Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Chikja - 14-09-2015

Dobra zwracam honor w pół roku :v


RE: Pytania - Felija - 14-09-2015

Okej, masz rację, to powinno być wpisane w temacie, nasz błąd. Już to poprawiam. Wydawało mi się to logiczne, tak jak pisze Kalani, ale rzeczywiście nie zaszkodzi, jeśli będzie to stało w temacie.
Popisz jeszcze z miesiąc, tak jak pisze Kal.


RE: Pytania - Sadism - 14-09-2015

Damaja napisał(a):Nie mówiąc już o rekordzie Sadisma.

Jak to pięknie brzmi xD


RE: Pytania - Chikja - 27-09-2015

Em... czy no, gupie pytanie nr 100 czemu nie można samemu regulować pktów życia? :'D


RE: Pytania - Sadism - 27-09-2015

Też sie zastanawiam xD


RE: Pytania - Chikja - 27-09-2015

Już przy Kami wpadło mi to do oka .. potem wyleciało z głowy i znowu przy akcji z MG ...


RE: Pytania - Samiya - 27-09-2015

Brak zaufania do graczy? :D Były z tym problemy chyba.


RE: Pytania - Kalani - 27-09-2015

Yep, były z tym problemy, bo ludzie po walkach z odjętymi HP nadal sobie chodzili z setką i mieli upomnienia w dupie, trzeba było to i tak samemu robić.


RE: Pytania - Chikja - 27-09-2015

Facepalma.. drugi raz dzis wiecie xD ... poziom zdziecinnienia graczy przerasta moje oczekiwania.
To nie łatwiej dać kolejne upomnienie i zawiesić konto przed trzecim karnie na 2 tygodnie?

To.. nie wiem, ale po roku dwóch latach Kami chyba mogła juz wyzdrowieć nie? No tego.. ;3


RE: Pytania - Felija - 27-09-2015

Kami, masz rację, już Ci podwyższam życie. Długo Cię nie było, więc zapewne nikt nie zauważył, że masz poniżej 100 pkt. życia, a już dawno minął czas, który był potrzebny na regenerację. Na przyszłość po prostu pisz pw do kogoś z administracji.


RE: Pytania - Chikja - 27-09-2015

No spoko, myślałam że to błąd jakiś albo coś, bo zaglądałam do tematu z punktami życia i.. nie było niczego :/
https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=30

Może też dać wzmiankę w temacie że liczbę punktów hp reguluje odpowiedni organ? Albo darować sobie niańczenie, bez przesady no trzymaniem za rączkę userów nie wychowacie.


RE: Pytania - Felija - 27-09-2015

Dopiszemy wzmiankę do tematu.


RE: Pytania - Grima - 29-09-2015

trochu inne pytanie ale potrzebne mi to do fabuły :v Na forumotece mamy archiwum, cnie? Już kij z tym że nie da się przełączać na następne strony w wynikach wyszukiwania, mam inny problem. Nie mam tam konta z dostępem do Archiwum Świtu, a szukam tematu z wyprawą do Oazy (o ile nie został wywalony całkiem na ament).
Pls niech ktoś zdejmie ograniczenia dostępu z tamtych bzdetów, albo coś. Potrzebe mam no :v


RE: Pytania - Felija - 30-09-2015

Okej, już chyba wszędzie zdjęłam ograniczenia.


RE: Pytania - Myr - 30-09-2015

Grima napisał(a):da się przełączać na następne strony w wynikach wyszukiwania,


U mnie ten problem i tutaj występuje. Często gęsto nie chce pokazać kolejnej strony, bo jakis błąd x)

Czy da się to jakoś zreperowac, bywa to dośc męczące i irytujące.