Król Lew PBF
Kiedy upadnie Cieniowisko? - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+----- Dział: Zakłady (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=97)
+----- Wątek: Kiedy upadnie Cieniowisko? (/showthread.php?tid=1411)

Strony: 1 2


Kiedy upadnie Cieniowisko? - Samiya - 20-09-2015

Yup. Bo chyba wszyscy już uważają, że upadnie.
Dlatego też ten zakład jest nieco specjalny, bowiem typujemy w przeciągu ilu miesięcy upadnie owo stado. W związku z tym nie da się określić końca zakładu - wiadomo, jeśli ktoś postawi, że po 4-6 miesiącach to trzeba będzie czekać te 6 miesięcy.
Dodatkowo chcę ustalić pewną zasadę - nie można wyznaczyć terminu np. 4 miesiące. Trzeba wyznaczyć konkretny okres czasu, to jest zamiast samych 4 miesięcy, 2-4 miesiące.
Rozumiecie, czy nie? xD
Na stawianie opali daję Wam 2 tygodnie.
Doobra. Teraz kolejne mini-zasady. Stado uznajemy za upadłe w momencie, kiedy spełniony zostanie co najmniej jeden z poniższych warunków:
a) zostanie zniszczone na fabule przez inne stada
b) zostanie uznane za upadłe na fabule
c) będzie w nim mniej niż 5 aktywnych osób*
*osób, nie postaci! Za aktywne uznaję te, które w przeciągu ostatniego tygodnia napisały przynajmniej jeden post fabularny. Nie liczą się osoby, które oznajmiły swoją nieobecność w odpowiednim temacie, o ile nie jest to coś w stylu "będzie mnie mniej, ale coś tam będę pisać"

Okej. W razie pytań, piszcie.
Ja osobiście stawiam 20 opali, że Cieniowisko upadnie w przeciągu dwóch następnych miesięcy, licząc od dzisiaj. (Czyli do 20 listopada)

[edit]
Na prośbę Fuka specjalna lista osób biorących udział w zakładzie:
Upadnie do 20 listopada (50 opali)
-Samiya (20 opali)
-Felija (30 opali)

Do końca listopada (5 opali)
-Chikja (5 opali)


RE: Kiedy upadnie Cieniowisko? - Sadism - 20-09-2015

Jeśli ktoś ma wpływ na upadek Cieniowiska, to będzie to na pewno Sadism.

Cavumowe 10 opali obstawię po załatwieniu kilku spraw na fabule.
Ale póki co uważam ze za 2-3 miechy.
nie liczcie mi tego jeszcze tylko xd


RE: Kiedy upadnie Cieniowisko? - Samiya - 20-09-2015

Przecie ja Ci ich nie zabiorę, po zakończeniu zakładu dopiero xD Chyba że wygrasz


RE: Kiedy upadnie Cieniowisko? - Machafuko - 20-09-2015

No właśnie ja to bym już teraz zabierał i robił listę kto ile. Bo teoretycznie jest szansa, że ktoś te opale wyda przed zakończeniem zakładu i wtedy co zabierzesz? :v


RE: Kiedy upadnie Cieniowisko? - Sadism - 20-09-2015

No ale jeszcze muszę się upewnić czy wszystkie moje plany idą jak trzeba xd Tutaj drobna zmiana starczy i zakład poza kontrolą ;D


RE: Kiedy upadnie Cieniowisko? - Samiya - 20-09-2015

Fuko - to proste, jego zakład jest anulowany. Nie może zapłacić, nie może wygrać.


RE: Kiedy upadnie Cieniowisko? - Chikja - 20-09-2015

Stawiam 5 opali że Cieniowisko upadnie przed ostatnim dniem Listopada.. końcówka roku jest dodatkowym kopem w nerkę. Praca, szkoła, zaliczenia..
No chyba że Cieniuszki zepną dupeczki ;D , ale z tygodnia na tydzień obserwuje coraz mniejszą ich aktywność.. albo to gadanie o niczym istotnym, reszta stad podjęła już odpowiednie działania żeby sie ich pozbyć.


RE: Kiedy upadnie Cieniowisko? - Felija - 20-09-2015

Stawiam 30 na to samo co Sami - do 20 listopada.


RE: Kiedy upadnie Cieniowisko? - Machafuko - 20-09-2015

No dobra Sami, wydaje mi się jednak, że lepiej by było jakby pula była znana od początku, ładnie wypunktowana i w ogóle. No ale już nie offtopuje


RE: Kiedy upadnie Cieniowisko? - Samiya - 20-09-2015

Można robić listę w pierwszym poście.
Ale wciąż uważam, że nie ma sensu już teraz odejmować opali z różnych kont, serio, one istnieją tylko wirtualnie. Łatwiej jest się pogubić rozdrabniając to.
Plus mam nadzieję, że nie tylko ja będę robić zakłady, mam śledzić wszystkie, które będą i cały czas odejmować ludziom te opale? Słabo.


RE: Kiedy upadnie Cieniowisko? - Felija - 20-09-2015

Te, koniec zakładu. xD

Cytat:c) będzie w nim mniej niż 5 aktywnych osób*

Kaaivy i Nataka odeszły ze stada.
Nie ma 5 aktywnych osób (wg definicji Sami). Liczyłam, sprawdźcie sami jak nie liczycie; ja kierowałam się datami ostatnich postów fabularnych postaci z Cieniowiska (Ghalib, Mirra, Kiburi, Zuri; Diara od miesiąca nie pisze, Xis odeszła z forum).

Czyli co, ja i Sami wygrałyśmy 5 opali Chikji? xd

[ Dodano: 2015-09-20, 19:14 ]
Ale możemy założyć nowy zakład, np. "Kiedy Cieniowisko zostanie fabularnie zniszczone?".


RE: Kiedy upadnie Cieniowisko? - Nirai - 20-09-2015

// Offtop

Wiesz Fel, Zuri i Mirra to chyba ta sama osoba :p

[ Dodano: 2015-09-20, 19:30 ]
A co do tego zakładu to moż zróbmy nowy ^^ Nawet nie zdążyłam się założyć *chlip*.


RE: Kiedy upadnie Cieniowisko? - Felija - 20-09-2015

Fakt, zapomniałam, że miały się liczyć osoby, a nie postacie. :'D


RE: Kiedy upadnie Cieniowisko? - Samiya - 20-09-2015

Chikja stwierdziła, że upadną do końca listopada, czyli warunek spełniony. ._.
Czyli nikt nic nie wygrywa, lol.
Fabularnie to będzie polegało na zabiciu/wygnaniu/przyjęciu do siebie młodych. Bo siedzą same w temacie xD
Ej, to byłoby super! Gdyby jakieś stado ukradło/skrzywdziło młode Cieniowiska.


RE: Kiedy upadnie Cieniowisko? - Zephyr - 20-09-2015

Wiecie, daliście im sporo czasu. Kto wie, może ktoś się do nich zaciągnie i podtrzyma zakład? :P Jest jeszcze Belial. Chyba :v A tak to się nie odzywam, bo mnie nie stać >.<