Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Ariusz - 08-08-2013

Obrazek ma za duże wymiary, avatar może mieć maksymalnie 302x402 pixele i tyle ;)


RE: Pytania - Tiro - 08-08-2013

Siemaneczko, mam pytanie. Czy MadKakerlaken (z deviantart) zezwala na używanie jego rysunków?


RE: Pytania - Ariusz - 08-08-2013

Ponoć pozwala, warunki użytkowania są na jej profilu (jak się zjedzie trochę niżej, po lewej, w opisie pod "newest deviations")


RE: Pytania - Moran - 08-08-2013

Z awatarami ma całe forum problem, jest to jakiś problem wewnętrzny serwera aaf.pl. Wszystkie fora na nim mają ten sam problemik. Poza tym, twój avatar jest za duży - każda z miar ma nieco ponad 500 pikseli. Maksymalne dozwolone miary to 400 px wysokości i 300 szerokości. Dobrze by było po prostu dobrze do wykadrować, bez tej całej masy przezroczystego tła. Niestety, sama tego nie zrobię, bo jestem poza domem.

Tak właściwie, to masz rację. Może to jakiś admin przenieść? Lokalizacja we wskazanym przez Cairu miejscu byłaby chyba bardziej zgodna z logiką.



MadKakerlaken czuwa i patrzy, kto używa JEJ rysunków.


RE: Pytania - Skanda - 08-08-2013

No przydałoby się, może Arto albo Fel, jak wróci to coś pogrzebią.


RE: Pytania - Cairu - 09-08-2013

Ahaa, rozumiem, czyli to nie tylko ja mam ten problem, jednak... Byłaby może możliwość, żeby ktoś pomógł mi wykadrować ten obrazek? Sama nie znam się na tych rzeczach, pierwsze słyszę cokolwiek o kadrowaniu i jakichś specjalnych wymiarach. Byłabym bardzo wdzięczna osobie, która by to zrobiła.


RE: Pytania - Skanda - 09-08-2013

Zrobione. Tylko wpisz prawa autorskie, to chyba akurat praca/lineart Malaiki.


RE: Pytania - Jasiri - 11-08-2013

Czy ktoś wie czy *Shembre pozwala na używanie jej/jego rysunków i ich przerabianie?


RE: Pytania - Felija - 11-08-2013

Cytat:Q: Can I Use Your Characters?

A: Fan art is ALWAYS nice, but please don't use them for RPGs. They're like my children and I care about them :glomp:

Czyli nie zezwala na używanie rysunków przedstawiających swoje postacie.
Nie mogłam doszukać się informacji na temat pozostałych rysunków. Po niektórych opisach pod nimi wnioskuję, że najlepiej napisać do niej notkę z zapytaniem o konkretny rysunek. Jeśli nie masz dA, mogę to zrobić w Twoim imieniu. :)


RE: Pytania - Jasiri - 12-08-2013

Dzięki za odp. Konto na szczęście mam (ale z rysunkami u mnie cięko O_O). Fajnie że apokalipsę przeżyli (no 12.12.2012) też pomocni ludzie ;)


RE: Pytania - Felija - 12-08-2013

Nie ma sprawy, m.in. po to tu jestem. ;)

Btw, skoro masz konto na dA, to zapraszam do dołączenia do naszej grupy forumowej: http://krollew.deviantart.com/ Poziom rysunków nie jest istotny, moje też nie powalają na kolana. xd


RE: Pytania - Gordon - 23-09-2013

Pytanko: czy są jakieś ograniczenia dotyczące pisania, że tak powiem, z samą sobą? Tzn kiedy prowadzę dialog między dwoma postaciami, którymi steruję, to mam jakieś ograniczenia co do ilości postów, które mogę w ten sposób wygenerować? Nie żebym chciała zasypać forum niekończącymi się dialogami ;D Tylko spotkałam się z takimi restrykcjami na jednym forum.


RE: Pytania - Nahuel - 23-09-2013

nie, tutaj piszesz, ile chcesz :)


RE: Pytania - Gordon - 23-09-2013

Dzięki za szybką odpowiedź :) Jeszcze jedno pytanie: czy kiedy piszę z MG polowanie, to mogę pisać w innym dziale? Regulamin mówi, że "nie można przebywać w kilku miejscach jednocześnie (wyjątkiem są treningi) (...)". Czy polowania i wyprawy po jakieś artefakty, które chcemy odzyskać, to właśnie te treningi, czy jest coś, co nazywa się treningiem, a polowania/wyprawy są traktowane jako normalna część pisanej przez nas fabuły?


RE: Pytania - Skanda - 23-09-2013

Polowania dzieją się w rzeczywistej fabule i nie można wtedy pisać postacią gdzie indziej, natomiast w przypadku treningów, czyli pobocznych wątków z Przywódcą/Trenerem stada, prowadzących do stada, postać może przebywać w innym temacie i prowadzić drugi wątek w tym samym czasie.