Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Gordon - 23-09-2013

Okej, dzięki.


RE: Pytania - Akira - 23-09-2013

Propos poprzedniego pytania: zależy co masz na myśli pod "pisaniem z samym sobą". O ile mi wiadomo, na prowadzenie dwóch postaci na jednym koncie byłaby potrzebna jakaś specjalna zgoda, o ile przypadkiem w ogóle nie można... jeśli chodzi o pisanie dwoma kontami w jednym temacie raczej nie przechodzi.


RE: Pytania - Skanda - 23-09-2013

Cytat:jeśli chodzi o pisanie dwoma kontami w jednym temacie raczej nie przechodzi.


A gdzieś Ty tak wyczytała? Nie mamy takiego zakazu, na co przykładem są choćby Makali+Arto, Felija+Vei, Serret+Ines i tak dalej.


RE: Pytania - Akira - 23-09-2013

Uhm, nie zwróciłam uwagi na te wątki, ale zdawało mi się, że kiedyś kogoś za to ukarano.


RE: Pytania - Arne - 23-09-2013

A ja mam takie pytanie, bo spróbować zawsze można...
Dałoby się uzyskać specjalną zgodę na niestandardowe rozłożenie pkt siły, tzn. dla lwa, poniżej minimum?
Chodzi mi oto, że te statystyki które obecnie mam mają się nijak do mojej postaci - która w walce posługuje się zdecydowanie bardziej zręcznością niż siłą, jednak ta zasada mi uniemożliwia oddanie tego. Nie widzę nic nierealnego w tym by wychudziały samiec miał tyle samo siły co samica.


RE: Pytania - Skanda - 23-09-2013

Raczej nie będzie z tym problemu-napisałam już na adminowym posta z prośbą o to zezwolenie więc to tylko kwestia czasu zanim Fel czy kto inny wejdzie i zatwierdzi.


RE: Pytania - Gordon - 23-09-2013

Pisanie z dwóch kont w jednym temacie raczej musi zaistnieć, ponieważ postaci przez nas prowadzone mogą się ze sobą kontaktować i muszą to robić, ponieważ wspólnego mózgu nie mają, więc aby jedna postać dowiedziała się o czymś, o czym wie druga, musi to raczej od niej usłyszeć na fabule ;).


RE: Pytania - Nahuel - 23-09-2013

Desti - owszem, zwykle się raczej nie umieszcza dwóch kont w jednym stadzie czy ich nie wiąże, bo co to za fun pisać ze sobą, to już można opowiadanie rozpisać. ale jeśli istnieje taka konieczność (np. Vei prowadząca zebranie, na którym jest Felka), to obie te postaci mogą być w jednym temacie. limitów nie ma w tej kwestii - ani zapisów regulaminowych; że praktyka nieoficjalna jest inna, owszem zgoda, ale to nie wymóg.


RE: Pytania - Mael Loki - 24-09-2013

Z tego co pamiętam nie można uśmiercić własnej postaci i pomagać sobie tak w walkach.. chociaz i to jest dość suche ;3


RE: Pytania - Felija - 24-09-2013

Tak, podczas walk nie można pisać dwoma postaciami w tym samym temacie, bez względu na to, czy są one po przeciwnych stronach, czy po tej samej. Natomiast zwykłe pisanie nie jest zabronione, tak jak to ładnie wytłumaczył Nahuel. Jeśli ktoś chce wpleść do fabuły konkretny wątek i chce/musi przeprowadzić go samemu albo po prostu tak mu się układa fabuła (wspomniane Vei-Felka), to droga wolna.


RE: Pytania - Kami - 25-09-2013

Czy komuś jeszcze wyskakuje po wejsciu na KL?

Cytat:Niebezpieczeństwo: złośliwe oprogramowanie.
Google Chrome zablokował dostęp do tej strony na https://pbf.krollew.pl.
Na tej stronie została umieszczona treść od picshot.pl – znanego dystrybutora złośliwego oprogramowania. Wejście teraz na tę stronę najprawdopodobniej zainfekuje Twój komputer złośliwym oprogramowaniem.
Złośliwe oprogramowanie powoduje straty finansowe, trwałe usunięcie plików, a także może posłużyć do kradzieży tożsamości. Więcej informacji



RE: Pytania - Nahuel - 25-09-2013

wiem o Felce, Ariuszu i Ashley - zasadniczo chyba wszystkim użytkownikom Kroma. ja mam FF + Eseta i jest cisza.


RE: Pytania - Zaraza - 25-09-2013

To prawda, ale Nikruma wyjaśnił mi że jest wyjaśnione jak to w chromie wyłączyć. Trzeba wejść na Sb ,a jak ktoś nie zdąży to obok gwiazdki są 3 kreski ( klik po prawiej ustawienia, zjechać w dół na ustawienia zaawansowane i tam trzeba 4 opcję odhaczyć)-Włącz ochronę przed wyłudzaniem danych (phishingiem) i złośliwym oprogramowaniem.


RE: Pytania - Felija - 25-09-2013

Sur też się to włącza.

Nie wiem, czy to ma jakieś uzasadnienie, ja żadnych zmian w funkcjonowaniu mojego kompa nie zauważyłam.


RE: Pytania - Tabia - 28-09-2013

O, mi też się to włączało przez ponad tydzień :/ Ale dzisiaj weszłam i aż do teraz mnie nie wywaliło ze strony.