Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Myr - 23-06-2016

A to byłoby dobrze, bo nauczyciela na chwile obecną ciężko i tak dorwaćxp


RE: Pytania - Vasanti Vei - 23-06-2016

Myr, ale kim Ty chcesz zostać znachorem? Bo zakładam, że Avie chodzi o Emę, to jest świeża postać, więc można jej jeszcze lekko zmodyfikować historię. A Ty kogo masz na myśli?


RE: Pytania - Myr - 23-06-2016

Moją Kiu nie ma znachorów tak dużo, na ile się obawiacie xp,od marca-kwietnia chciałam ją podszkolić widać jak to idzie xp Nie ma u kogo się szkolić.


RE: Pytania - Vasanti Vei - 23-06-2016

To musisz się szkolić, Kiu masz już od dawna, nie może ot tak nagle nabyć nowych umiejętności. Jak nie znajdziesz chętnego medyka/znachora, to najwyżej poproś o akcję z MG, stworzy się jakiegoś NPCa.

Albo chodź do KB za Isem, Mulungu Cię nauczy. ;P


RE: Pytania - Myr - 23-06-2016

Mg..ta i będzie się to i tak ciągło a skoro nauczyciela nie znalazłam to chyba mówi samo mowi siebie xp

Nie będę szła do KB, nie mam w planach dołączać gdziekolwiek nią.


RE: Pytania - Kami - 23-06-2016

Czy mogę prosić subforum koło SS z "Zadaniami" - coś do szkoleń itp? :"D


RE: Pytania - Vasanti Vei - 23-06-2016

Ok, łap.


RE: Pytania - Hatari - 23-06-2016

https://66.media.tumblr.com/6e8fd342c8b5a0af9cc1de72e7fca0b2/tumblr_o94sfobqmY1snfolqo1_400.png i avatar na Hatari |D


RE: Pytania - Myr - 24-06-2016

A ja mam pytanie, tak mnie to zastanawia. Jak z tym chwytaniem w łapy u nas? W Klu skaza trzymał za ogon mysz. no może nie do końca trzymał ale było xD. Rzucał to żarcie to tez trzymał i jak złapał Banzaia to tez tak chwytnie >>> 1, 2, 3 <<<,w KL2 Kiara i Simba podali sobie łapy tak normalnie w prawdzie prawie a w Kl 3 simba sobie tam trzyma te ślimaki xD

Pytam bo jak pamiętam u nas nie można niby. Ja pytam w sumie czemu nie? Wiem niby brak kciuka ale mysle, że skoro bazujemy an KL to można tak łapać nie aż tka jak ludzie dobrze ale coś trzymać ta


RE: Pytania - Vasanti Vei - 24-06-2016

Skaza trzymał tę mysz za ogon pomiędzy palcami.

Z tym podawaniem łapy przez Simbę to masz rację, ale wiesz, tak im po prostu pasowało do fabuły, wątpię, żeby szła za tym jakaś głębsza myśl.

A w TLK III to dziwne rzeczy były. xD"


A co byś chciała trzymać konkretnie, co masz ma myśli?


RE: Pytania - Myr - 24-06-2016

tam dałam linki z trzymaniem z KL 1 xD pod "1,2,3"

A pytam bo np. znamiona obecnie trza tę małpę a to kolejne męczenie konta sztucznie robionego pod to. A tak zrobić samemu je można by było. bo ja nie mam na myśli tego jako nie wiem trzymania liny czy coś takiego.


RE: Pytania - Samiya - 24-06-2016

Jakie znamiona? Bo znamiona stadnych nie musi robić żadna małpa, w SK znamiona nadała wszystkim Ines.
Jakieś inne malunki wykonuje Hekima, ale to dlatego, że są za opale.
Także znamiona stadne spokojnie może robić przywódca, choć teoretycznie za to powinien odpowiadać szaman :'D Ale teraz chyba nikt nie ma szamana, a i nie w każdym stadzie w ogóle taki szaman powinien być ze względu na charakter stada.


RE: Pytania - Myr - 24-06-2016

O to fajnie i dzięki za informacje


RE: Pytania - Jasiri - 04-07-2016

Jest na forum coś takiego, że małym zwierzakom wypadają mleczne zęby?


RE: Pytania - Vasanti Vei - 04-07-2016

Nikt o tym nie pisze, ale nie jest to zabronione. Jeśli chcesz przeprowadzić taki wątek, to proszę bardzo, tylko z zachowaniem rozsądku, tzn. przedtem sprawdź, kiedy mniej więcej lwiątkom czy innym wielkim kotom wypadają mleczne zęby. :)