Król Lew PBF
Audycja 11. Gość: Sadism Prowadząca: Vasanti Vei - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Radio (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+---- Wątek: Audycja 11. Gość: Sadism Prowadząca: Vasanti Vei (/showthread.php?tid=1433)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Audycja 11 - Amani - 28-09-2015

Fel no ja mam problem bo u mnie działą tylko jedna słuchawka a nie mam innych ;-; I słyszę tylko ciebię


RE: Audycja 11 - Kalani - 28-09-2015

U mnie podobnie - Felka w lewym głośniku, Sadism w prawym xD
Macie lajka za Phila Collinsa pod koniec!


RE: Audycja 11 - Felija - 28-09-2015

Cytat:aż trzy osoby

A ja to co. :/

Cytat:Fel uważa ze tak jest ciekawiej xD
Dziwi mnie ten efekt.

Zawsze tak nagrywałam, ja słucham takich rzeczy przez głośniki i wydaje mi się to takie naturalne, że jedną osobę słyszysz z jednej strony, a drugą z drugiej - bardziej mi to wygląda na rozmowę. Ale nie ma problemu, żebym następne audycje nagrywała normalnie, ten "efekt" to tak z przyzwyczajenia. :'D

Zephyr, ten pociąg od razu mi się z Tobą skojarzył. ;D

[ Dodano: 2015-09-28, 17:40 ]
Amani, a nie możesz przez głośniki?
Jak nie to na razie kup sobie takie słuchawki za dychę, a następne audycje będę już nagrywać na obie słuchawki, skoro są z tym problemy. ^^'

Podobno da się jakoś tak zrobić, żeby przerobić to na dźwięk z obu głośników/słuchawek, ale ja nie jestem specem od takich rzeczy. Ale mogę spróbować.


RE: Audycja 11 - Amani - 28-09-2015

Nie mam głosników w komputerze ale puszczę sb na telefonie ze słuchawków siostry. A co do tego efektu z dwóch głosników nie rozumiem. Trochę siedzę w montarzu i w miarę to ogarniam więc nie byłoby problemu jeżeli bys potrzebowała pomocy wal śmiało :)


RE: Audycja 11 - Felija - 28-09-2015

Skoro sobie poradziłaś, to już to zostawmy, a po prostu następne audycje będę nagrywać normalnie.


RE: Audycja 11 - Amani - 28-09-2015

Dobsz


RE: Audycja 11 - Kalani - 28-09-2015

TUDUDUDUDU RZECZNY SADISM

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ZGONUJĘ

a logiczny komentarz będzie jak mi pszejdźie XDDDDDDDDDDDDDD


RE: Audycja 11 - Alayike - 28-09-2015

Co do następnych audycji.
~Temat KLa jak najbardziej, oczywiście można czasem odejść od tego tematu, ale wiadomo tak na chwilkę;
~Wywiadzik z osobami jak najbardziej, mi się ta forma baardzo podoba. Ale jeśli chcesz robić więcej audycji, a ludzi mamy ograniczonych, możesz robić na zmianę audycję/wywiad i audycję/plotki i ogólnie o KLu z dwójką/trójką userów którzy będą chętni :D;
~Pozdrowienia z piosenkami również super, następnym razem dam jakąś xD
~Następnym razem może z góry dać info kto jest gościem w wywiadach i właśnie pytania walić przed audycją do osoby. Niby można na pw wysłać do tej osoby, ale chyba fajniej to usłyszeć niż przeczytać :P

Chyba tyle, jak coś mi przyjdzie jeszcze do głowy to dam znać ;p


RE: Audycja 11 - Felija - 28-09-2015

Wiesz, też nie da się w nieskończoność mówić o samym KLu - tzn. da się, ale na ogół to schodzi na mówienie o własnych postaciach, tak jak teraz Sadism mówił o swoich, a to już praktycznie wywiad. :'D

Tak, następnym razem gość audycji będzie jawny. Teraz chciałam poruszyć z Sadismem ileśtam kwestii i obawiałam się, że jak jeszcze dojdzie 20 pytań od userów, to ta audycja będzie trwała 3 godziny. ;P Ale rozumiem, w następnych audycjach już zrobię to w ten sposób, najwyżej odpowiedzi będą bardziej skrótowe niż teraz.


RE: Audycja 11 - Alayike - 28-09-2015

Wiem że z pytaniami zajmie to sporo, dlatego właśnie mówiłam o audycjach tematycznych, typu #wywiad, #pytania do gościa, #ploteczki o klu (gadanie o akcjach, ocenianie sytuacji może i postów, a zawsze kilka akcji jest, więc choćby godzinna audycja się pewnie znajdzie, jeśli będą dwie, trzy osoby dyskutować ;p). I na zmianę robienie tych audycji, zamiast tylko jednej ogólnej ;) Szczególnie że chcesz zwiększyć ich liczbę :D


RE: Audycja 11 - Samiya - 28-09-2015

HAŃBA CI, SADISM
Czytałam najpierw Wasze komentarze i zepsuł mi niespodziankę :< a weś fogle. I tu mamy wrażenie z pierwszych 3 minut audycji, reszta będzie, jak wysłucham całości. O ile będę miała tyle cierpliwości :D

[ Dodano: 2015-09-28, 19:23 ]
PS. O ile kojarzę, węże mają wręcz dwie pary powiek :d


RE: Audycja 11 - Saix - 28-09-2015

Huehuehuehue.
Moja piosenka taka rlz.

Sami, węże nie mają powiek |D

Sadism, byłbyś takim fajnym wilkiem XDDD I miałbyś co pisać o uszach i powiekach!
Ale no, mniejsza.
Jak dla mnie audycja super. Faktycznie lepiej będzie, kiedy gość będzie z góry jawny. wtedy będzie można wyznaczyć konkretną część na pytania do niego.
A swoją drogą, mi tam sie podoba jak ktoś opowiada o KLu, ale w dużej mierze skupiając się tylko na swoich postaciach. Wtedy każdy będzie miał okazję do powiedzenia czegoś o nich, bo bardzo często za danym lwem bądź innym zwierzakiem, stał jakiś pomysł, ale niekoniecznie udało się go userowi pokazać na fabule. Albo na przykład ta ciekawostka o imieniu Sadisma ;o


RE: Audycja 11 - Myr - 28-09-2015

wy to na zywo czy wcześniej jakoś nagrywacie i puszczacie?

edit.

dobra widze yt
poszukajcie moze czegos takiego jak zwykłe radyjko


RE: Audycja 11 - Venety - 28-09-2015

Wszyscy się zachwycają głosem Sadisma, mi się rzuciło co innego w oczy. Cholera jasna, jaki Ty masz Naarowaty sposób mówienia, składania zdań i reagowania. Naprawdę, jakbym słyszała Naarę (Mayę), tak naprawdę tylko głosy macie inne. Byście się razem świetnie dogadali.

Po pierwsze, dawajcie wyraźne czasy, w którym są piosenki. Nie wszystkich one interesują.
Po drugie, taka forma o wiele bardziej mi się podoba. Ewentualnie można jeszcze gadać o nowościach w filmach animowanych, te audycje wcale nie są aż tak częste, a chociażby od ostatniej pojawił się trailer Księgi Dżungli w wersji fabularnej. Zawsze coś się znajdzie. Gadanie o niczym, hm. No nie wiem. Średnio.

Fajnym pomysłem byłoby mieć jedno pytanie, które przewijałoby się przez wszystkie audycje - można zobaczyć, jak różne są zdania różnych osób. Nie wiem, jak pojawiłeś się na forum czy coś w tym stylu.

Może lepiej będzie robić krótsze, a częstsze audycje? Trwające do czterdziestu minut. Bo tak to jest często, nie dziwota, że są rzadko.

Na południu Polski rzeczywiście mówi się "idę na pole". Pamiętam, jak byłam u Naary rok temu i jego mama stwierdziła, że idzie na pole z psem. Jakie moje zdziwienie było, gdy okazało się, że pani wyszła po prostu na ogródek. :D

Węże mają powieki, ale nieruchome. Podstawową funkcją powiek jest ochrona przed wysychaniem oka, z kręgowców tylko ryby ich nie mają, bo żyją w wodzie. To logiczne, że skoro węże mogą żyć nawet na pustyni, muszą coś mieć na tym oku, aby w takim klimacie im nie wyschły. ;P


RE: Audycja 11 - Sadism - 28-09-2015

Hmmm skoro wam się tak mój głos podoba... gdybyście chcieli mógłbym osobno od Felki nagrywać krótkie wywiady by poznać wszystkich ciekawych użytkowników ;)
Wy mówicie kogo poprosić, a ja bym już nagrywał. No i montowałbym dokładniej, bo materiały krótkie to i mniej roboty (materiał trwalby ok. 20 minut)