Król Lew PBF
Z kim będzie Ines? - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+----- Dział: Zakłady (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=97)
+----- Wątek: Z kim będzie Ines? (/showthread.php?tid=1547)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Z kim będzie Ines? - Samiya - 08-02-2016

Sadism już jedną osobę dziabnął i Kahawa ją wyleczyła :d więęęc chyba mamy jakieś lekarstwo na jad xD


RE: Z kim będzie Ines? - Kiu - 08-02-2016

To trza to gdzieś napisać ale skoro sa leki to luzik


RE: Z kim będzie Ines? - Sargon - 08-02-2016

Taaa....
Kahawa nie uratowala Nyasiego.
Serwal umarl. A jadu mi nie macie prawa ograniczac. Nir dziabam bez powodu, a ograniczanie mojegp jadu to nonsens pokroju tępienia lwom zębów. Zazdrościcie i sie boicie :*
A Anubis jest słabym lwem skoro wąż jest w byciu lwem lepszy od niego xD


RE: Z kim będzie Ines? - Kalani - 08-02-2016

Zamiast zastanawiać się, z kim będzie Ines, ruszylibyście tyłki do groty medyka SK, bo wam Volundr zaśmierdnie xD


RE: Z kim będzie Ines? - Ate - 08-02-2016

Boziu xd przestańcie już.
Stało się to się stało. Po cholerę drzeć koty i drążyć temat? Będziemy teraz tworzyć dwa obozy i uniemilać rozrywkę?


RE: Z kim będzie Ines? - Myr - 08-02-2016

Widzisz Kalani jakby Vol poznał Kiu to by go zabrała!


RE: Z kim będzie Ines? - Samiya - 08-02-2016

Sadism, ja mówiłam o Kijivu xD ona była ugryziona... chyba, że coś mi się pomyliło.
Kalani, spoko, już z Anubisem rozmawiałam o spotkaniu trupa xD ależ on musi śmierdzeć przez ten czas...


RE: Z kim będzie Ines? - Felija - 08-02-2016

Sami, no była.

Kalani, ten wątek nazywa się "Z kim będzie Ines?", dlatego piszemy o tym, z kim będzie Ines. :D Ja myślałam o wpadnięciu do Vola, ale ciągle mi jakieś inne wątki wypadały. No nie mam chwili wolnego na fabule, ani Ines, ani Serret.


RE: Z kim będzie Ines? - Runa - 08-02-2016

Chill, Felka, to był żarcik xp


RE: Z kim będzie Ines? - Inés - 08-02-2016

Spoko, tak tylko piszę. :'D


RE: Z kim będzie Ines? - Sargon - 08-02-2016

Poza tym Sami, Sadism Kijivu nie kąsał.


RE: Z kim będzie Ines? - Felija - 08-02-2016

Heh, Sadi nadal myśli, że jest pierwszym wężem. <3


RE: Z kim będzie Ines? - Samiya - 08-02-2016

A tak, to jednak nie był Sadism, tylko jakaś mamba :v https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=189&offset=150


RE: Z kim będzie Ines? - Vult - 08-02-2016

Ale wy motacie....
Kahawa NIGDY nie zrobiła leku na jad bo takiego nie było w rozpisce chorób. Kijivu była wyczerpana a jad zrobił spustoszenia w jej organizmie. Ratela tylko wzmocniła odbudowę jej organizmu by mogła się szybciej zregenerować i odkaziła ranę. Nic ponad to. Zaraz mi przypiszecie, że omijam regulamin i wymyślam sobie jakieś medykamenty.
Także musiałam się trochę nagłowić by nie wyjść po za zasady forum a jednocześnie pomóc chorej. Szczególnie, że rozpiska medykamentów jest bardzo uboga.


RE: Z kim będzie Ines? - Felija - 08-02-2016

Przecież nikt niczego takiego nie pisze, spokojnie. Oo Nie mam pojęcia, gdzie Ty tu widzisz jakieś oskarżenia. A co do spisu medykamentów, to już się wypowiadaliśmy wiele razy.