Król Lew PBF
No i się stało! - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: No i się stało! (/showthread.php?tid=1491)

Strony: 1 2 3


No i się stało! - Omara - 13-11-2015

Uwaga!
Razem z Fuko ogłaszamy nabór na LWIĄTKA!!!

Na razie Ayu nie jest jeszcze w ciąży, ale już poszukujemy chętnych userów którzy wcielą się w postacie trójki uroczych berbeciów. Płeć obojętna, charakter też, wygląd też możecie sobie wymyśleć. No i lepiej by było jakby młode były w LZ.

Zgłaszać się!!!


RE: No i się stało! - Machafuko - 13-11-2015

Ze swojej strony mogę zagwarantować, że lwiątka będą miały z pewnością fascynujące życie, nietypowe i obfite w ciekawe zdążenia :v


RE: No i się stało! - Hebe - 13-11-2015

Brałabym, ale zapowiada się, że Hebe będzie w LZ jeszcze trochę, a nie chcę prowadzić dwóch lwioziemskich lwiątek.


RE: No i się stało! - Machafuko - 13-11-2015

Zawsze możesz wdać się w ojca i po jakimś czasie uciec xD Właściwie to by było dość ciekawe jakby jednemu z lwiątek bardziej pasowało towarzystwo ojca-samotnika i jego styl życia, ponad w miarę spokojne i ustatkowane życie w Lwiej Ziemi :v


RE: No i się stało! - Hebe - 13-11-2015

To brzmi nieźle, ciekawe wątki można z tego stworzyć c:


RE: No i się stało! - Machafuko - 14-11-2015

No to na co czekasz? :v


RE: No i się stało! - Hebe - 14-11-2015

Dobra, mam czas, zgłaszam się!


RE: No i się stało! - Omara - 14-11-2015

Dobra, zapisuję cię. Daj znać na pw odnośnie imienia, płci, wyglądu itp :)

Zgłaszać się dalej! Zostały jeszcze 2 miejsca :)


RE: No i się stało! - Vult - 18-11-2015

Machafuko napisał(a):Ze swojej strony mogę zagwarantować, że lwiątka będą miały z pewnością fascynujące życie, nietypowe i obfite w ciekawe zdążenia :v



Kusisz :F


RE: No i się stało! - Sadism - 19-11-2015

Vuuuuult. I tak masz sporo kont. Powstrzymaj się :p


RE: No i się stało! - Machafuko - 19-11-2015

No ogólnie sytuacja wygląda tak, że one nie będą miały normalnego położenia, że wiesz rodzą się lwiątka w stadzie i są wychowywani na wzorowych członków - będą w stadzie, a jednocześnie poza. To będzie konflikt pomiędzy Fuko, a Vei myślę i tym, że będą żyć w stadzie, a jednocześni Fuko jako ojciec będzie chciał starał pokazać im coś innego. I będzie z pewnością konflikt interesów. Vei pewnie będzie chciała mieć kolejnych członków stada, aby zwiększyć jego liczebność, a Fuko nie będzie się podobało wykorzystywania jego dzieci, do osobistych celów przywódczyni lwiej ziemi. A drugiej strony on wie, że lwiątka powinny być w stadzie, że to będzie dla nich dobre i nie będzie się temu sprzeciwiać, ze względu na nie, na Ayu, tak że to zapowiada się na bardzo rozbudowany wątek z wieloma tarciami, ciekawy. Dlatego mówiłem o interesującym życiu, bo to nie jest wcale oczywiste jak to się wszystko potoczy. No cóż, będzie mu bardzo zależało na dzieciach, bo sam jest sierotą i jakby nie chce aby one przeżywały to samo co on i dlatego właśnie będzie o nie walczył. A przyjdzie moment, gdy będą musiały wybrać, pomiędzy nim, a stadem, to znaczy komu wierne będą bardziej.
Przynajmniej tak to będzie z mojej perspektywy.


RE: No i się stało! - Vult - 19-11-2015

Wiem, że mam dużo i w obecnym stanie nie poradziłabym sobie ze wszystkim dlatego smutam. Lubię prowadzić postacie z moralnymi dylematami.


RE: No i się stało! - Machafuko - 19-11-2015

No cóż, ogłoszenie będzie trochu aktualne, więc jakby co to pisaj.


RE: No i się stało! - Kalani - 20-11-2015

Coraz bardziej zastanawiam się nad zawieszeniem Volundra i wzięciem waszego dziecięcia. Jeśli do czasu rozwiązania nie będziecie mieli nikogo na resztę, piszcie. xD


RE: No i się stało! - Machafuko - 20-11-2015

Jasne :P