Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Kami - 01-03-2016

No miała na pewno więcej niż 35 bo tyle ma zwykły wędrowiec i mniej od mistrza który ma 41 pamietam że liczyłam to z jakiejś średniej po jej 'wielkości' gdzie jest większa od zwykłego lwa o 20% to dawało 42, ale umówiłyśmy się że nie będziemy przeginać :/

o mam to z gg 30 wrzesień:
Cytat:Filemona
Hej, nie bawmy sie już w te pw xp

1. Możesz mieć te staty 39
2. Możesz być tą wiedźmą bez żadnych supermocy, mogę Ci zmienić rangę, tylko mi jeszcze przypomnij, jak to się nazywało


Oh no przejęzyczenie <u< wiadomo o co cho cnie.


RE: Pytania - Shiya - 01-03-2016

39, ale licząc od podstawowych stat 190 (tj. min. 60s, 70z, 60s). Wejdź w generator i zobacz, jak to tam wygląda. :D


RE: Pytania - Kami - 01-03-2016

Jeso juz wiem skąd ta konfuzja bo to od 210 liczyłam gdzie jest jako brak rangi wskazany, więc wychodzi na to że mam +19 za rangę do tych 210 i teraz by się zgadzało *Plac w czoło* , do przodu z dodawaniem jest to łatwe, ale jak chcesz policzyć w tył ile czego sie dodało można zgłupieć i lepiej zapisywać sobie gdzieś w zeszycie >u>


RE: Pytania - Shiya - 01-03-2016

No zwłaszcza jak ktoś ma tak pokrecone staty jak Ty. xd


RE: Pytania - Kami - 01-03-2016

Wypraszam sobie, nie pokręcone tylko DUŻO BONUSÓW >:D


RE: Pytania - Kami - 05-03-2016

Yhm, taka mini sugestia. Może w rubryce dać poza ilością PDków także ilość juz zdobytych do tej pory?
np 10/45 ?


RE: Pytania - Vasanti Vei - 05-03-2016

Nie, wolałabym, żeby było jednolicie. Jak dla mnie to taki zapis jest niejasny. A to, ile kto PDków wydał (przynajmniej tych od 2014), można sprawdzić poprzez przeglądanie tego tematu: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1022


RE: Pytania - Otieno - 23-03-2016

Hm... widząc siostrę Inn tak wpadło mi do głowy pytanko. Inn i Vari (nie wiem czy nie więcej lwów, nie chce mi się zerkać) mają... 4 i pół roku. Niby nic, lecz są córkami Kopy, ten zaś był synem Simby. Vei i Venety podobnie, bowiem córki Vitani (ta zaś Ziry). Wiadomo, cudnie gra się wiecznie młodą postacią, trudno rozstawać się też z postacią graną dłuższy czas, ale czy nie powinno się coś z tym zrobić? Albo stworzyć jakąś miksturę którą medycy mogą zrobić na dłuższe życie (ale miało być realnie z tego co pamiętam) albo cóż, postarzyć te postacie odpowiednio, bo to się kupy nie trzyma. Patrząc na pokolenie Kiary... 4 pokolenia xD
Nie chcę się czepiać, no ale to aż za bardzo razi XD


RE: Pytania - Venety - 23-03-2016

A późne macierzyństwo nie istnieje? Poza tym, to są postacie, które są długo na forum, mają zapisane linie czasowe, relacje z innymi postaciami (także zależności wiekowe). Zmienianie tego w tym momencie będzie co najmniej bez jakiegokolwiek sensu.


RE: Pytania - Vasanti Vei - 23-03-2016

1) Niedługo będą miały 5. ;P
2) Te postacie były zakładane w 2010 r. i 2011 r.; nie będziemy ich teraz nagle postarzać, bo to by dopiero nie miało sensu.
Kopa faktycznie grał na fabule, po prostu miał te dzieci w późnym wieku.
Fakt, Vei i jej siostry od początku powinny były być raczej wnuczkami niż córkami Vitani, ale przecież teraz nie będziemy tego zmieniać. Również nieco mnie to razi, ale to błąd sprzed lat, nic na to nie poradzimy. Uznajemy, że Vitani urodziła te dzieci, gdy była już stara... Może trochę za stara, trudno. Kiedyś z kolei mieliśmy lwice rodzące w wieku roku i jakoś to przeżyliśmy.
PS Felka również została założona w 2010, jest w ich wieku i jest prawnuczką Kiary. Tylko że te parę pokoleń pisało w czasach, w których lwice rodziły dzieci wcześniej, na dzisiejsze standardy nawet zbyt wcześnie.


RE: Pytania - Taal - 30-03-2016

Akurat z Inn i Vari sprawa jest taka, że Kopa był już... dosyć stary, kiedy poznał ich matkę. A że fajne miał autko, to jakoś tak się potoczyło.
Ich wiek, z tego co sobie teraz przeliczam, jest całkiem na miejscu :)


RE: Pytania - Vasanti Vei - 30-03-2016

A tak swoją drogą, co do kwestionowania późnego macierzyństwa Vitani:

Cytat:Females can breed until they are c. 15-years old, but reproduction usually starts to decline at 11 years. A lioness in the Kgalagadi Transfrontier Park gave birth at 19 years old.

Cytat stąd: https://lionalert.org/page/reproduction-and-offspring

Jeśli założymy, że Vitani była właśnie takim wyjątkiem, lwicą, która miała dzieci bardzo późno, to nie kłóci się to z tym, że Vei i Venety są w wieku Felki, Inn i Vari.


RE: Pytania - Israel - 01-04-2016

Vasanti Vei napisał(a):Uznajemy, że Vitani urodziła te dzieci, gdy była już stara... Może trochę za stara, trudno.

"A oto Elżbieta, krewna twoja, i ona poczęła syna w starości swéj"
Musiałem ;P.


RE: Pytania - Firrael - 09-04-2016

A ja tu z innej beczki.

Na forum są rośliny, które nie należą do naturalnej flory Afryki (większość z leczniczych). Nie czepiam się tego, a jedynie chciałbym zapytać, czy w takim razie mógłbym wprowadzić pewien gatunek drzewa, które w rzeczywistości rośnie jedynie w amerykańskiej dżungli? Konkretnie chodzi mi o Manchineel/Hippomane mancinella.


RE: Pytania - Samiya - 09-04-2016

Zależy, co masz na myśli pisząc "wprowadzić". Jeżeli chodzi tylko o wspomnienie w poście, że coś takiego istnieje, to myślę, że nie będzie problemu ^^"