Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Talvedu'ul - 29-09-2016

hmmm no w sumie. Oki. O a tego z Vit nie zauważyłam, faktycznie. Czyli tak czy siak jest to pokrewieństwo między Cherche i Vei? :o


RE: Pytania - Vasanti Vei - 29-09-2016

No jest, bo i Vei, i Cherche są wnuczkami Skazy. ;3


RE: Pytania - Talvedu'ul - 29-09-2016

Hmm no to oki, ale jednak drzewko sugeruje że Vit nie jest córką Skazy :3


RE: Pytania - Logan - 01-10-2016

I że Szersz jest córką Levisa xD

Also taki skromny pomysł mnie naszedł jak przeciągałam się wstając z wyrka, może zioła mógłby mieć nasz własne forumowe wymyślone nazwy?

I sekundo kłeszczyn.
Mamy 1 października, w KB jest 3 dorosłych aktywnych w miarę członków, jeden malec. Zapisy.. a własnie zapisy, pomijając fakt, że są one niezaktualizowane po BJ i nie mają ani jednego zapisu do stada od LUTEGO.. stado nie cieszy się żadnym wzięciem i zgodnie z zasadami, które są dla całego forum powinni zostać zlikwidowani jako stado, bo nie spełniają podstawowych jego warunków.

Ja rozumiem że Zephyr ma pomysł, ale jakoś poza tym że go ma nic więcej się nie dzieje- gracie bardzo prywatne wątki bez pożytku dla całego forum, z boku wygląda to tak jakby stado było sztucznie podtrzymywane przez prywatne sympatie adminów i po prostu robi to dość nieciekawy wizerunek całemu forum.
Bądźcie konsekwentni w własnych słowach i zasadach które wprowadzacie.
Proponowałam bandy, macie więc opcję jeśli chcecie być grupką.


RE: Pytania - Sigrun - 01-10-2016

Zawieście Mulungu i będzie dopiero 3 aktywnych w bractwie dorosłych. Jeśli już macie być tak formalni.
I to nie jest stado :F
Także zabierajta ten kolor, baner, tereny i zostawcie ich niezrzeszonymi z oddzielnym tematem na sprawy bractwa i tyle. Niektórzy już normalnie patrzeć na nich nie mogą bo od samego początku ich obecność razi i kłuje w oczy.
I nie mówię by na siłę coś trzymać ale ta niczym nieuzasadniona niechęć co poniektórych do tego bractwa cholernie drażni.


RE: Pytania - Myr - 01-10-2016

Ja powiem tak, dla mnie to wygląda w sposób taki: KB ma 2 adminów, wiec trzymają grupe, która nie spełnia wymogów. Mulunug nie jest aktyny raczej a Kami wspomniała o aktywnych dorosłych. Nawet licząc go jest 4.
Mnie zmaine zapisów zalecono wraz z opisem i tu sie zgodzę, do KB nie ma nowych a powinny być, Taal jest lwiątkiem. Stado nie jest stadem a grupą. Przez wakacje KB prowadziło praktycznie tylko wątek przeprowadzki, nic poza tym.
Ja mimo załamań stado podniosłam i żyje jakoś i am nowych członków, więc się da.
Według zasad powinno zostać formalnie rozwiązane, nieformalnie przecież sobie istnieć mogą.


RE: Pytania - Logan - 01-10-2016

Ej ale po co ta agresja na koniec?
Nie jest stadem, to nie ma przywilejów stadnych.
I tak można powiedzieć że przeszkadza, bo wychodzi na to że sa równi i równiejsi, wiesz to jest męczące gdy każdorazowe pytanie o to 'stado'-grupę kończy się podobną odpowiedzą, albo zwykłym zbywaniem i bagatelizowaniem sprawy przez administrację, oto jedno uzasadnienie, więc?
Albo podchodzimy profesjonalnie do sprawy, albo darujmy sobie to całkiem.
Zadałam swoje pytanie normalnie, a wnikanie w to czy robię to złośliwie, czy tez nie jest pozbawionej sensu, z natury jestem dociekliwa.
No chyba że chcesz się ze mną znowu chwilę poszarpać :D sport to zdrowie mówią.


RE: Pytania - Sigrun - 01-10-2016

Nie mam ochoty się szarpać (no chyba, że tobie to sprawia radość to proszę bardzo, ale ja cię w takim momencie zignoruje), z bractwem nic mnie nie łączy nie mam tam żadnej postaci. Nie licząc odzewu ducha raz na sto lat.
Rozumiem też wasze pretensje ale przypominanie o tym na każdym kroku, setny raz jest odbierane jako jawna niechęć (Zawiść? Kij wie co tam jeszcze nie wnikam). Takie rzeczy powinno się omówić dobrze z tutejszą administracją, dla ukojenia waszej satysfakcji powinien zostać ustalony termin jak w przypadku Cieniowiska i tyle.
Ostatnio na tym forum są wiecznie pretensje o byle pierdołę, wróciłam tu popisać dla przyjemności a nie spierać się o głupoty.


RE: Pytania - Myr - 01-10-2016

Nie widzę osobiście ciągłego czepiania sie od dłuższego czasu jest tylko sprawa KB, a ich termin powinien był minąć we wrześniu jak było z Mogu, który nieoficjalnie przejął władze i miał miech. Zefir szefuje z dwa miechy i w sumie prawie nic się nie zmieniło.
Próby rozmowy z administracją co jakis czas są ale końca się zazwyczaj an tym, ze nikomu to nie przeszkadza, Zefir ma plan czy coś takiego.
Mi wisi czy bedą czy nie tylko wybiorczość mnie wkurza.


RE: Pytania - Tyrvelse - 01-10-2016

Psst psst, naprawdę nie musicie się teraz kopać w tym wątku, Kami napisała co chciała, wytłumaczyła swój punkt widzenia i dobrze, nie jesteśmy głupi, dotarło do nas :v
Pogadam z resztą, zawsze KB może być tą bandą, o których pisała Kami w propozycjach. Macie racje, stado na trzech dorosłych to trochę bieda, aale to wciąż nie jest powód do rozpisywania się po raz enty na ten temat, tym razem tutaj xD jak macie coś innego niż "admini faworyzujoo" czy "po prostu nie lubicie KB" do powiedzenia to zapraszam, ale naprawdę uważam, że Kami już powiedziała, co najważniejsze :v


RE: Pytania - Logan - 01-10-2016

Jeśli nie masz zamiaru to zaprzestań zaczepek w stylu pasywnej agresji. Inaczej będę odbierać to jako zwykłą zachętę.

Administracja celowo zwleka z rozwiązywaniem sprawy KB, temat tej grupy był poruszany nie raz, nie dwa nawet, jeśli teraz otrzyma kolejny miesiąc na zrobienie czegoś będzie to zwyczajnie niesprawiedliwe właśnie chociażby ze względu na Cienistych.

KB kulało juz jako BJ, miało się podnieść, rozwleczony wątek wyprawy i ciąg dalszy znikomej aktywności.
A możliwości gry nikt przecież Ci nie odbiera, zapamiętaj jednak że jeśli masz kaprys i brakuje Ci solidnych argumentów na to by go zrealizować, musisz pogodzić się z tym że nie dostaniesz tego czego chcesz.

A co do czepialstwa, łamanie regulaminu to nie pierdoła, przy czym sporą część pierdoł za przeproszeniem rozwiązujemy za administracje. Takie drobne spostrzeżenie, jakbyś miała dalej wątpliwości na temat tego czy jesteśmy przeciętnymi marudami, które marudzą bo lubią.

och masz.. pisałam post i mnie ubiegłaś Tyr :T


RE: Pytania - Vasanti Vei - 01-10-2016

Cieniowisko było ostrzegane mniej więcej odkąd Bel objął władzę. Z Mogu nigdy nie rozmawiałam na temat czasu dla Cieniowiska, nie wiem skąd informacja o miesiącu dla Mogu, ale jest ona fałszywa. A Bel miał dużo więcej niż miesiąc. Chcecie, to sprawdzę dokładną datę pierwszej rozmowy na temat Cieniowiska. A że was nie informował, to już nie moja rzecz, ja rozmawiałam z przywódcą.

A Zeph niejednokrotnie mówił, że KB nie musi oficjalnie istnieć jako stado. Dla mnie Taal powinna się liczyć jako nastolatka, lwiatkiem nie jest, ale to moja prywatna opinia i jeśli tak bardzo wam przeszkadza kolor KB, to oczywiście możemy je skasować. A jako banda istnieć nie może, bo band oficjalnie nie ma, ten pomysł nie jest dopracowany.


RE: Pytania - Furaha - 01-10-2016

Wybacz Fel ale sam mi kiedyś mówiłaś, ze 2 latki liczą się za dorosłe kiedy sobie żartowałam o grupce z młodymi jak podrosną.
A co do tego, że Bel dał dupe? Ja juz pisałam też o tym. Dziwi mnie, że nie oddał władzy komuś tylko sie jej trzymał.

Można sie wziąć i dopracować, to an dobra sprawe może zajac 2-3 dni
Ale to moja opinia tylko.


RE: Pytania - Zephyr - 01-10-2016

Jedyny przywilej dzielący oficjalne grupy od nieoficjalnych to rangi, które dają PD. Chciałem dać innym możliwość łatwego podexpienia się. Reszta to wręcz sprawa kosmetyczna, a własne SS można sobie załatwić. Dlatego nie mam nic przeciwko odebrania tego KB. Jakoś damy radę. Powiem szczerze, że starałem się kombinować nad nowymi opisami/zasadami, itd, jednak ze względu na drugie forum nie mam za dużo czasu na to. Nie winię też pozostałych członków. Mamy jakiś zarys, a dzięki temu, że nie zostanie oficjalnie spisany, możemy być bardziej elastyczni.

Róbcie swoje, mi to jest na rękę. Nie będzie żadnej presji, żeby szybko załatać liczebność bractwa. Tylko uprzedzam, że jak się bardziej rozrośniemy, możemy zechcieć odzyskać kolorek.


RE: Pytania - Kami - 01-10-2016

"[zasada wprowadzona 20 lipca 2016]
Jeśli stado przez 2 miesiące nie spełnia wymagań potrzebnych do spełnienia przy zakładaniu stada – 5 dorosłych, aktywnych (min. 1 post na tydzień), prowadzonych przez różne osoby postaci - to administracja ma prawo formalnie je rozwiązać. Fabularnie stado nadal może istnieć, ale zostanie pozbawione kolorku, opisu stada, zgłoszeń, spraw stada itd."

Too co to właściwie jest?
Mamy pisane i niepisane zasady.. Czuje sie już wyglupiona okej?