Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Soth - 19-03-2015

Wnoszę błagalną prośbę o ograniczenie wielkości obrazków w podpisach. Błagam, ja wiem, że to przy postach pomniejsza, ale jak wchodzę na czyjś profil, to mię rozpierdala okno strony, to boli ;-;


RE: Pytania - Felija - 19-03-2015

Tego się nie da ustawić w ustawieniach, mogę co najwyżej wpisać to do regulaminu i popoprawiać tym, którzy mają wielkie obrazki. W przyszłym tygodniu to ogarnę.


RE: Pytania - Malimau - 02-04-2015

Takie pytanie dosyć drobne i za wiele nie wnoszące do tematu. Pytanie, propozycja? Raczej sugestia. Może warto by usunąć watahę (jako grupa) wraz z jej terenami? Nic z tego nie będzie, a tylko zapewne wprowadza w błąd nowych.


RE: Pytania - Felija - 02-04-2015

Racja, zajmę się tym, tylko wcześniej odezwę się do Ragnara. To jej dzieło, więc nie chcę kasować go bez uprzedzenia.


RE: Pytania - Venety - 08-08-2015

Co Wy na to, aby dodać nowy temat, w którym by uderzy zgłaszali wszelkiego typu uwagi do drzewka, typu dodawanie nowej postaci lub zmiana wizerunku? Staramy się je aktualizować, ale ludzie lepiej będą wiedzieć, co i jak należy zmienić. Dla przykładu, Giza właśnie urodziła młode. Napisałaby post z nazwą nowych postaci, do kogo je przypiąć oraz wizerunki młodych (w oryginale, obróbka to 3 min, a jednak lepiej, aby robiło to jak najmniej osób, wtedy wszystko ma jednolity styl).


RE: Pytania - Felija - 08-08-2015

Myślałam o tym. Można by założyć, czemu nie?


RE: Pytania - Neska - 04-09-2015

pytanie: jeśli Neska wetknie sobie źdźbło (lub kilka) trawy w kłaki, liczy się to jako ozdoba i będzie z tego dramatyczny problem czy raczej nie? Czy jednak muszę za tą trawę zapłacić pawianowi


RE: Pytania - Felija - 04-09-2015

Ja bym tego nie uznawała za ozdobę. Jak dla mnie ozdobą jest coś, co trzeba jakoś przerobić - bez kciuków ciężko przekształcić kamień/kość w coś w rodzaju biżuterii. A myślę, że z zerwaniem trawy i włożeniem w grzywę lew (w realiach forumowych) jest w stanie sobie poradzić.


RE: Pytania - Neska - 04-09-2015

okej, dziękować. Czyli jak miałaby być to kępka trawy związana innym źdźbłem, to już wtedy co innego, co nie?


RE: Pytania - Felija - 04-09-2015

Wiesz, to bardzo śliski grunt, ale idąc tą logiką... Tak, to już by było co innego.


RE: Pytania - Neska - 04-09-2015

okej, no to już wiem na czym stoję.


RE: Pytania - Chikja - 05-09-2015

CZy mogłabym prosić żeby następnym razem poprawiono w wyrazie sam błąd miast zaznaczać cały wyraz na kolorowo?
Jestę analfabetą, ale chciałabym wiedzieć czy był to orto, czy zwykły brak polskiego znaku itd xD


RE: Pytania - Felija - 06-09-2015

Gdy błąd jest ortograficzny, to wtedy jest zaznaczany cały wyraz. Przy literówkach/braku polskiego znaku zaznacza się konkretna literę, no bo to nie jest tak rażące (niektórych literówek to ja nawet w ogóle nie zaznaczam kolorem). A przynajmniej ja zawsze tak robię.


RE: Pytania - Omara - 13-09-2015

Takie pytanie. Co sie stalo z opcją ustawiania rui?


RE: Pytania - Myr - 13-09-2015

usunięto ją z tego co wiem