Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Felija - 30-09-2015

Nie wydaje mi się. Trzeba by się przenieść na inny serwer, a szkoda mi tych postów. Na mfie mieliśmy dostęp do bazy danych, tutaj niestety nie...


RE: Pytania - Maeva - 30-09-2015

Problem ten istnieje od dawna, przynajmniej od kiedy ja na tym forum jestem. Ja cofam stronę i klikam jeszcze raz - zazwyczaj działa. Ale fakt, denerwujące.


RE: Pytania - Myr - 30-09-2015

raczej to cos w skrypcie fora nie hostingu jest. Nie wiem jednak co to może być.


RE: Pytania - Chikja - 01-10-2015

Hm jak to teraz jest z uznawaniem obecności w temacie? Dynamika siadła i mamy odpisy raz na dzień, ale czy samo "wszedł" dał jednego posta do tematu starczy by obecność w rozgrywce była uznawana? Pytam z czystej ciekawości, teoretycznie dla realizmu trzeba uznać taką obecność, ale w grze jest to zwykły afk.


RE: Pytania - Felija - 01-10-2015

Tak, jest tu uznawane za obecność w temacie.

Oczywiście, nie mówię tu o skrajnych przypadkach typu: ktoś wszedł do tematu pół roku temu i nie wpadł na to, żeby z niego wyjść.


RE: Pytania - Chikja - 10-10-2015

Kolejne pytanie :D skoro Chikita straciła oko, czy mogę wsadzić jej w to miejsce śliczny bursztynek? Ile opali kosztowałoby takie cudo?


RE: Pytania - Felija - 10-10-2015

Możesz, czemu by nie? Najlepiej jakbyś przyszła Chikją tutaj: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=162 i spytała o to fabularnie.


RE: Pytania - Samiya - 10-10-2015

Umf, teoretycznie to ona oka nie straciła, a jedynie ma je poharatane... Stracenie go dopisali już użytkownicy :D Ale tak, raczej nie będzie z tym problemu. Ile to będzie kosztowało, to już raczej pytanie do osoby prowadzącej Hekimę.
A to już takie pytanie ode mnie - czy taki bursztyn w miejscu oka nie będzie boleć? xd


RE: Pytania - Chikja - 10-10-2015

Własnie nie powinien, o ile bedzie ładnie wyglancowany |D wiecie coś na zasadzie szklanego oka, tylko bursztyn ma to do siebie że nawet duzy, jest bardzo lekki. Ale skoro nie straciła oka to jeszcze się zastanowie cnie >:D


RE: Pytania - Samiya - 10-10-2015

Zawsze może sobie wydłubać, po co jej nie działające oko, skoro może mieć bursztyn xD


RE: Pytania - Chikja - 10-10-2015

Własnie ylolmolo swag >:D


RE: Pytania - Sadism - 10-10-2015

Kobiety...


xD


RE: Pytania - Vult - 11-10-2015

Czy pisząc na wątku baobab Rafikiego trzeba wyjść postacią z głównej fabuły czy można to potraktować jako luźną rozmowę na marginesie?


RE: Pytania - Venety - 11-10-2015

Czy Wy też nie możecie przeczytać ostatniej przesłanej wiadomości prywatnej? Dostałam wiadomość i nie mogę jej odczytać (akurat co do tej, domyślam się, co tam jest i to mało istotne, ale przecież nie zawsze będzie się takie mało istotne dostawać).


RE: Pytania - Felija - 11-10-2015

Vult, żeby wejść tam do tematu na fabule to tak, trzeba wyjść. Ale nie widzę przeszkód, żebyś poprosiła MG o założenie takiego wątku na marginesie.

Venety, u mnie wszystko jest normalnie.