Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Felija - 26-01-2016

Mamy to w planach, ale póki co jest sesja i nikt nie ma do tego głowy, zwłaszcza że mamy też inne rzeczy do przerobienia/wprowadzenia. A to akurat wymaga trochę roboty.


RE: Pytania - Chikja - 31-01-2016

Mam takie pytanko.. czy mogę wymienić nagrode w konkursie miss i mister forum!- może jednorazowo porwać kogoś silniejszego od siebie, jednak nie więcej niż o 20 pkt u Kami na coś co ma sens w obecnym systemie forumowym? Bo tak troche.. co ja mam z tym zrobić? :V


RE: Pytania - Felija - 31-01-2016

Ja miałam ucieczkę od porwania jako Fel i po prostu to wywaliłam z podpisu, bo wisiało bez sensu przez dłuuugi czas. Mogę Ci dać pdki jak chcesz, ale wtedy też muszę dać sobie i pozostałym osobom, które miały coś podobnego, jeśli ktoś taki jeszcze gra. Czyli albo zapominamy o tym, albo, jeśli nikomu by to nie przeszkodziło, to mogłabym nam przyznać w zamian za to np. 10 PDków.


RE: Pytania - Kami - 31-01-2016

Jestem za <3


RE: Pytania - Felija - 31-01-2016

Tylko spytam reszty o zdanie, żeby było obiektywnie.


RE: Pytania - Felija - 31-01-2016

Dobra, Kamiś, pogadałam: +10 PD na Kami i +10 PD na Felkę.

Jeśli ktoś jeszcze dostał kiedyś to historyczne wynagrodzenie, a go nie wykorzystał, to niech śmiało mi to zgłasza!


RE: Pytania - Samiya - 01-02-2016

Czy jako uczeń medyka też dostaję dodatkowe punkty z tego tytułu?


RE: Pytania - Felija - 01-02-2016

Nie, nie przewidywaliśmy punktów za ten tytuł. To nie jest najważniejszy tytuł świata, więc raczej nie ma to sensu. Ew. możemy rozważyć jakiś 1 pkt. za to.


RE: Pytania - Samiya - 01-02-2016

Tak się pytam, bo nie wiedziałam, czy uczeń medyka to już medyk, czy nie ._.


RE: Pytania - Felija - 01-02-2016

Nie, no to jest nadal Uczeń. Za to Młodszy Medyk to jak dla mnie już Medyk.


RE: Pytania - Logan - 15-02-2016

[Obrazek: s2_by_kamilionheart-d9rtmlp.png]
Czy moge na avatar? ... forum nie pozwala wstawić :I


RE: Pytania - Myr - 15-02-2016

to ona juz taka duża D:


RE: Pytania - Vult - 15-02-2016

Jedno drugim się ściga i popędza młode by szybko dorosły. To są te wady samodzielnej manipulacji czasem.


RE: Pytania - Felija - 15-02-2016

Jak jedno drugim? Dzieci Vei muszą być starsze od dzieci Ayu i tyle, nie ma w tym żadnej wielkiej filozofii.


RE: Pytania - Kahawa - 15-02-2016

Chodzi o to że jak jedno chce szybciej dorosnąć drugie muszą chcąc nie chcąc się do tego dostosować. I o ile w innym stadzie dla przykładu jest informacja kiedy następuje przeskok czasowy tak tu jest samowolka. Wszystkich i tak się nie upilnuje i będzie zgrzyt i absurd w historii. Wiem, że to wyjaśniałaś ale dla mnie dalej jest to takie...uh.

btw. Czemu ptaki mają takie dziwne statystyki. Sekretarz równy orłowi?: >
Puchacz prawie tyle co najmniejsze wśród ptaków?