Król Lew PBF
Nowe pole profilu - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Nowe pole profilu (/showthread.php?tid=1586)

Strony: 1 2


Nowe pole profilu - Venety - 31-12-2015

Krótka piłka. Medycy trzymają informacje o ziołach w podpisach lub w niebycie. Jakiś temat do składowania ziół swoją drogą, ale jakoś mało kto z tego korzysta, a już zwłaszcza wędrowni znachorzy.

Może dodać nowe pole profilu? Zielnik, posiadane zioła, whatever. Widoczne dopiero po wejściu w pełen profil (zupełnie tak, jak wygląd). Zapotrzebowanie jest.


RE: Nowe pole profilu - Sadism - 31-12-2015

Genialny pomysł.


RE: Nowe pole profilu - Kiu - 31-12-2015

myśle, że spoko byle nie było to widoczne pod awatarem bo tego duzo zazwyczaj jest.


RE: Nowe pole profilu - Solovar - 31-12-2015

Ja także będąc medykiem popieram ten pomysł, jak i słowa Kiu. Jeśli nie będzie to widoczne pod avatarem to będzie elegancko.


RE: Nowe pole profilu - Venety - 31-12-2015

To przecież piszę, że widoczne dopiero po wejściu w profil użytkownika. Klikasz na nick na głównej i przenosi Cię w profil użytkownika i dopiero w takim widoku będzie widoczne


RE: Nowe pole profilu - Felija - 31-12-2015

Bardzo dobry pomysł, nic dodać, nic ująć.
Co do nazwy - Zielnik brzmi w porządku.


RE: Nowe pole profilu - Chawa - 31-12-2015

Mi również podoba się ten pomysł, a nazwa Zielnik też przypadła mi do gustu :D


RE: Nowe pole profilu - Machafuko - 31-12-2015

masz moje błogosławieństwo


RE: Nowe pole profilu - Felija - 31-12-2015

Zrobione.


RE: Nowe pole profilu - Kami - 03-01-2016

E to ja się jeszcze spytam czy każdy medyk może sobie od tak znikąd wymyślić ile tych ziółek ma, kiedyś coś było o pakiecie startowym, ale nigdzie nie mogę się dogrzebać tego.. no i dobre pytanie teraz, co z zasobami stadnymi? Ktoś to w ogóle kontroluje?


RE: Nowe pole profilu - Venety - 03-01-2016

Też nad tym ostatnio myślałam. Generalnie znachorzy mają na start po 2 wszystkiego, a stado ma 4, i tu pewien drobny zgrzyt - jak wtedy wyglądają zielniki stadne? Każdy wbija w profil to, co jest w spisie, z tego, co widzę (myślę tu chociażby o takim LZ, gdzie jest 3 personelu) - przynajmniej tak to widzę. Jest obowiązek prowadzenia spisu przez stada, niby są, ale widziałam głównie przybytki ziół z wypraw z MG.

Nie ma specjalnej kontroli, bo nikt nie ma czasu, prawdę mówiąc.


RE: Nowe pole profilu - Chikja - 03-01-2016

No to mamy dodatkową prace dla kogoś chętnego :"D


RE: Nowe pole profilu - Kiu - 03-01-2016

zwiększcie ilość znaków w tym polu bo ucina medykom jak tak patrzam.


RE: Nowe pole profilu - Felija - 03-01-2016

Zwiększyłam.

To może zrezygnujmy z tego 2 na stado i uznajmy, że jest 2 na medyka? Tak będzie prościej.


RE: Nowe pole profilu - Logan - 04-01-2016

Albo zrobić tak że jesli stado ma medyka, to nosi zioła ze soba, a jesli nie to dopiero są w "ogólnym"