Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Ariusz - 27-10-2013

Mam pytanko, czy można by na forum umieścić postać będącą Kraską liliowopierśną xD?
Szału nie ma, a i sama konta na ową postać zakładać nie chcę, lecz chcę znaleźć użytkownika co by mi taką o postacią pisał jako bliski przyjaciel innej postaci (już mojej). No i wpierw chcę się dowiedzieć czy nie byłoby z tym problemu, czy jednak tak, bo na liście innych zwierząt dozwolonych ciężko aby owy ptak był.


/jak ja to kalecznie napisałam, ale proszę mi to wybaczyć/


RE: Pytania - Skanda - 27-10-2013

Można grać każdym stworzeniem, należącym do fauny afrykańskiej.


RE: Pytania - Malimau - 27-10-2013

Co jest zbieżne, gdyż nie można grać np. słoniem, krokodylem itd. i osoby, które zakładały takie konta, zawsze musiały zmieniać.

Więc, jak to ostatecznie jest? Bo mi wydaje się, że kieruje się tą listą zwierzaków dopuszczonych do gry - i po prostu, dopisałabym tam tego małego ptaszka, o którym mówi Ariusz.


RE: Pytania - Nahuel - 27-10-2013

wykluczone są postaci, które znacząco zaburzyłyby równowagę gry - natomiast te, które nie są po prostu OP, w przeważającej większości przypadków są dopuszczane.

kraska to nie jest popularny czy często poszukiwany gatunek, więc wystarczy jednorazowa zgoda zamiast dopisywania jej do listy. ;)


RE: Pytania - Skanda - 27-10-2013

Zależy od osoby-nowicjuszowi nie powierzymy gry wspomnianymi zwierzakami, bo mogą sobie oni z nimi nie poradzić, albo niewłaściwie wykorzystywać ich przymioty.

A w dopisywaniu kraski do listy nie widzę sensu, bo gatunków ptaków w samej Afryce jest naprawdę wiele więc jak miałaby się ta jedna pozycja do całej reszty?


RE: Pytania - Ariusz - 27-10-2013

Hah, ptaków afrykańskich jest... cała masa xD

Ale w każdym razie rozumiem, że większych przeciwwskazań nie ma, dzięki za zainteresowanie i tak dalej ^^ choć ciekawą sprawą będzie rozłożenie statystyk xD po 5 czy coś.


RE: Pytania - Derion - 27-10-2013

Zaraz go schrupię, jak tylko się pojawi w pobliżu ^^

[ Dodano: 2013-10-27, 14:06 ]
Mam pytanko: Derion był w przeszłości medykiem, czy może mieć ten tytuł teraz? Bo chłopina doświadczenie ma i bardzo chciałby wrócić do kolekcjonowania ziółek ;) Przypuszczam, że w ZG kiedyś miał przeprowadzony trening... Hm?


RE: Pytania - Felija - 27-10-2013

Ok, to jest jak najbardziej uzasadnione. Zaraz Ci wpiszę.


RE: Pytania - Derion - 27-10-2013

Dzięki wielkie :)


RE: Pytania - Nelly - 29-10-2013

Co można zrobić, żeby otrzymać rangę specjalną?


RE: Pytania - Malimau - 29-10-2013

Obecnie rangi specjalnie (a raczej jedyna ranga specjalna - Grim avunaye) jest zawieszona i nie można jej zdobyć. Jedyne, co można teraz zrobić, to zdobyć jakiś tytuł stadny/rangę Wędrowca/tytuł znachora, ale na to potrzeba czasu i rozgrywki, Ty dopiero co dołączyłaś na forum.


RE: Pytania - Ares - 03-11-2013

Co się stało z opcja "ciąża" w ustawieniach profilu? Niedawno jeszcze była, a wczoraj sprawdzilam pyk! I ni ma. Chyba, ze tak juz jest od dłuższego czasu to wtedy przepraszam za zaśmiecanie tematu.


RE: Pytania - Moran - 03-11-2013

Chyba już od dawna tego nie ma, nie wiem, czy w ogóle było na aafie.


RE: Pytania - Felija - 03-11-2013

Na początku chyba było... Ale to pole było używane głównie do wpisywania przez samców rzeczy typu 'Chyba kpisz!', zresztą wydaje mi się, że teraz i tak postacie zachodzą w tę ciążę rzadziej niż kiedyś. To pole jest już niepotrzebne, jak ktoś chce podkreślić, że po jej postaci widać ciążę, to niech uwzględnia to w postach.


RE: Pytania - Nelly - 05-11-2013

Czy można założyć postać o imieniu postaci kanonicznej (lub pół), ale będącą tylko imiennikiem tej postaci?