Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Felija - 07-11-2013

Nie musisz pisać bezpośrednio do admina, przecież i tak musi on zaakceptować zapis. Wystarczy, że nadmienisz w zgłoszeniu, że chciałabyś, żeby twoja postać była znachorem i uwzględnisz w historii, dlaczego uważasz, że to by miało sens.


RE: Pytania - Derion - 08-11-2013

Jakie są zasady "zdobywania" ducha stróża? Czy musi zostać rozegrana fabularnie... bo ja wiem... np. rozmowa między danym osobnikiem a duchem, który chce mu "stróżować"? ;D Czy to tak z buta każdy sobie może wpisać? I jak to jest? Kto prowadzi duchem stróżem? Czy w ogóle ktoś może taką postacią pisać, czy duchem pisze ta sama osoba, której postać takiego ducha-patrona posiada?


RE: Pytania - Inés - 08-11-2013

W przypadku duchów zasady są luźne - sama sobie wpisujesz, tylko jeśli wpisujesz czyjąś dawną postać, to lepiej spytać tą osobę (lub, jeśli nie ma jej już na forum, to chociaż kogoś, kto miał z nią sporo do czynienia fabularnie) o zgodę, żeby nie było niedomówień.
Możesz kierować nim w swoich postach albo ktoś może założyć postać ducha, choć ta druga opcja nie jest powszechnie praktykowana.


RE: Pytania - Derion - 08-11-2013

Dzięki za odpowiedź :) Czyli jeśli chciałabym, żeby jakaś moja postać posiadała takiego martwego jegomościa na karku mogłabym na przykład zapisać się na akcję z MG, który rozegrałby rozmowę między duchem a moją postacią? (Jeśli nie chciałabym sama dla siebie w jednym poście czegoś takiego napisać... no bo przecież większy fun pisać z kimś ^^)


RE: Pytania - Felija - 08-11-2013

Tak, jak najbardziej. :)


RE: Pytania - Hasira - 08-11-2013

Kaj się poleca w tym względzie. xD

i nie tylko w znaczeniu, że ja sama - Kaj jako moja postać Khayaal. szamanka.


RE: Pytania - Derion - 08-11-2013

Jej konto jest już "odwieszone"? Jeśli tak, to bardzo chętnie zaplanowałabym sobie na przyszłość jakieś spotkanie z nią. Khayaal, z tego co rozumiem, jako szamanka ma kontakt ze światem duchów?


RE: Pytania - Nkiruma - 08-11-2013

a przynajmniej tak wszystkim wmawia. :D

nie jest odwieszona, ale mnie to nie przeszkadza. to raczej informacja dla wszystkich, że jej nie znajdą w fabule, tylko trzeba się na to specjalnie ze mną umówić.


RE: Pytania - Azkabeusz - 18-11-2013

Mam pytanie opale tylko może dodawać administracja? Czy użytkownicy mogą sobie dopisywać? Bo zauważyłam że nie ma dostępne to w edycji profilu.


RE: Pytania - Felija - 18-11-2013

Tak, administracja wpisuje opale.


RE: Pytania - Azkabeusz - 18-11-2013

ok. Dzięki. Tak zapytałam bo zauważyłam. W sumie to sprawiedliwe.


RE: Pytania - Malimau - 16-12-2013

http://krollew.mojeforum.net/

Cytat:Komunikat Mojeforum.net
Ważna informacja: serwis mojeforum.net kończy działalność w dniu 15.01.2014.


Czy w związku z tym stare forum będzie w jakiś sposób przeniesione czy coś?


RE: Pytania - Khayaal - 16-12-2013

Felka pisała o tym tutaj:
https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=199&pid=34399#pid34399


RE: Pytania - Malimau - 16-12-2013

A. No dobra, nie czytam off-topu, zwracam honor.


RE: Pytania - Khayaal - 16-12-2013

nikt poza mną nie czyta, więc to się powinno znaleźć najlepiej w oddzielnym temacie w ogłoszeniach adminowych :x


Feeeeeeeeeeeeeeeel?