Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Miyuki - 09-09-2012

Bagera napisał(a):Co z konkursem na loga i odstającymi od reszty obrazkami terenów Strażników Niebios?


Wydaje mi się, że konkursu nie ma co dalej ciągnąć. Jedyny rzetelny serwis (tak, galeria Króla Lwa HD), z którego dało się zrobić naprawdę porządne loga i nie trzeba było się nad tym napracować w poszukiwaniu ładnych screenów padł (w sensie, nie wpłacono na niego) i sam autor jeszcze nie wie, kiedy wróci. A skoro są tam tylko loga Kami i Oxeny, a nikt inny nie robi - nie ma co czekać.

A co do obrazków SN (Sn niemalże jak Cyna, tak na marginesie; dla niekumatych - Mendelejew się kłania :D). Kami, nie mogłabyś ich obrobić? Co to dla Ciebie, takie jedno coś zajmuje góra 5 minut, a Tyś obeznana w Photoshopie. Mam namiary na obrazki, z których zostały zrobione ([KLIK][KLIK][KLIK). Twoim stylem będzie wszystko jednolite, a o to w forum chodzi - jednolitość to podstawa. Po prostu, zastąpi się te loga Kosavy Twoimi - na nią nie ma co czekać, i tak nie uda jej się tym samym stylem tego zrobić. Nie żebym dyskwalifikowała. Po prostu uważam, że z czekania i tak nic nie wyjdzie, a ponadto szatę graficzną powinna robić jedna osoba, bo wszystko było jednolite.


RE: Pytania - Felija - 09-09-2012

Ja jeszcze pogadam z Oxeną, bo ona jeszcze się zastanawiała, czy by swoich nie poprawić. Jak już będę wiedzieć, co i ja, to zrobimy głosowanie.

Chyba że ma je zapisane w psd.


RE: Pytania - Hatima - 09-09-2012

Jeszcze można ewentualnie z tego serwisu korzystać. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać np. the lion king i wyskoczą ci odnośniki do obrazków z każdej części. Jakość jak dla mnie dobra jest. Ja zawsze właśnie z tego serwisu korzystam, gdy chcę użyć obrazka do tła. ;)

http://disneyscreencaps.com/


RE: Pytania - Miyuki - 09-09-2012

Jasne, rozumiem. :)

Hatima - te, które widziałam z tej strony, to właśnie też jest HD. :)


RE: Pytania - Hasira - 09-09-2012

czy opale można przekazywać między postaciami, np. podarować je komuś w prezencie?

zaznaczam, że interesuje mnie przekazanie ich cudzej postaci, a nie własnej :)


RE: Pytania - Felija - 09-09-2012

Można, czemu nie? Zdobywa się je fabularnie, są własnością twojej postaci, więc możesz z nimi zrobić co chcesz - zostawić w trawie, zjeść, wyrzucić... Oddać też.


RE: Pytania - Hasira - 09-09-2012

znaczy dostaje się je w fabule, ale zwykle zdobywa pozafabularnie - w konkursach między użyszkodnikami... ;)
tak precyzuję, bo lubię.

dzięki za info :)


RE: Pytania - Felija - 09-09-2012

Ty akurat zdobyłaś je na fabule, bo tak chciały kostki. :'D


RE: Pytania - Khayaal - 09-09-2012

z marabuta wypadły, ja wiem. <3

no ale stąd jest "zwykle", nie?

w ogóle to nie temat na takie rozmowy, ale to znajdowanie opali można by było ciutkę urozmaicić - każdy post na ten temat, który widzę, to "błyszczą w trawie" albo "czujesz pod łapą". ile można :P


RE: Pytania - Kami - 10-09-2012

Mi Miyuki raczej chodzi o fakt że wszystkie obrazki na Kl poza tymi ze stada Niebios pochodzą z filmu disneya xd i to widać że obrazki Niebios są inne.

No to czebaby by ten konkurs na loga wreszcie zorganizować.


RE: Pytania - Sambor - 10-09-2012

Czy mogę przenieść zgłoszenie do innego stada? W końcu jak wszystko już gotowe, żeby grać to NP coś niespecjalnie wydaje się rozwijać..


RE: Pytania - Felija - 10-09-2012

Has, Shaidowi kiedyś spadły na głowę. :D Ale okej, postaramy się teraz być bardziej kreatywne.

Sambor - tak, możesz, nie ma problemu.


RE: Pytania - Padme - 10-09-2012

A nie można by wziąc tych obrazków z MF? Większość osób się do nich przyzwycziło, są ładne i pasują do reszty.
Nie wiem na wet po kiego one były zmieniane.


RE: Pytania - Hasira - 11-09-2012

czy punkty życia po jakimś czasie wracają (przy małych ubytkach), czy to zależy wyłącznie od wizyty u medyka?

widzę to tak: każdy organizm się regeneruje w stopniu takim, jak potrafi. skoro mamy na forum starzenie się, to czemu nie samodzielną naprawę/zdrowienie?
mocno uszkodzony organizm (np. poniżej 50% życia) będzie wymagał pomocy medyka, inaczej upływ czasu zakatrupi postać. ten słabiej mógłby odzyskiwać zdrowie sam, tak jak dzieje się w to rzeczywistości - jednak w tempie mniejszym, niż gdyby był pod opieką medyka (np. połowa punktów od medyka - 7/8 dziennie).

wartości podałam bez namysłu, chodzi mi o sam mechanizm :)


RE: Pytania - Felija - 11-09-2012

Nie ma czegoś takiego, ale słuszna uwaga - warto byłoby to wprowadzić, to ma sens. Tylko że ja bym to rozłożyła raczej na liczbę postów fabularnych albo dni, w których ktoś napisał chociaż jednego posta (tak jak przy porywaniach). No bo sorry, ktoś będzie miał 60 życia, nie będzie nic pisał, wróci za jakiś czas i będzie już całkiem zdrowy? To trochę nie fair.