Król Lew PBF
Do wszystkiego szukam xD - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Do wszystkiego szukam xD (/showthread.php?tid=1541)



Do wszystkiego szukam xD - Mauara - 16-12-2015

Mam wrażenie, że gdzieś był temat o szukanie do fabułek ale przetrząsnęłam wszystko i znaleźć znowu nie mogę. Może nie ma i mi się przyśniło, albo nie umiem patrzeć xD
Tak czy siak szukam kogoś do fabuły, na dłużej jakiegoś towarzysze czy czegoś. Nie ma tu zbyt wielu zebr, więc o partnerze nawet nie myślę.
Ktoś coś xD?


RE: Do wszystkiego szukam xD - Sadism - 16-12-2015

Zawsze możesz dołączyć się do BJ. W końcu Vult to Mauara nawet zna. A w Bractwie byłoby ci zawsze lżej- w końcu jakaś grupa wsparcia.
Ewentualnie możesz skumać się z Cavumem. Ten smutas raczej jest jednym z tych lwów które mogłyby zaprzyjaźnić się ze swym "posiłkiem".


( poza tym gdyby się skumały to Vult miałaby substytut lotu i ogółem same plusy)


RE: Do wszystkiego szukam xD - Inés - 16-12-2015

Jakby Mauara zaczęła wyznawać Księżyc, to w SK też by przeszła, choć fakt, że byłoby to dość kontrowersyjne. :P

Ale osobiście mogę zaproponować Serret na dobrą znajomą. Jest za mała, żeby jeść zebry. ;)


RE: Do wszystkiego szukam xD - Vult - 16-12-2015

Substytut lotu? Serio? Toć Vult zbiera na protezę! Nie poleci ale sępy skupiają się na szybowaniu a to wystarczy.

I też zapraszam do BJ, właściwie to ja już daaawno temu zapraszałam.


RE: Do wszystkiego szukam xD - Mauara - 16-12-2015

Zaproszenie super, ale tak o zgłoszenia chyba nie wyślę. Fabularnie jakoś to trzeba *-*
Czy ta proteza to przez Mauare czy jednak nie moja wina xD?
Tak czy inaczej dołączenie do klanu byłoby super, a że w BJ jest jako tako różnorodność gatunkowa, to dlaczego nie.
Tak czy siak na fabułę z Cavumem, Serret i Vult jestem chętna, tylko kogo tu wybrać teraz xD
Na PW się zorientuje. Tak czy siak dzięki, chociaż grono przyjaciół wielkie może być, więc temat zawsze aktualny.


RE: Do wszystkiego szukam xD - Felija - 16-12-2015

Wiesz, ze mną (z Serret znaczy się) można też na marginesie i myślę, że z pozostałymi też dałoby radę w ten sposób. :'D Na marginesie można być w kilku wątkach jednocześnie.


RE: Do wszystkiego szukam xD - Mauara - 16-12-2015

Ooooo, w zasadzie zapomniałam o istnieniu marginesu. W takim razie chętnie założę tam wątek i podlinkuję xD