Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Omara - 13-09-2015

No ale dlaczego?


RE: Pytania - Chikja - 13-09-2015

Czy mógłby mi ktoś wstawić nowy avatar.. cholery dostanę :v
https://i.imgur.com/8syB1Ts.png


RE: Pytania - Omara - 13-09-2015

Gdzie to znalazłaś? No że tak powiem: niezły plagiat.


RE: Pytania - Myr - 13-09-2015

Było to gdzies w dyskusjach nie pamiętam gdzie

i o nieźle xD ale to tos kto tutaj luka najwyraźniej x)


RE: Pytania - Samiya - 13-09-2015

Konkretnego powodu nie podam, bo przy tym nie byłam, ale chyba chodziło o to, że ustalona ruja była trochę niewygodna.
Av wstawiłam.


RE: Pytania - Chikja - 13-09-2015

Niewygodna? Dziwne w sumie.. bo przecież zwierzęta czuja takie rzeczy.. no ale co mie to..|D


RE: Pytania - Omara - 13-09-2015

Jezu, ja myślałam ze to plagiat. Glupia ja!


RE: Pytania - Chikja - 13-09-2015

Ayumi że soooo? :"D

O i also mam pytanko.. czy Chikita może mieć wędrowca? |D


RE: Pytania - Felija - 13-09-2015

Ayu, doszłyśmy do wniosku, że nie będziemy nikomu ograniczać fabuły w ten sposób. Wiadomo, że nie każdy ma dużo czasu na forum i lepiej żeby każdy mógł prowadzić fabułę tak, jak mu wygodnie, a nie dostosowując się do cyferek. Zresztą mało kto się do tego stosował, dużo osób zmieniało termin rui dlatego, że pasowała mu ona w takim, a nie innym czasie.

Chik, wydaje mi się, że nie masz wystarczającej ilości postów fabularnych pisanych jako samotnik.


RE: Pytania - Chikja - 14-09-2015

Jako co? :v

Cytat:Wędrowiec to bardziej doświadczony Samotnik, tajniki przetrwania są mu dobrze znane, swą mądrością i doświadczeniem przewyższa przeciętnego Samotnika.
By Samotnik osiągnął rangę Wędrowca, postać musi spełniać następujące wymagania:
- musi być samotnikiem nie mniej niż 3 miesiące,
- postać musi mieć co najmniej 3 lata,
- musisz mieć na koncie min. 100 postów fabularnych (te w grach/tematach wolnych się nie liczą),
- musisz zachowywać poprawność gramatyczną i ortograficzną, a twoja fabuła powinna być ciekawa i dobrze rozwinięta.
O awansie, jak i degradacji na/z Wędrowca decydują Administratorzy.


W opisie nie widzę ze muszą to być posty jako samotnik, swoja drogą czepialska się zrobiłaś i na każdym kroku usiłujesz mi wszystko utrudniać :P ... tylko mi teraz nie dowal że robię byki i temu nie dostanę |'D

No i nie pamiętam kiedy Chikita olała stado jak chcesz możesz (musisz >:D) to policzyć jakoś, hłe hłe.


RE: Pytania - Kalani - 14-09-2015

To chyba logiczne, że nie dostaniesz wędrowca np. od razu po wyjściu ze stada :< Wędrowiec, jak sama nazwa wskazuje, to osoba wędrująca od długiego czasu, stąd podany przeze mnie przykład jest wbrew logice. Poczekaj jeszcze parę chwil (moim zdaniem miesiąc naprawdę wytężonej aktywności wystarczy), to go dostaniesz - wróciłaś na forum stosunkowo niedawno, a to ma być ranga dla zasłużonych samotników.


RE: Pytania - Chikja - 14-09-2015

Co nie zmienia faktu ze trzeba się tego domyślić, zwłaszcza jak się było w stadzie, a nie zaczynało jako samotnik. To nie jest logiczne tylko intuicyjne.. a sformułowanie podpunktu wprowadza zwyczajnie w błąd bo równie dobrze może odnosić się do zwykłej aktywności fabularnej postaci, nie stażu jako samotnik.

Punkt jest do poprawki.

Naprawdę wytężonej aktywności.. z obecnym ślimaczym tempem odpisu, jeden post na 5 dni.. czyli jakieś 6 postów na miesiąc |D nie żebym kpiła sobie, ale 3/4 rozgrywki tak własnie wygląda.. wiec nie wiem co masz na myśli mówiąc wytężonej aktywności xD bo nawet jakbym chciała, to zwyczajnie nie da się nazbierać tutaj 100 postów na nowo w krótszym czasie niż ... roku oAo?

Stosunkowo niedawno, 12 czerwca 3 miesiące temu.. z małą przerwą do 21 lipca.

edit. Czy Posty na 'Marginesie' sie liczą? Ofc, w tematach zgodnych z zasadami Fabularnymi.


RE: Pytania - Myr - 14-09-2015

Da się ale musisz poszukać ludzi, który szybko odpisują. Prawdą jest, że na klu nie ma ich dużo x)


RE: Pytania - Chikja - 14-09-2015

Załoze temat w "szukam użytkownika" :"D ... ahahaaaaaa ha *śmiech rozpaczy*


RE: Pytania - Damaja - 14-09-2015

Och, no nie przesadzaj, że 100 postów da się dopiero zrobić w rok xD To konto ma 5 miesięcy, piszę nim napraaaawdę rzadko, a mam już 119 postów, z czego zaledwie garstka jest niefabularna (wszystkie gry robię z głównego konta). Nie mówiąc już o rekordzie Sadisma.