Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Hatari - 03-09-2016

Moge prosić kogoś uprawnionego o poprawę opisu w temacie https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1168

Cytat:ale gdy spadnie ziemia natychmiast pokrywa się delikatnymi źdźbłami.

bo siara x'D


RE: Pytania - Samiya - 03-09-2016

Lel, faktycznie xD Już poprawiam, dzięki za uwagę ^^


RE: Pytania - Kami - 07-09-2016

Okejka dziubaski, zabieram się za przejmowanie ziemi po Cieniowisku, biere Nory i Rzekę, a także Kanion obok MB to w zamian Wulkanu i wąwozu śmierci. Jeśli jakiś MG chce poprzeszkadzać nie mam nic przeciwko ;v


RE: Pytania - Talvedu'ul - 12-09-2016

tak się zastanawiałam, pamięta ktoś moją najpierwsiejszą postać? Avi Sora się nazywała, i była siostrą Levisa tudzież córką Skazy. Nawet jest na drzewku :3 (swoją drogą ma zły obrazek tam bo ona wyglądała tak http://fav.me/d56b4y :3c )
To była moja postać więc chyba nikomu nic do tego, ale ze względu na jej powiązanie ze Skazą (które chyba nie ma znaczenia w sumie już w tych czasach) wolałabym się upewnić czy ktoś nie miałby coś przeciwko gdybym zdecydowała się założyć postać córki Sory. Miałaby pewnie 4-6 lat (wzoruję się na wieku Poison, Sora była młodsza niż Levis i była raczej upośledzona emocjonalnie więc nie sądzę żeby miała więcej dzieci zanim dobiła do 10 roku życia. Miała trójkę ale z tego co pamiętam to Blue i Sayona byli adoptowani, to było jej zadanie od Mala żeby wychować Blue na złoziemca xD a tego trzeciego nie pamiętam w ogóle)


RE: Pytania - Vasanti Vei - 12-09-2016

Wszelkie uwagi co do drzewka powinny być składane tutaj: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1340 Ale rozumiem, że ten temat może być mało widoczny. A obrazki nie zawsze są idealnie dopasowane, nie wszystkich avatary pamiętałyśmy.

Patrząc na to, że Vei jest córką Vitani i ma 5 lat... To chyba okej, choć gdybym teraz zakładała Vei, to zrobiłabym ją starszą. Mimo wszystko myślę, że wypadałoby, żeby córka Sory miała co najmniej 6 lat, na pewno nie 4.


RE: Pytania - Talvedu'ul - 12-09-2016

a, faktycznie nigdy mi się ten temat nie rzucił w oczy, sorki. I okej, w sumie to bez różnicy czy 4 czy 6 lat, nadal młódka i w kwiecie wieku ;d Dziękować.


RE: Pytania - Vasanti Vei - 12-09-2016

Avek na drzewku podmieniony jak coś. :) I nie ma za co, polecam się.


RE: Pytania - Kama - 13-09-2016

Lwiątka Vei postarzyły się ostatnio o 2 miesiące. Ue też mam postarzyć?


RE: Pytania - Samiya - 13-09-2016

Rób jak uważasz ;d Akurat dzieci Vei to zły przykład do trzymania się wieku, naprawdę. To już lepiej pamiętać zasadę, że w ciągu roku realnego postać również powinna się postarzyć o rok i dorzucać sobie te 2 miesiące co 2 miesiące ludzkie.


RE: Pytania - Hatari - 14-09-2016

Ej chciałabym założyć konto NPca :v gdzie dać zapis? Jakie wymagania pól? Może wzór z "samotnika"?


RE: Pytania - Samiya - 14-09-2016

Zgłoszenia na Mistrza Gra i tam wpisz, że chcesz prowadzić NPC? :v
https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1338


RE: Pytania - Talvedu'ul - 28-09-2016

Dzień dobry, ja jeszcze raz w sprawie Cherche. Bo ona jest córką Avi Sory co juz wszyscy wiemy, ale Sora jakoś nigdy nie miała matki a ino ojca (Skazę dla przypomnienia). Bardzo byłoby to niemożliwe żeby podpiąć ją pod geny Ziry? Ten sam miot co Nuka, np... Plox?


RE: Pytania - Vasanti Vei - 29-09-2016

Em no dla mnie to już przekombinowane, nie dodawajmy nowych dzieci postaci, które zginęły podczas filmu. xP KL jest kontynuacją TLK i TLK2, nie mamy tu żadnych Kionów z rękawa, więc i nie widzę dopisywanego rodzeństwa Nuki.


RE: Pytania - Talvedu'ul - 29-09-2016

Jakich nowych? :D a no ale wiesz, jednak skoro skaza miał to niekanoniczne dziecko (dzieci) a był też ojcem nuki to co za problem Sore tam podpiąć też |D tak się zastanawiałam nad tym bo wtedy to by fajnie się fabularnie kleiło, w sensie wtedy cherche by była też spokrewniona z Vei i resztą, jedna wielka rodzinka, a kroi się u niej drama pod tytułem "my i oni to jedno" |D pomyślałam że więzy krwi mogły dodać taki smaczek, żeby obie strony coś z tego miały, cherche poczułaby co to znaczy mieć rodzinę i być faktycznie z nią mimo wszystko, a Vei i reszta... cóż nie wiem czy by ich kuzyka jakoś specjalnie obchodziła, ale w końcu to Lwioziemcy, może jednak by wtedy na Cherche im trochu bardziej zależało niż na jakiejś obcej lwicy z wewnętrznym konfliktem. Chodziło mi właśnie tylko o to, bo żadnych innych korzyści raczej z tego nie ma.


RE: Pytania - Vasanti Vei - 29-09-2016

No ale co innego być dzieckiem jednej postaci z filmu, a co innego dwóch. Przy jednym to można uznać, że "gdzieś kiedyś poza ekranem", a przy dwóch to już się zaczyna zmienianie historii. Rozumiem Twoje argumenty, no ale i tak samo pokrewieństwo ze Skazą wiele Ci daje (na drzewku zakładamy, że Skaza był ojcem Vitani).