Król Lew PBF
Serial - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Filmy animowane (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=90)
+---- Dział: Lwia Straż (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+---- Wątek: Serial (/showthread.php?tid=1531)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Serial - Mauara - 27-02-2016

Mówisz o momencie w którym jest też Timon i Pumba? Bo ona tam nie mówi, że dorosłe, tylko że samice polują same. Chyba, że w jeszcze jakimś momencie o tym wspomniała. Tak czy siak nie sądzę, że jest dorosła, bo od Kiona większa jest zaledwie... parę centymetrów jak już xD


RE: Serial - Vasanti Vei - 27-02-2016

No tak, ale jest gepardem, więc gdyby była mniej więcej w jego wieku, to powinna być mniejsza. Starsza jest na pewno, pytanie o ile?


RE: Serial - Venety - 27-02-2016

No jak. Przecież ona wyraźnie mówi "grown cheetachs". Timon i Pumba twierdzą, że to najsmutniejsze, co kiedykolwiek słyszeli (że Fuli je samotnie), a ona zaprzecza i mówi to. Albo to ja mam problemy ze słuchem, ale wyraźnie słyszę tam "grown".


RE: Serial - Vasanti Vei - 27-02-2016

Właśnie sobie to włączyłam; ona mówi takie "grow", ucina "n", ale trudno żeby chodziło o coś innego niż "grown". I dalej "it's what we do". To "we" sugeruje, że Fuli jest dorosła. Może po prostu jest nastolatką i uważa się za dorosłą?
Swoją drogą, Ono też nie sprawia wrażenia dziecka.


RE: Serial - Furaha - 27-02-2016

Ale macie rozkminy z tym wiekiem xD a co za róznica ile ona ma tam miesiecy x) może być dorosłą lub taką na pograniczy i tyle :3
W zyciu też przyjaźnie wiążą się miedzy osobami w różnym wieku.


RE: Serial - Mauara - 28-02-2016

Serio ja tam słyszę, że mówi "girl" tylko, że wymawia bardziej tak "guuurl" (kurde, może mam coś ze słuchem xD?)
Nawet w następnym odcinku sępy wspominają, że jest dzieckiem

Może rzeczywiście jest starsza od Kiona, ale jeśli w kategoriach zwierzęcych patrzymy (no bo jakich innych) to najwyżej o miesiąc, dwa albo kilka tygodni tak czy siak xD


RE: Serial - Vasanti Vei - 22-03-2016

Zapomniałam skomentować przedostatni: generalnie przyjemny, wątek Bungi i retrospekcja bardzo na plus! :D

A ostatni był taki uroczy, nie ma się do czego przyczepić. Fajnie, że zrobili coś o Beshte, brakowało mi rozwinięcia tej postaci, teraz już nie sprawia wrażenie tak nudnego.

Generalnie jak dla mnie jest dobrze, czekam na więcej. :D


RE: Serial - Ava - 11-06-2016

Ruszają następne odcinki już 24 <3


RE: Serial - Kama - 28-06-2016

Skąd ty bierzesz te odcinki??? Ja szukam po całym internecie i jakoś nie mogę znaleźć :-(. Znalazłam tylko film i odcinki 1-6, a dalsze też bym sobie chętnie pooglądała.


RE: Serial - Ema - 28-06-2016

Oglądam po angielsku na kisscartoon. Polski dubbing jakoś mi się niezbyt podoba(występ pana Waldemar Barwińskiego stanowi wyjątek <3).


RE: Serial - Kama - 28-06-2016

Oooo... Dzięki.


RE: Serial - Samiya - 28-06-2016

na kreskowkazone jest


RE: Serial - Askari - 04-07-2016

Widzieliście zapowiedź nowego odcinka "Never Roar Again", w którym Kion rani Nalę podczas ryku? Mam nadzieję, ze będzie coś jeszcze o Skazie >:]


RE: Serial - Jasiri - 04-07-2016

Na kisscartoon jest tylko do 13... Podobno są już 24 odcinki...


RE: Serial - Askari - 04-07-2016

Wydanych zostało dopiero 13. 24 to może jest zapowiedziana ilość odcinków.
Ostatni był "Bunga and the king", następny miał być właśnie "Never roar again", ale chyba już od 2 tygodni go przekładają. Teraz chyba też go nie będzie, a zamiast tego gdzieś wyczytałam, że w tym tygodniu ma być chyba "The imaginary okapi".