Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Ariusz - 30-01-2014

nasz królik świtu boi się pogubienia w papierkowej robocie xD? Nie no, mi tam rybka jak to będzie, po prostu się pytam o. A że do zrobienia to się cieszę "D


RE: Pytania - Derion - 30-01-2014

Spoko, po tym co Kaj napisała lepiej rozumiem ideę. Poza tym mamy w regulaminie ogólnie, ale całkiem sensownie napisane o śmiertelności naszych postaci *łapki w górę w geście niewinności*

btw, mrau? Może sobie Derion wędrować po świecie?


RE: Pytania - Khayaal - 27-02-2014

Kaj ce wędrowca :f

to postać specjalna, owszem, ale z tym "samotnikiem" smętnie strasznie wygląda. a wymaganie na wędrowca spełnia chyba nawet w poprzedniej wersji.


RE: Pytania - Felija - 27-02-2014

Jestem za. Skoro na specjalną zasługuje, to na Wędrowca tym bardziej. xP


RE: Pytania - Chikja - 04-05-2014

Mnom czy moge dostac na chwile Panelik Administracyjny? >3 chciałam cos poprawić w kodzie graficznym KL'a XD


RE: Pytania - Felija - 04-05-2014

Dobra, łap.


RE: Pytania - Khayaal - 04-05-2014

i nagle widać forum bieliznę :O


RE: Pytania - Felija - 04-05-2014

Kami, ty perwersie.


RE: Pytania - Soth - 25-05-2014

Nie wiem gdzie to napisać, więc napiszę tutaj.

Moglibyście usunąć ze stopki bannery forum z MF, skoro ten serwer już nie istnieje, tak samo jak fora tam.


RE: Pytania - Felija - 25-05-2014

Rzeczywiście, został nam jeden baner z mf.

Dzięki, usunęłam.


RE: Pytania - Malimau - 28-06-2014

Czy jakaś dobra duszyczka mogłaby mi to wstawić na avatar? Z góry dziękuję.


RE: Pytania - FireLion - 09-09-2014

Mam takie jedno pytanie:
Dlaczego nie mam punktów życia?

(Od razu mówię, że temat o statystykach przeczytałem dokładnie, ale niestety nie znalazłem tam odpowiedzi na to pytanie).


RE: Pytania - Derion - 09-09-2014

Bo jakiemuś adminowi się nie zauważyło, żeby Ci dopisać 100 pkt przy akcepcie zapisu. Zaraz dodaję.


RE: Pytania - FireLion - 20-09-2014

Jeśli można, to spytałbym się o jeszcze jedną rzecz.

W których wątkach jest MG?

Bo wiem, że na pewno w "Akcja z Mistrzem Gry", ale widzę też posty w tematach, w których akcja toczy się bez niego o_O.


RE: Pytania - Ariusz - 20-09-2014

W akcjach typu polowania/ akcje typu przygodówki/ szukanie pamiątek rodzinnych etc, na które się trzeba zapisać MG występuje jako narrator, zwykle piszący w kolejce tak jak by to miała robić zwykła postać.

Jest również zwykła fabuła, gdzie - prosząc MG bądź też nie - ingeruje w życie codzienne. Zwykle on winien być proszony do rozstrzygania fabularnych bitek, uszczerbków na zdrowiu etc. Ale ja na przykład kiedyś od MG dostałam kwiatek, co potem uzdrowił za pomocą medyka inną postać.

Nie bardzo widzę gdzie mogą jeszcze wystąpić jakieś niejasności, ale jeśli tak, to walić psze śmiało~