Król Lew PBF
Audycja 11. Gość: Sadism Prowadząca: Vasanti Vei - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Radio (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+---- Wątek: Audycja 11. Gość: Sadism Prowadząca: Vasanti Vei (/showthread.php?tid=1433)

Strony: 1 2 3 4 5


Audycja 11. Gość: Sadism Prowadząca: Vasanti Vei - Felija - 28-09-2015

Łapcie i komentujcie. :D


Przenosimy się z audycjami na YouTube, bo wrzuta zablokowała możliwość dodawania nowych plików. Audycja została zamieszczona w trybie prywatnym, co oznacza, że dostęp do niej mają tylko osoby, które wejdą na nią z linku.

Audycja w dużej części kręci się wokół forum (tak jak to było sugerowane po poprzednich audycjach), jest w formie wywiadu i rozmowy o postaciach, wątkach i ogólnie patrzenia na forum głównie z perspektywy tej jednej osoby, z którą rozmawiam.
Trwa ok. 1,5h, czyli mniej więcej tyle samo co poprzednia. Wydaje mi się, że tak jest optymalnie, choć, oczywiście, jestem otwarta na wszelką krytykę.
Odpowiada wam taka forma czy wolicie znane z wcześniejszych audycji 2/3-osobowe rozmowy o wszystkim i o niczym?

W audycji cały czas jest wyświetlany ten sam obrazek. Zastanawiałam się nad ilustrowaniem różnymi obrazkami tego, co mówimy, jednak z moim "doświadczeniem" sklejenie takiej audycji mogłoby mi zająć bardzo dużo czasu. Może następnym razem. :)

Myślę nad kupnem nowego mikrofonu, studyjnego, takiego jak ma tajemnicza_osoba, z którą rozmawiam. Na pewno znacznie by to podwyższyło jakość dźwięku. Jeśli będę miała z kim prowadzić kolejne audycje (i jeśli będziemy mieć słuchaczy), to pewnie się na to zdecyduję. ;) Serio, jak będę miała chętnych współprowadzących i słuchaczy, to mogę zainwestować w ten mikrofon i robić audycje dużo częściej niż dotychczas.


Zapraszam do komentowania! Co było dobrze, co było źle, co wam się podobało, a co nie (ła, rym) - to bardzo mi pomoże przy planowaniu kolejnej audycji. :)


RE: Audycja 11 - Kalani - 28-09-2015

Jestem obrzydliwą, starą, sfrustrowaną singielką, przepraszam, jeśli moje słowa cię urażą, Tajemniczy Gościu.

MASZ GŁOS JAK MÓJ IDEAŁ MENSZCZYZNY omg kocham cie


RE: Audycja 11 - Skanda - 28-09-2015

^+1 jeszcze słucham, ale skoro Kal już to napisała, to skorzystam i się dołączę do fanklubu barwy głosu :v


RE: Audycja 11 - Maeva - 28-09-2015

I ja <3


RE: Audycja 11 - Felija - 28-09-2015

(mnie też się od razu spodobał)
(głos, znaczy się)


RE: Audycja 11 - Vult - 28-09-2015

Czy tylko ja mam ten problem, że słyszę Fel ale drugiego głosu już nie? Jest tylko cisza.


RE: Audycja 11 - Sadism - 28-09-2015

Kalani napisał(a):Jestem obrzydliwą, starą, sfrustrowaną singielką, przepraszam, jeśli moje słowa cię urażą, Tajemniczy Gościu.

MASZ GŁOS JAK MÓJ IDEAŁ MENSZCZYZNY omg kocham cie

Sssssspokojnie :D

Ale dziękuję dziękuję.
---
Przez chwile myślałem ze to na jaja, a tu widzę że aż trzy osoby :D
Dzięki jeszcze raz :D
Lofciam was <3


RE: Audycja 11 - Zephyr - 28-09-2015

Vult, a długo słuchałaś? Bo tam często przewijają się takie ciche fragmenty i to jedyna wada tej boskiej audycji xD



Ten głos <3 Dlaczemu tu skreślenie nie działa :/

A tak na serio to głos gościa jest podobny do głosu mojego współlokatora xD

Świetne to to. Aż żałuję, że nie napisałem żadnych pozdrowień i dedykacji >.< Następnym razem :P

PS: Jestę pociągię xD


RE: Audycja 11 - Vult - 28-09-2015

Zephyr, aż przewinęłam na środek audycji gdzie doszło do czytania pozdrowień. Felka przeczytała i miała druga osoba również poczytać. Głosu jak nie było tak nie ma. Mimo że nagłośniłam na maxa dźwięk.


RE: Audycja 11 - Skanda - 28-09-2015

Sadi nie pozdrowiłeś mnie... no free art 4u


RE: Audycja 11 - Zephyr - 28-09-2015

Dziwna sprawa .__.


RE: Audycja 11 - Kalani - 28-09-2015

Całe życie w błędzie ;_; "Yehisses" czytałam tak, jak się pisze, tylko z przedłużonymi "s", brzmiało tak wężowo ;_;

Mam pierdzielca na punkcie Volundrowego imienia w postach i tam staram się je pisać prawidłowo, i tak, kopiuję :D


RE: Audycja 11 - Alayike - 28-09-2015

Vult, u mnie audycja działa tak, że w lewej słuchawce leci głos Felki, w prawej gościa. Może u ciebie tak samo i prawy głośnik ci nie działa? o_O


RE: Audycja 11 - Vult - 28-09-2015

Faktycznie, prawy głośnik mi nie działczy. nawet nie zwróciłam na to uwagi _^_
Przesiądę się na drugi komputer, bo na tym rupieciu nawet wejście na słuchawki się spsuło.

Dzieki Alayike!


RE: Audycja 11 - Sadism - 28-09-2015

Alayike napisał(a):u mnie audycja działa tak, że w lewej słuchawce leci głos Felki, w prawej gościa.

Fel uważa ze tak jest ciekawiej xD
Dziwi mnie ten efekt.

Skanda napisał(a):Sadi nie pozdrowiłeś mnie... no free art 4u

Pozdrowiłem wszystkich. Ale pod koniec :P
"Nie ze mną te numery Bruner" xD Będzie jednak free art Heheszki