-2012

// no super to moje się nawet nie liczyło super// tylko mg dlaczego nie napisalas wcześniej te -30 jak byliśmy wszyscy na górze..//
Suri nie chciała robić dużego zamieszania, nie chciała przenosić dzieci z miejsca na miejsce.. A czuła się coraz gozej z minuty na minutę..
- Hofu- Wyszeptala cicho obolale gardło tak spuchło, że nie dało się mówić głośniej- Sprowadź pomoc..- Widziała juz kiepsko, jakby za mgłą..


RE: Lwia Skała - wnętrze - Miyuki - 17-10-2012

//Ponieważ odeszłaś z tematu, a ja wcześniej nie mogłam odpisać - wybacz, nie ja jedna korzystam z domowego PCta. A obowiązkiem MG jest opisać stan przeciwnika po walce.
Koniec tematu.//



RE: Lwia Skała - wnętrze - Padme - 17-10-2012

// Żal Suri, jej żeś nawet nie ruszyła, bo Arto ci tą białą wszawicę od razu powalił, czytanie ze zrozumieniem. +5 dla gryfindoru

A musisz od razu najeżdżać na nią wszelkimi sposobami? To już podpada pod obrażanie użytkownika. Opanuj się trochę.

Gez, nie obrażam użytkowniczki, a używam określenia na jej postać, a w porównaniu do tego, jak się wyrażała o mojej sonie, to jest komplement xd


RE: Lwia Skała - wnętrze - Hofu - 17-10-2012

Hofu natychmiast podniósł się z miejsca i ruszył prosto do groty medyka. Tam ostatnio spotkał Hewę - medyczkę stadną.

[z.t]


RE: Lwia Skała - wnętrze - Ashley - 17-10-2012

Ashley popatrzyła na Hofu jak wybiegł idąc po pomoc. Ashley w głębi duszy współczuła młodej lwicy . Popatrzyła Ashley na Inn i powiedziała -przyniosę coś do jedzenia poradzę sobie -uśmiechając się jak kocię.


RE: Lwia Skała - wnętrze - Dyana - 18-10-2012

Dyana za to spał jak zabity. Nawet piski siostry, zapach krwi (którego i tak zbyt dobrze nie czuł, bo jego nos ciągle nie pracuje jak należy) ani głosy nie były wystarczającymi bodźcami które byłyby w stanie obudzić Diablika. Mimo to kiedy Czarny został przygarnięty łapą przez matkę, jej ciepło przypomniało mu, że pora na jedzenie. Tak, był głodny, ale widać nie zanosiło się na obiad, Suri nie była w stanie dać im mleka. Nawet jeśli, sprawiłoby to jej wielki ból, albo pogorszyć sytuację co mogłoby poważnie zaszkodzić młodej matce.
Kociak zaczął cicho popiskiwać.


RE: Lwia Skała - wnętrze - Suri - 18-10-2012

Suri ledwo już mogła oddychać. Opuchlizna na gardle nie schodziła.Nie odrywając łba od ziemi Suri przytkneła łapą synka do brzucha, by ten zaczął pić mimo bólu jaki jej towarzyszył..
- Wody, wody...- wysapała strzałka, pragnienie dawało we znaki, miejmy nadzieję, że Hofu szybko wróci z tym medykiem..


RE: Lwia Skała - wnętrze - Ashley - 18-10-2012

Ashley się zlitowała. wstała i pobiegła wychodząc na zewnątrz. wróciła jak najszybciej niosąc w bukłaku wodę. Podała Suri i delikatnie znajdując liść brzozy namoczyła na opuchliznę i podała Suri. Po chwili podeszła do Inny i legła się.