Król Lew PBF
Goście do audycji - dyskusje - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Radio (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+---- Wątek: Goście do audycji - dyskusje (/showthread.php?tid=1502)

Strony: 1 2 3 4


Goście do audycji - dyskusje - Vasanti Vei - 24-11-2015

Co prawda mam już pewną wizję tego, kim będą goście kolejnych audycji, ale nie mam nic przeciwko temu, żebyście wypowiadali się, kogo jeszcze byście chcieli usłyszeć. :3

Zapraszam do wypowiadania się!


PS Samemu też można się zgłaszać, oczywiście. Można też do mnie na pw/gg/fb.


RE: Goście do audycji - dyskusje - Machafuko - 24-11-2015

Jestem za tym, żeby zrobić wywiady z ludźmi z pierwszych audycji, którzy jeszcze u nas grają. Sama mówiłaś, że te nowe to zupełnie inna bajka, a i oni się zmienili. Byłoby to fajne, zwłaszcza, że chyba takich osób nie ma wiele.


RE: Goście do audycji - dyskusje - Myr - 24-11-2015

Ja bym chciał‡ posłuchać Kahawiana, Vult czy tez Samiye nawet Arto ale z nim ciężko x)


RE: Goście do audycji - dyskusje - Felija - 24-11-2015

Co do gości ze starych audycji, którzy jeszcze grają, to by byli (kolejność chronologiczna): Mako, Arto (o ile on się liczy), Kami (x2), Inn, Kalani, Neska (jeśli ją liczyć jako grającego usera, bo ostatnio coś słabo), Samiya (choć Sami to już nie takie "pierwsze" audycje, bo to audycja z 2013, ale nadal było tam dużo gadania o niczym).
Uff, chyba nikogo nie pominęłam. Specjalnie przesłuchałam początki tych starych audycji i uszy mnie bolą od jakości dźwięku. Nie mam pojęcia, jak by dawaliście radę tego słuchać.

Czemu ciężko z Arto? Czasem z nim rozmawiam przez telefon, to może raz by dał się nagrać. ;)


RE: Goście do audycji - dyskusje - Myr - 24-11-2015

a tak mi sie wydawało, miło by jednak było.


RE: Goście do audycji - dyskusje - Felija - 24-11-2015

Tylko mam obawy, czy znalazłoby się do niego dużo pytań. On od dawna nie gra na fabule, a audycje mają się skupiać przede wszystkim na obecnej fabule właśnie.


RE: Goście do audycji - dyskusje - Myr - 24-11-2015

No wiem ale moze kiedyś zacznie być aktywniejszym


RE: Goście do audycji - dyskusje - Felija - 24-11-2015

To jeśli jakimś cudem tak się stanie, to wtedy nie będę miała żadnych obiekcji co do przeprowadzenia z nim audycji. ;P


RE: Goście do audycji - dyskusje - Machafuko - 24-11-2015

Mako brzmi interesjąco xDD
Arto też.
...
Każda z tych osób brzmi interesująco, ale nie pogardziłbym jakimś męskim akcentem.

Wincyj panów :v


RE: Goście do audycji - dyskusje - Vasanti Vei - 24-11-2015

Czo to za "xDD", masz coś do Mako? To przełożony Twojej partnerki, trochę szacunku! :<

A póki co połowa audycji z "nowej" edycji była z facetami (Sadism, Ayumi&Windu, Saix - no jak jest pół na pół) i będę się starać w miarę utrzymywać ten stosunek.


RE: Goście do audycji - dyskusje - Machafuko - 24-11-2015

Wiem, wiem, po prostu nadal czuję się w mniejszości xD


RE: Goście do audycji - dyskusje - Felija - 24-11-2015

Co za niedowartościowany człowiek.

I nadal nie wyjaśniłeś tego "xDD". ;P


RE: Goście do audycji - dyskusje - Machafuko - 24-11-2015

Po prostu trudno mi jest wyobrazić sobie jakąkolwiek jego aktywność poza fabułą (no i tymi waszymi spotkaniami), dlatego jakoś tak aż sobie smiechłem pod nosem. Ale przez to wydaje się to ciekawe :v


RE: Goście do audycji - dyskusje - Felija - 24-11-2015

Przekażę mu ten koncept. ;d


RE: Goście do audycji - dyskusje - Vult - 25-11-2015

Ja to bym z chęcią usłyszała... Każdego! Bez wyjątku. Poważnie mówię, interesuje mnie co mieliby inni do powiedzenia odnośnie swoich postaci, fabuły, sobie ecetera ^^