Król Lew PBF
No i się stało! - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: No i się stało! (/showthread.php?tid=1491)

Strony: 1 2 3


RE: No i się stało! - Felija - 20-11-2015

I mam zostać sama z Sami w SK? >>


RE: No i się stało! - Damaja - 20-11-2015

No właśnie to jest jedyny powód, dla którego mam opory - że inaczej będzie pustawo ;___;


RE: No i się stało! - Furaha - 20-11-2015

macie Anubisa jeszcze i to nowe lwiątko chyba chce do was dołaczyc


RE: No i się stało! - Felija - 20-11-2015

Kiu, to była taka hiperbola. ;P

Ale zdaję sobie sprawę z tego, że nie tak łatwo jest znaleźć wątki na Volundra. Zawsze mogłabyś też spróbować z kimś innym w SK. Albo założyć syna Fuko, spotkać np. Ines i przejść do SK. xD


RE: No i się stało! - Furaha - 20-11-2015

oj tam nie ma co narzekać jesli chętni jacyś są! :D


RE: No i się stało! - Omara - 21-11-2015

O, będzie bardzo ciekawie. A Ayumi, jako że jest raczej jest nauczona do tego by żyć w stadzie, będzie też uczyła pociechy zasad życia w grupie, a z drugiej strony nie będzie chciała przecież stracić Fuko, który jest samotnikiem...To trochę tak jakby być między młotem a kowadłem.


RE: No i się stało! - Amani - 13-12-2015

Ja bym się chciała zgłosić zastanawiam się nad zawieszeniem Nyasiego ale chyba to zrobię i zmodyfikuję Kassila pod lwiaka i będzie okej.


RE: No i się stało! - Sheloth - 16-12-2015

*wymachuje obiema łapami* Ja! Ja! Ja się zgłaszam!
O ile powierzycie konto komuś, kto kiedyś notorycznie znikał. Ale ten, no... chcę dobrze ;_; I nie planuję sobie stąd nigdzie iść.


RE: No i się stało! - Machafuko - 16-12-2015

Ok, Sheloth, to podpisz tu, tu i tutaj.
<podstawia pod nos umowę najmu konta, obarczoną w razie złamania wysokimi odszkodowaniami materialnymi i nie tylko...>

Amani, ja ze swojej strony przeciw nic nie mam. Trzeba poczekać na Ayu.


RE: No i się stało! - Chikja - 17-12-2015

Tak zastanawiam sie nad zawieszeniem Kamuiego :v , gra takim pokrzywdzonym przez los pyrdkiem ni idzie mi za dobrze, są jeszcze wolne miejsca? >:D


RE: No i się stało! - Machafuko - 17-12-2015

Cóż, Ayu chciała trzy, niby trzy są, ale ja tam jestem otwarty na większe ilości.
Trzeba na nią poczekać aż się wypowie, ale ja byłbym na tak.


RE: No i się stało! - Omara - 20-12-2015

O, Sheloth, witaj z powrotem :) Z chęcią Cię przyjmę jako swoje dziecię :)
Amani - byłoby super. Ja też nie mam nic przeciwko :)
Kami - też byłoby fajnie jakbyś dołączyła do naszej gromadki. Wprawdzie zgłaszał/a się Hebe, ale coś nie ma od niego/niej żadnych postów od tamtejszego zgłoszenia, więc wezmę Ciebie :*

To co, możemy zamykać temat? :)


RE: No i się stało! - Machafuko - 20-12-2015

Hebe owszem jest, tylko u niej nic się w fabule ne dzieje i ma szkołę, to nie pisze.


RE: No i się stało! - Omara - 21-12-2015

No to jeszcze pczekamy...Jak zrezygnuje z zgłoszenia, zostaniemy przy trójce lwiątek.


RE: No i się stało! - Nafasi - 08-01-2016

Ja, ja się zgłaszam! Pleaseeeeee, pozwólcie mi być waszym lwiątkiem! (To znaczy pozwólcie mi stworzyć postać, która będzie waszym lwiątkiem)!