Król Lew PBF
Z kim będzie Ines? - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+----- Dział: Zakłady (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=97)
+----- Wątek: Z kim będzie Ines? (/showthread.php?tid=1547)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Z kim będzie Ines? - Vult - 08-02-2016

Jestem spokojna, (nie było tam żadnych wykrzykników ani negatywnych emotek, skąd ten wniosek?) myślami wybiegłam naprzód uprzedzając i naprostowując błędne informacje. Nie lubię po prostu gdy ktoś wie, że gdzieś dzwony biją ale nie wie w jakim kościele.


RE: Z kim będzie Ines? - Felija - 08-02-2016

Odniosłam się do tego:
Cytat:Zaraz mi przypiszecie, że omijam regulamin i wymyślam sobie jakieś medykamenty.

Po prostu nie wpadłam na to, że mogłabyś to odebrać w ten sposób.


RE: Z kim będzie Ines? - Sadism - 08-02-2016

Nie wiem jakim cudem jad mamby może zostać wyleczony. Jak dla mnie to już podpada pod magię. Jad żmii sykliwej jest równie mocny co mamby więc raczej też go sie nie da wyleczyć za pomocą ziół.
I mieszacie faktycznie sporo. Sadism swoja droga uważa się za uber-węża, czy tez nad-wężą. Innymi słowy używa głowy a nie samego jadu. Nawet w wypowiedziach tamtej mamby widac, ze jad choć potężny, należy szanowac u poważać, ale też umieć używać.
Wracajac jednak - zobaczcie co to za temat, i jak bardzo offtopujecie.


RE: Z kim będzie Ines? - Samiya - 08-02-2016

Stosowanie ziół > podpada pod magię :'D
Proszę nie nazywać braku realizmu magią.
I tak, offtop mocno, wolałabym tu nie odpowiadać na Twojego posta, ale już wolę to od przenoszenia tego gdzie indziej, bo zwyczajnie nie wiem, gdzie miałabym to przenieść xd
Generalnie piszę po to, żeby Cię uświadomić, że antidotum na jad węża istnieje na tym forum, czy też raczej będzie istniał, gdy w końcu wrzucimy spis medykamentów stworzony przez Vult xd Czemu? Bo gdyby nie dało się wyleczyć ukąszenia przez węża, wszelkie jadowite węże stałyby się "Over Power", na co nie możemy pozwolić. Z jakiegoś powodu, gdy zezwolono na grę wężami nikt nie zastanowił się, co będzie, gdy one kogoś dziabną i czy będzie to śmiertelne, czy da się to wyleczyć.
Tak więc pragnę rozwiać wszelkie wątpliwości - ukąszenie przez węża da się wyleczyć


RE: Z kim będzie Ines? - Sargon - 08-02-2016

Pacnięcie łapą węża po łbie- śmierć na miejscu.
Ukąszenie węża śmiertelnie jadowitego- ku*wa katarek? czy moze mała goraczk?

No serio? W takim razie lwy są over-power wobec zebr. A nie wspomne o serwalach względem gekonów!
Takie czary-mary udawanie sprawiedliwości jest slabe... nie wspominając o tym że nie kąsam na lewo i prawo. Ale oku... Szkoda mi się kłócić. Pffff


RE: Z kim będzie Ines? - Samiya - 08-02-2016

Cytat: nie wspominając o tym że nie kąsam na lewo i prawo

Ach, no tak, a przecież jesteś jedyną osobą, która ma i będzie miała węże na tym forum xD
I nie, pacnięcie łapą to nie jest śmierć na miejscu dla węża. A lwy nie są over power w stosunku do zebr, lwy też obrywają w trakcie polowań.


RE: Z kim będzie Ines? - Felija - 08-02-2016

Sadi, Ty kąsasz, gdy masz powód - to dobrze. Tamta mamba ukąsiła bez powodu i zniknęła z forum, więc bez sensu by było nie móc tego wyleczyć. Węży tyczą się takie same zasady w kwestii zabijania jak pozostałych postaci, dlatego skoro można wyleczyć rannego lwa, to tak samo można osobę ukąszoną przez węża.


RE: Z kim będzie Ines? - Kami - 10-02-2016

Ej.. no co to za offtopy :V a co do wyleczenia jadu, bez surowicy ni hu hu.. ale zawsze można wspomagać organizm ile sie da by sam sobie poradził z tym fantem :Dc .. a skoro nie można być uperduper killerem i ubijać postaci jak sie podoba, trzeba przyjąć za fakt że ukąszenie nie jest śmiertelne :V

A co do tematu.. uważam że Ines będzie z Kami, bo ta ją porwie i zrobi sobie z nią dzieci za pomocą magicznego patyczka~~ :B
Bo tak, bo mogę, bo chcem!


RE: Z kim będzie Ines? - Vasanti Vei - 10-02-2016

Najpierw ojciec, potem córka? Rozumiem, że przyszłe dzieci Ines czeka ten sam los? xD


RE: Z kim będzie Ines? - Sadism - 10-02-2016

Kami napisał(a):A co do tematu.. uważam że Ines będzie z Kami, bo ta ją porwie i zrobi sobie z nią dzieci za pomocą magicznego patyczka~~ :B
Bo tak, bo mogę, bo chcem!

Kami też ukąszenia się nie imają? Bosze... I tak dziabne.


RE: Z kim będzie Ines? - Duch - 11-02-2016

No to skoro już tak wszyscy wpisują swoje postacie, to ja też zapisuję Ducha :D
On sobie po prostu weźmie i zostawi.


RE: Z kim będzie Ines? - Felija - 11-02-2016

Ładne połączenie kolorów. ;D


RE: Z kim będzie Ines? - Sadism - 11-02-2016

...
zazdrosny wonsz... bardzo zuy wonsz...


RE: Z kim będzie Ines? - Kiu - 11-02-2016

Niech se będzie xp Z resztą może mieć potomstwo i to całkiem ładne :D a z wonszem jedynie przelotna zabawę x)


RE: Z kim będzie Ines? - Sadism - 11-02-2016

Kiu mierzysz swoją miarą ;p
Współczuje twojemu partnerowi.